هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کپی بازی های آرکید به هارد کنسول جیتگ
(2018-01-01, 01:50)jack sparrows نقل قول به نقل از ->به هر حال خودمم حس بدی به خودم دارم وقتی با یک سری بازی حال کردم ولی یک دلار هم به سازندگانش ندادم! اگه عاقل باشن ریجن لاک میزارن و قیمت بازی رو در هر نقطه براساس درآمد پایه تعیین میکنن اما اینکه چرا به فکر نیستن الله اعلم!

به همین دلیل من خودم به شخصه دیگه راضی نیستم کنسول های جدید هک و کپی خور شن و با خیال آسوده بازی رو تجربه کنم البته اگه وقت کنم،
با تخفیف ها و طرح هایی که میزارن و امکان خرید دو نفره تقریبا در خرید عناوین اصلی مشکل خاصی برای گیمرها نیست.
در کل ایران و... حساب نمیکنن و درامدها هم براشون زیاد اهمیتی نداره، اینم که آی پی های ایران رو نبستن جای شکر داره وگرنه کلا حال گیری شدید میشد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
چند جا خوندم که نوشته بود صرفا با آنلاک کردن ممکن نیست و تایتل آپدیت یا سیزن پس لازمه.

اینا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
پاسخ
(2018-01-01, 02:04)jack sparrows نقل قول به نقل از ->چند جا خوندم که نوشته بود صرفا با آنلاک کردن ممکن نیست و تایتل آپدیت یا سیزن پس لازمه.

اینا رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

بله احتمالا اینطور باشه... که بنده هم در پست های قبل هم اشاره کردم به سیزن پس.
اجازه بدید وقت کنم نسخه خودمون رو چک میکنم اگه سیزن پس داشت براتون لینک دانلود میدم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• jack sparrows
پاسخ
بله فایل سیزن پس داره، میتونید از همین پست دانلود کنید:

.zip   Resident-Evil-Revelations-2-SP.zip (اندازه 11.29 KB / تعداد دانلود: 2)

اگه کار نکرد باید تایتل آپدیتش هم دانلود کنید.

• jack sparrows
پاسخ
(2018-01-01, 02:41)Admin نقل قول به نقل از ->بله فایل سیزن پس داره، میتونید از همین پست دانلود کنید:

اگه کار نکرد باید تایتل آپدیتش هم دانلود کنید.

سیزن پس جواب نداد! تایتل آپدیت هم دانلود کردم و روی کنسول detect شد ولی اونم جواب نداد!

ایمیجی که روی دیسک رایت کردم همه محتواهای موجود رو داره اما وقتی روی pc اکسترکتش کردم کلا ۵۰ مگ تحویلم داد و فایلای دیسک رو اکسترکت نکرد!

با xexmenu هم که copy dvd رو زدم از ۸ گیگ تا ۶ گیگ رو خیلی کند رفت. منم حواسم بود صفحه تاریک یا کنترلر خاموش نشه اما یک دفعه سر ۶ گیگ کنسل کرد و پرید بیرون! خود xexmenu هم fatal error میداد و اجرا نمیشد!

مجبور شدم از فلش درایو xexmenu رو اجرا کنم و فایلای بازی رو پاک کنم تا بتونم دوباره xexmenu رو روی هارد کنسول بریزم.

جالب اینجاست که توی فروم های رسمی هم ملت از لودینگهای طولانی و فریم ریت افتضاح نسخه فیزیکی شاکی بودن! جالبتر اینکه نوشته بودن بازی رو پس دادن و در عوض نسخه دیجیتالش رو از لایو دانلود کردن!

برنامه freestyle dash رو میشه روی فلش درایو ریخت و از xexmenu نصبش کرد؟ میتونه dvd بازی رو از توی درایو کپی کنه روی هارد و آنلاکش کنه؟ کلا نسبت به xexmenu برتری داره؟
پاسخ
عجیبه
در منوی انتخاب اپیزود میزنه تریال؟ من الان اجرا کردم مشکلی نداشت و وارد اپیزود 2 نیز برای تست شدم مشکلی نبود.
همراه با سیزن پس آیا تک تک فایل های بازی مذکور رو پچ/آنلاک کردید؟
مطمئن هستید نسخه تایتل آپدیت مطابق شناسه مدیای بازی بوده؟

خیر xexmenu نتونه احتمالا دیسک مشکل داره... به نظرم کلا دیسک رو بزارید کنار...
اگه بتونید از یه جای دیگه مجدد دانلود کنید سعی کنید فایل سالم دانلود کنید.

• jack sparrows
پاسخ
(2018-01-01, 21:09)Admin نقل قول به نقل از ->عجیبه
در منوی انتخاب اپیزود میزنه تریال؟ من الان اجرا کردم مشکلی نداشت و وارد اپیزود 2 نیز برای تست شدم مشکلی نبود.
همراه با سیزن پس آیا تک تک فایل های بازی مذکور رو پچ/آنلاک کردید؟
مطمئن هستید نسخه تایتل آپدیت مطابق شناسه مدیای بازی بوده؟

خیر xexmenu نتونه احتمالا دیسک مشکل داره... به نظرم کلا دیسک رو بزارید کنار...
اگه بتونید از یه جای دیگه مجدد دانلود کنید سعی کنید فایل سالم دانلود کنید.

کدوم نسخه رو اجرا کردید؟ من از *** نسخه imars رو دانلود کردم و از *** نسخه complex رو. هر چی فایل ممکن رو با هر نرم افزار ممکن پچ و آنلاک کردم اما نشد که نشد!

بعد از شناسایی media id بازی توسط 360mpgui از طریق خود نرم افزار آخرین تایتل آپدیت بازی رو دانلود کردم و از طریق آموزش سایت خودتون کپی کردم و هارد کنسول هم detect کرد ولی تاثیری نداشت.

همه کاری کرده بودم بجز دانلود سیزن پس و تایتل آپدیت که این کارا هم تاثیری نداشت!

فقط چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که فایل iso بازی رو که رایت کردم از روی دیسک ۴ تا اپیزود و ۲ تا اپیزود اضافی و یه سری لباس برای کاراکترای بازی بطور پیش فرض همگی آنلاک بودن بدون هیچ اقدام اضافی!
پاسخ
(2018-01-01, 21:46)jack sparrows نقل قول به نقل از ->کدوم نسخه رو اجرا کردید؟ من از *** نسخه imars رو دانلود کردم و از *** نسخه complex رو. هر چی فایل ممکن رو با هر نرم افزار ممکن پچ و آنلاک کردم اما نشد که نشد!

بعد از شناسایی media id بازی توسط 360mpgui از طریق خود نرم افزار آخرین تایتل آپدیت بازی رو دانلود کردم و از طریق آموزش سایت خودتون کپی کردم و هارد کنسول هم detect کرد ولی تاثیری نداشت.

همه کاری کرده بودم بجز دانلود سیزن پس و تایتل آپدیت که این کارا هم تاثیری نداشت!

فقط چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که فایل iso بازی رو که رایت کردم از روی دیسک ۴ تا اپیزود و ۲ تا اپیزود اضافی و یه سری لباس برای کاراکترای بازی بطور پیش فرض همگی آنلاک بودن بدون هیچ اقدام اضافی!

برای نسخه جیتگ تا جایی که خاطرم هست نسخه با نام گروه ها نبود و خیلی وقته دانلودشون کردم.
کلا نسخه دیسکی (ISO) رو رها کنید با تبدیل دیتا اون فکر نمیکنم به نتیجه مورد نظر برسید.

مورد رایت هم عادی هست وقتی بازی به صورت دیسک (فیزیکی) باشه وقتی اجرا میکنید مثل نسخه خریداری شده است و نیازی آنلاک و ... نداره!
سیستم قفل و روش اعتبار سنجی نسخه دیجیتالی و نسخه فیزیکی متفاوت هستن!

• jack sparrows
پاسخ
یعنی این همه وقت شما فقط نسخه ISO رو دانلود کردید؟ نه نسخه جیتگ؟

پاسخ
(2018-01-01, 23:09)Admin نقل قول به نقل از ->برای نسخه جیتگ تا جایی که خاطرم هست نسخه با نام گروه ها نبود و خیلی وقته دانلودشون کردم.
کلا نسخه دیسکی (ISO) رو رها کنید با تبدیل دیتا اون فکر نمیکنم به نتیجه مورد نظر برسید.

مورد رایت هم عادی هست وقتی بازی به صورت دیسک (فیزیکی) باشه وقتی اجرا میکنید مثل نسخه خریداری شده است و نیازی آنلاک و ... نداره!
سیستم قفل و روش اعتبار سنجی نسخه دیجیتالی و نسخه فیزیکی متفاوت هستن!

یه بلاگ پیدا کردم که نسخه دیجیتالی رو بصورت اپیزودی واسه دانلود گذاشته بود ولی فایلها از سرور اصلی حذف شده بودن. تو نت همه نسخه iso رو گذاشتن که فوق العاده افتضاح هست. حقیقتش من تا الان بازیی ندیده بودم که انقدر به درایو فشار بیاره و آخرش هم اون همه لودینگ تایم و افت فریم ریت.

ظاهرا برای xone و ps4 اومده. شاید زمانی که کنسولم رو عوض کردم رفتم سمتش. فکر کنم زمانی که revelations 3 بیاد بتونم کنسولم رو عوض کنم!
----- ارسال های ادغام شده -----
(2018-01-01, 23:13)Admin نقل قول به نقل از ->یعنی این همه وقت شما فقط نسخه ISO رو دانلود کردید؟ نه نسخه جیتگ؟

تو نت اصلا نسخه جیتگ نیست. روش های تبدیل به گاد و اکسترکت هم هیچکدوم جواب ندادن.
پاسخ