هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کپی بازی های آرکید به هارد کنسول جیتگ
(2018-01-03, 19:31)jack sparrows نقل قول به نقل از ->بالاخره revelations 2 نصب شد!
بدون سیزن پس و تاتیتل آپدیت!
داره اجرا میشه!
با 4 تا اپیزود و 2 تا اکسترا اپیزود و پک لباس واسه شخصیت های بازی!
هیچکدوم از این مصیبتها نبود اگه گزینه اینستال رو روی دیسک میزاشتن!

Smile

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام میخاستم بدونم میشه با xbox360 offline درهال بازی فیلم گرفت مثل ps4.
مثلان با برنامه مخصوصی میشه اینکارو کرد 
218 218 218
پاسخ
(2019-04-08, 11:22)ali shabani نقل قول به نقل از ->سلام میخاستم بدونم میشه با xbox360 offline درهال بازی فیلم گرفت مثل ps4.
مثلان با برنامه مخصوصی میشه اینکارو کرد 
218 218 218

سلام
روی 360 فکر نمیکنم به سادگی بشه انجام داد ولی با ماژول های جانبی میتونید از طریق خروجی تصویر رکورد کنید.
برای نمونه ویدئوی زیر:
کد:
youtube.com/watch?v=CJn9FqXqCcA

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
این دوست عزیز این همه در مورد رزیدنت اویل و اشکالاتش سوال کرد اخر یه توضیح نداد چطور بعزی رزیدنت اویل روولیشن 2 را باید دانلود و نصب کرد و بازی کرد ای کاش همه تجربیاتمون را واسه استفاده دیگران به اشتراک می گذاشتیم و ممنون از ادمین و مدیر که همه سوالات را با حوصله جواب داد ولی کلا فکر کنم ایشان بازی را دانلود نکرده بود و فقط dlc ها واپیزودها را دانلود کرده بود و بازی 97 درصد هم ناقص بود و با اضافات مچ نمی شد و احتمالا بازی را مجددا به صورت کامل دانلو د و نصب و اجرا کرد
پاسخ
سلام وقت بخیر
راستش نمیدونم کلا این تاپیک فعاله یا نه
کلی هم سرچ کردم ولی به تنیجه نرسیدم
مجبور شدم اینجا بپرسم
بعد از تبدیل فایل isoبه فرمت ایکس باکس۳۶۰ و کپی در قسمت بازی ها (همون پوشه۰۰۰)تو قسمت game ایکون بازی نمیاد ؟
چند تا بازی ور تست کردم همشون همینطور هستند
دستگاه صد در صد جیتگ هست
فایل های دانلود سالم هستند،،،
پاسخ
(2020-03-15, 02:45)bzi نقل قول به نقل از ->سلام وقت بخیر
راستش نمیدونم کلا این تاپیک فعاله یا نه
کلی هم سرچ کردم ولی به تنیجه نرسیدم
مجبور شدم اینجا بپرسم
بعد از تبدیل فایل isoبه فرمت ایکس باکس۳۶۰ و کپی در قسمت بازی ها (همون پوشه۰۰۰)تو قسمت game ایکون بازی نمیاد ؟
چند تا بازی ور تست کردم همشون همینطور هستند
دستگاه صد در صد جیتگ هست
فایل های دانلود سالم هستند،،،

سلام وقت شما هم بخیر
از نرم افزار زیر استفاده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ
سلام دوستان من قبلا برنامه 360 mpgui رو دانلود کرده بودم و چند تا بزی هم از طریق این برنامه رو فلش ریختم و در ایکس باکس بازی کردم هیچ مشکلی نبود امروز بازی جدید دانلود کردم ولی دیدم که برنامه 360n mpgui از رو سیستم پاک شده و الان هر چی دانلودش می کنم قابل اجرا نیست ممکنه لطفا اگه کسی می تونه لینک دانلودش رو اینجا بذاره
پاسخ
(2022-01-25, 12:42)sepid نقل قول به نقل از ->سلام دوستان من قبلا برنامه 360 mpgui رو دانلود کرده بودم و چند تا بزی هم از طریق این برنامه رو فلش ریختم و در ایکس باکس بازی کردم هیچ مشکلی نبود امروز بازی جدید دانلود کردم ولی دیدم که برنامه 360n mpgui از رو سیستم پاک شده و الان هر چی دانلودش می کنم قابل اجرا نیست ممکنه لطفا اگه کسی می تونه لینک دانلودش رو اینجا بذاره

سلام
تاپیک زیر رو بررسی کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

پاسخ
سلام برای دسترسی به هارد کنسول به وسیله ی رایانه برنامه fat Xplorer رو میگن باید استفاده کرد تو سایت لینکش نیست؟
پاسخ