هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 نحوه اتصال xbox به pc برای دسترسی ب هارد کنسول
سلام با نرم افزار filezilla میشه اینکارو انجم داد ولی من بعد یکبار کانتک شدن دیگه نمیتونم وصل بشم...ممنون میشم شمام امتحان کنید
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
  • دستگاه XBox360 خود را روشن کنید و برنامه XexMenu را اجرا کنید. این برنامه بطور پیش فرض یک سرور FTP در خود دارد که با اجرای برنامه بطور خودکار آغاز به کار میکند.
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
  • با زدن کلید RB روی کنترلر به قسمت Configuration بروید و عددی را که در جلوی IP Address نوشته یادداشت کنید.
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
  • برنامه Filezilla Client را اجرا کنید و از منوی File گزینه Site Manager را انتخاب کنید.
  • روی دکمه New Site کلیک کنید و به گزینه جدیدی که اضافه شده، یک اسم بدهید، مثلا من اسم آن را XBox 360 JTAG گذاشتم.
  • آدرس IP را که در مرحله دوم یادداشت کرده بودید در فیلد Host وارد کنید و در هردو فیلد User و Password کلمه xbox (با حروف کوچک) را تایپ کنید.
  • به قسمت Transfer Settings بروید و Transfer mode را روی Active بگذارید.
  • دکمه Ok را بزنید تا به صفحه اصلی Filezilla برگردید، حالا اگر فلش کوچکی را که در کنار آیکون Connection Manager است بزنید، یک گزینه جدید با نام XBox 360 JTAG میبینید. آن را بزنید.
  • الان صفحه شما به این شکل باید باشد، اگر به جای نوشته های سبز، رنگ نوشته هایتان قرمز بود و پیغام خطا گرفتید، یک جایی را اشتباه کرده اید و دوباره مراحل را از بالا چک کنید.
  • حالا در قسمت سمت چپ (کامپیوتر) به جایی بروید که در برنامه ISO2GOD (قدم ۱٫۵) به عنوان Output Location انتخاب کرده بودید. در قسمت سمت راست (XBox360) هم به Hdd1 و سپس Content و سپس ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ بروید.
  • روی دایرکتوریی که برنامه ISO2GOD برای شما درست کرده است (در اینجا ۴۱۵۶۰۸۸۳ ولی هر بازیی کد خودش را دارد) دکمه راست ماوس را بزنید و گزینه Upload را انتخاب کنید.
  • برنامه شروع به کپی محتویات بازی بر روی هارد دستگاه XBox360 شما میکند.
  • بعد از تمام شدن کپی از برنامه XexMenu خارج شوید و به دشبورد بروید، حالا باید بازی خود را در آنجا ببینید.
من از Feb 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( slmn_prk )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • demongame، kher7760
پاسخ
سلام
اگه متصل نمیشه . میتونه از فایر وال ویندوز و آنتی ویروس هم باشه و نیز تنظیمات داش لانچ رو هم چک کنید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • demongame
پاسخ
سلام
ممنون میشم راهنمایی ام کنین

من xexmenu رو ریختم رو دستگاه ولی توی اون قسمت ip هیچی نمی نویسه
مشکل از کجاست؟
پاسخ
این مورد رو انجام دادید؟
  • با زدن کلید RB روی کنترلر به قسمت Configuration بروید و عددی را که در جلوی IP Address نوشته یادداشت کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-07-09, 20:20)Admin نقل قول به نقل از ->این مورد رو انجام دادید؟
آره...مشکل همینه که اصلا جلوی قسمت ip خالیه...به نظرتون مشکل از برنامه xex ی که ریختم..چون این برنامه رو از سایت دیگه ای قبلا دانلود کرده بودم
یا مشکل جای دیگه اس؟
پاسخ
فکر نکنم از برنامه زکس منو باشه. کدام ورژن نصب هست؟
کابل شبکه متصل هست؟
و در داش لانچ در کانفیگ ftp رو فعال کنید.

پاسخ
سلام ادمین عزیز

هارد خود ایکس باکس 360 رو چجوری میشه به کامپیوتر شناسوند چون به حالت معمولی با وصل کردن کابل ساتا و برق شناسایی نمیشه رو PC چون کنسول جیتگ باشه هاردو در باریم از کامپیوتر سریعتر بازیا کپی میشه راحتترم هستش

لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
سلام
هاردی که دارای فرمت اصلی هست رو مستقیم شناسایی نمیکنه
ولی تاپیک زیر رو مشاهده کنید فکر کنم به این شکل بتونید دسترسی پیدا کنید:

نکته: اگه هارد ایکس باکس 360 رو روی یه کنسول جیتگ شده فرمت کنید دیگه فرمت رسمی اش رو از دست میده و روی کنسول های عادی شناسایی نمیشه.

پاسخ
سلام
لطفآروشی برای ویروس یابی هاردکنسول هست؟
ممنون
از برنامه زکس منو نمیتونم پوشه ای روپاک کنم واجازه نمیده ممکنه ازویروسی شدن باشه؟
پاسخ
سلام منم میخوام روشی برای ویروس کشی و اینکه اطلاعات بیشتر از نحوه نصب برنامه بدونم
پاسخ