هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کپی بازی های آرکید به هارد کنسول جیتگ
بله جیتگ شده هست, هیچ پیغامی نمیده فقط وقتی رو بازی میزنم اجرا نمیشه هیچ اتفاقی نمیفته
پاسخ
از تاپیک زیر نرم افزار XM360 رو دانلود و روی کنسول اجرا کنید ببینید بازی ها آنلاک هستن؟
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سایت معرفی کنید واسه دانلود . ممنون
پاسخ
متاسفانه سایت کامل و بدون مشکل جهت معرفی سراغ ندارم و بهترین گزینه جستجو به صورت موردی در گوگل هست.

همچنین در صورت تمایل به خرید نیز این تاپیک رو بررسی کنید: خرید بازی های ارکید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Alikhassi
پاسخ
سلام خسته نباشی ادمین عزیز ببخشید این سوال رو اینجا مطرح میکنم چدن موضوعی چیزی پیدا تکردم
میخوام گزارشگر فارسی رو pes2018بریزم
باید چکار کنم ایا پچی سراغ دارید که گزارشگر فارسی داشته باشه چون من پچی پیدا نکردم
پاسخ
(2017-12-22, 17:01)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام خسته نباشی ادمین عزیز ببخشید این سوال رو اینجا مطرح میکنم چدن موضوعی چیزی پیدا تکردم
میخوام گزارشگر فارسی رو pes2018بریزم
باید چکار کنم ایا پچی سراغ دارید که گزارشگر فارسی داشته باشه چون من پچی پیدا نکردم

سلام ممنون
برای اینکار باید فایل های مربوطه به درستی ویرایش و جایگزین شوند تا بازی به درستی اجرا شود... متاسفانه به شخصه در این خصوص تحقیق و بررسی نداشته ام.

• MONTOLIVO
پاسخ
با سلام

من Resident Evil Zero HD Remaster رو دانلود کردم ولی بعد از اکسترکت فولدر اصلی محتواش ایناست:

nativeXenon که فولدر هست و 14 فولدر داره با یک فایل (serial.srt)
default.xex
nxeart
ww.rcf

کلا گیج شدم!
پاسخ
(2017-12-28, 14:06)jack sparrows نقل قول به نقل از ->با سلام

من Resident Evil Zero HD Remaster رو دانلود کردم ولی بعد از اکسترکت فولدر اصلی محتواش ایناست:

nativeXenon که فولدر هست و 14 فولدر داره با یک فایل (serial.srt)
default.xex
nxeart
ww.rcf

کلا گیج شدم!

سلام
این حالت که فرمودید اکسترکت شده هست و میتونید هر جایی کپی کرده و با اجرای default.xex بازی رو اجرا کنید. اینطوری ایکون بازی در داشبورد نمایش داده نمیشه.
البته با نرم افزار 360mpGui احتمالا بشه اکسترکت شده رو به فرمت عادی نیز تبدیل کرد.

• jack sparrows
پاسخ
سلام به ادمین گرامی
من یه بازی از هارد به فلش انتقال داده بودم و یه فایل از پوشه بازی پاک شده. و این بازی دانلودکرده بودم دیگه فایل سالمشو دیگه ندارم
وقتی وارد پوشه بازی میشی بعد قسمت 000700
یه فایل و یه پوشه است 
و این فایله پاک شده ولی تمامی دیتا های بازی داخل  اون پوشه هست
ایا میتونم اون فایل پاک شده  رو بسازم؟؟؟
پاسخ
(2017-12-28, 21:09)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام به ادمین گرامی
من یه بازی از هارد به فلش انتقال داده بودم و یه فایل از پوشه بازی پاک شده. و این بازی دانلودکرده بودم دیگه فایل سالمشو دیگه ندارم
وقتی وارد پوشه بازی میشی بعد قسمت 000700
یه فایل و یه پوشه است 
و این فایله پاک شده ولی تمامی دیتا های بازی داخل  اون پوشه هست
ایا میتونم اون فایل پاک شده  رو بسازم؟؟؟

درود
خیر نمیتونید مجدد فایل رو بسازید چون کلا کد هستن، باید مجدد دانلود کنید.

پاسخ