هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کپی بازی های آرکید به هارد کنسول جیتگ
(2017-12-28, 20:59)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
این حالت که فرمودید اکسترکت شده هست و میتونید هر جایی کپی کرده و با اجرای default.xex بازی رو اجرا کنید. اینطوری ایکون بازی در داشبورد نمایش داده نمیشه.
البته با نرم افزار 360mpGui احتمالا بشه اکسترکت شده رو به فرمت عادی نیز تبدیل کرد.

یعنی باید از طریق xexmenu اجراش کنم؟

یه سوال دیگه:

گزینه patchxex چیه؟
پاسخ
(2017-12-28, 23:28)jack sparrows نقل قول به نقل از ->یعنی باید از طریق xexmenu اجراش کنم؟

بله

(2017-12-28, 23:28)jack sparrows نقل قول به نقل از ->یه سوال دیگه:
گزینه patchxex چیه؟

برای باز کردن قفل جهت اجرا شدن روی کنسول جیتگ

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
(2017-12-28, 14:06)jack sparrows نقل قول به نقل از ->فولدر هست و 14 فولدر داره با یک فایل (serial.srt)
default.xex

پوزش، در ارسال های قبل به جای اکسترکت شده، عبارت (گاد) تایپ کرده بودم... تصحیح شد.
گاد مواردی هستن که پچ شده و بدون دیسک اجرا میشن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• jack sparrows
پاسخ
با سلام

بازی resident evil revelations 2 رو دانلود کردم و با iso2god تبدیلش کردم و ریختم رو هارد ولی بازی نسخه trial هست در حالی که در بخش نظرات ملت دارن نسخه کامل رو بازی میکنن! از روی ناچاری patchxex هم کردم که ببینم چی میشه که تاثیری نداشت!

بازی iso بود ولی بعد از تبدیل شدن یک فایل در کنار فولدری با چندین فایل دیتای ۱۵۰ مگی شد یعنی دقیقا مثل revelations 1 ولی این یکی trial هست!

چطوری آنلاکش کنم؟!

ممنون
پاسخ
سلام
با نرم افزار 360mpGui بخش DLC / Arcade Patcher امتحان کنید.
و روی کنسول هم میتونید XM360 را امتحان کنید.

• jack sparrows
پاسخ
(2017-12-31, 12:51)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
با نرم افزار 360mpGui بخش DLC / Arcade Patcher امتحان کنید.
و روی کنسول هم میتونید XM360 را امتحان کنید.

جواب نداد!

مجبور شدم با god2iso دوباره به حالت iso برگردونمش و این دفعه با 360mpgui اکسترکتش کردم.

اجرا کردم و هنوز trial بود!

رفتم به مسیر زیر:

RE_REVELATIONS_2\content\0000000000000000\5841144C

دو تا فولدر بود:

000D0000
00000002

تو فولدر اول فایل:

8F6A9A988D79858E6EC737387ADF81AFF25AF85A58

بود آنلاکش کردم اپیزود 1 اومد ولی اپیزودهای 2 و 3 و 4 آنلاک نشدن!

تو فولدر دوم 6 تا فایل بود که 3 تاش اپیزودهای 2 و 3 و 4 بودن و 3 تای دیگه extra episode و compatibilty pack بودن.

همه رو آنلاک کردم و برگشتم دیدم 2 تا extra episode ها آنلاک شدن ولی هنوز اپیزودهای 2 و 3 و 4 آنلاک نشدن!

سیو و بازی رو پاک کردم و بازی رو دوباره ریختم ولی هنوز اپیزودهای بعدی آنلاک نشدن!

xm360 هم که فقط آرکیدها رو آنلاک میکنه
پاسخ
بله فرمت این عنوان مقداری متفاوت هست...
تست کردید که واقعا trial هست یا کامل؟ یعنی ممکنه به صورت نمایشی نشون میده... شاید هم فایلی نیاز داره برای دیگر اپیزودها که اون رو ندارید؟ (مثل سیزن پس)

• jack sparrows
پاسخ
(2017-12-31, 22:32)Admin نقل قول به نقل از ->بله فرمت این عنوان مقداری متفاوت هست...
تست کردید که واقعا trial هست یا کامل؟ یعنی ممکنه به صورت نمایشی نشون میده... شاید هم فایلی نیاز داره برای دیگر اپیزودها که اون رو ندارید؟ (مثل سیزن پس)

هر کاری کردم نشد که نشد! xexmenu هنگ کرد و مجبور شدم از فلش اجراش کنم و همه فایلای مرتبط با revelations 2 رو پاک کنم تا اجرا بشه!

در نهایت یه dvd 9 خریدم و بصورت ناقص (همون truncate یا ۹۷ درصد) رایتش کردم. بازی با همه محتواهای موجود اجرا شد!

فقط اولا اینکه لودینگها شدیدا طولانی شده دوما از توی داشبورد نمیزاره بازی رو نصب کنم! از طریق xexmenu هم که قبلا گفتم که هنگ میکنه!

شدیدا اعصابم خورد شد سر این بازی. اصلا به هیچ صراطی مستقیم نشد که نشد. با این وضعیت لودینگش هم که قطعا باید بیخیال اجراش از روی دیسک بشم.

کلا بدم میاد از این مسخره بازیایی که باب شد. بازی کامل رو ناقصش میکنن و چند بار میفروشن! همه رقمه هم بازی live only دارن! هم کرایسیس هم لیمبو!

این نسل هم که لنگ در هواتر شدن! نه عرضه فیزیکی بازی رو متوقف کردن نه تشکیلات عریض و طویل لایو و نتورک رو! خود کنسولاشون هم که ثابت نیست! سالی یکبار تقویتش میکنن و دوباره لانچ میکنن!

گیمینگ فقط از 1985 تا 2010. کلا‌ صنعت بازیهای اندرویدی و مولتی پلیر محور گند زده به کل گیمینگ.
پاسخ
برای برخی عناوین باید کمی حوصله کنید. بالاخره بازی هایی که به صورت غیر اورجینال استفاده میشن اذیت هایی هم خواهند داشت
و شرکت های سازنده نیز همواره جهت جلوگیری از استفاده های غیر-مج-از تغییراتی اعمال میکنن

• jack sparrows
پاسخ
(2018-01-01, 01:41)Admin نقل قول به نقل از ->برای برخی عناوین باید کمی حوصله کنید. بالاخره بازی هایی که به صورت غیر اورجینال استفاده میشن اذیت هایی هم خواهند داشت
و شرکت های سازنده نیز همواره جهت جلوگیری از استفاده های غیر-مج-از تغییراتی اعمال میکنن

به هر حال خودمم حس بدی به خودم دارم وقتی با یک سری بازی حال کردم ولی یک دلار هم به سازندگانش ندادم! اگه عاقل باشن ریجن لاک میزارن و قیمت بازی رو در هر نقطه براساس درآمد پایه تعیین میکنن اما اینکه چرا به فکر نیستن الله اعلم!

البته وضعیت برخی کشورها هم خاصه. اساسا اراده دولتمردان اونا خیلی از جوامع رو بدبخت کرده و بدبخت نگهداشته. یعنی یه جورایی منافعشون تو اینه که ماها رو یک مشت پایرتخور و فلان و فلان نگه دارن!
پاسخ