هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کپی بازی های آرکید به هارد کنسول جیتگ
Star 
آموزش کپی بازی های دانلودی آرکید به هارد کنسول جیتگ یا ریست گلیچ شده:

1- ابتدا فایل بازی را که دانلود کرده اید از حالت فشرده خارج کنید.
2- سپس وارد پوشه باز شده بشوید و اولین پوشه ای را که با اعداد و حروف انگلیسی ( نمونه: 58410B5D ) تشکیل شده را در یک فلش یا هارد اکسترنال دارای فرمت Fat32 کپی کنید.
3- هارد اکسترنال یا فلش خود را به کنسول متصل کنید و در قسمت بازی ها، نرم افزار (XEX Menu) را اجرا کنید.
4- بعد از باز شدن نرم افزار به ترتیب دکمه RB را بزنید، سپس دکمه X را بزنید و هارد اکسترنال یا فلش خود را انتخاب کنید، معمولا ( Usb0 ) هست.
5- سپس بر روی پوشه بازی مورد نظر (مثلا: 58410B5D ) دکمه Y را بزنید و گزینه Copy را انتخاب کنید.
6- سپس دوباره دکمه X را بزنید و Hdd1 را انتخاب کنید و وارد پوشه Content شده و از آنجا وارد پوشه 0000000000000000 شوید و بعد دکمه Y را بزنید و گزینه Paste را انتخاب کنید.
7- حال دقت کنید هیچکدام از دکمه های دسته را فشار ندهید تا عملیات کپی فایل ها تمام شود.

کار تمام است حالا میتوانید نرم افزار (XEX Menu) خارج شوید و از قسمت بازی ها بازی مورد نظر خود را اجرا کرده و لذت ببرید. 252

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نمونه: مثلا بازی Burnout Crash را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کرده ایم که به این صورت میباشد:
Burnout CRASH!\58410B5D\000D0000\F3FDCB665183537D07DE1404C001DA38E3B5B1E058

حال مسیر فایل کپی برای بازی Burnout Crash باید به این صورت انجام شود:
Hdd1\Content\0000000000000000\58410B5D\000D0000\F3FDCB665183537D07DE1404C001DA38E3B5B1E058

البته روشهای دیگری هم برای کپی فایل ها وجود داره مثل FTP که به نظر من این روش ساده تر هست برای کاربران.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Trunks، F.lampard، namakdooon، hamidkxf، mafia4، mehjoo77
پاسخ
در صورت تمایل میتوانید از آموزش موجود در لینک زیر نیز استفاده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• Trunks، F.lampard، namakdooon، hamidkxf
پاسخ
من یه سوالی دارم که نمی دونستم توی کدوم تاپیک بپرسم که این تاپیک رو دیدم و گفتم شاید بیشتر در ارتباط با این تاپیک باشه
یه چیزی که من همیشه دنبالشم اینه که وقتی لینک دانلود بازی ها رو توی سایت های مختلف می بینم یه نسخه مخصوص جیتگ هم زیر اون ببینم که در اون صورت بسی خوشحال میشم 193
برای بازی های جیتگ یه فایل هست که راحت اونو توی اون قسمت مربوطه هارد می ریزی و تموم راحت اجرا می کنی و اگه این قابلیت برای همه بازی های غیر آرکید هم وجود داشت من اصلا خیلی بازی ها راحت دانلود می کردم و بازی می کردم

همون طور که گفتم برای بازی های غیر آرکیدی هم یه نسخه مخصوص جیتگ وجود داره
من دیدم بعضی جاها آموزش کپی کردن فایل ISO از پی سی به کنسول های جیتگ رو گذاشته بودن که یعنی نیازی دیگه به دیسک و رایت و اینا نیست و راحت بازی دانلود و بعد اجرا میشه
همین طور بعضی جاها آموزش تبدیل فایل ISO به همین فایل که توی پست اول اشاره شد یعنی فایل بازی های جیتگ رو گذاشته بودن
ولی همه اینا فک کنم نیاز به کابل و شبکه کردن و اینا داشت

حالا به نظر شما راهی وجود داره که مثلا من فایل ISO معمولی بازی های مختلف رو دانلود کنم و بعد بدون نیاز به اتصال به پی سی با یه فلش اون فایل بازیو توی کنسول بریزم و اجرا کنم؟
پاسخ
بله میتونید بدون شبکه کردن. با هارد اکسترنال یا فلش مموری نیز انجام بدید.
این آموزش رو مطالعه کنید:
آموزش نرم افزار 360mpGui : کلیک کنید

• F.lampard
پاسخ
(2014-10-13, 20:29)Admin نقل قول به نقل از ->بله میتونید بدون شبکه کردن. با هارد اکسترنال یا فلش مموری نیز انجام بدید.
این آموزش رو مطالعه کنید:
آموزش نرم افزار 360mpGui : کلیک کنید

ببخشید یه سوال پیش پا افتاده
بازی های ارکید چیه؟
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mahdi_sh45 )
پاسخ
بازی های آرکید (Arcade) بازی های هست که به صورت دیجیتالی در شبکه ایکس باکس لایو فروخته میشه. حجمشون معمولا کم و بازی هم گرافیک چندان بالایی نداره.
البته برخی از بازی های آرکید بسیار جذاب و بهتر از بازی های روی دیسکی هستن.

پاسخ
سلام من یک سوال داشتم
دو تا دستگاه ایکس‌باکس هست میخواهم بازیهای موجود در هارد یک دستگاه را روی هارد ایکس‌باکس دیگر کپی کنم امکانش هست یا خیر در صورت امکان راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
پاسخ
سلام
اگه هر دو جیتگ شده هستن بله کپی کنید کار میکنن.
برای کپی نیز به کمک یه هارد اکسترنال می تونید انجام بدید.

پاسخ
من طبق این آموزش انجام دادم ولی با وجود اینکه اسم بازی اضافه شده به لیست بازیها ولی اجرا نمیشه؟البته یه دسگاه اسلیمه یه دستگاه نیو اسلیم ممکنه مال این باشه لطفا راهنمایی کنید؟با تشکر
پاسخ
مطمئن هستید که کنسول ها جیتگ شده هستن؟ و اینکه بازی ها آنلاک هستن؟ و دقیقا چه اروری میده یا چه حالتی میشه؟

پاسخ