هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2014-10-12, 22:19)mammad73 نقل قول به نقل از ->جناب از کجا به فهمم برد درایو عوض شده یا نه؟ یا LT3 هست یا non-stealth ؟ منظور از non - stealth همان LTU هست ؟
ساده ترین راه این هست که از جایی که خریدید سوال کنید.
در غیر اینصورت باز کردن کنسول و درایو و بررسی برد درایو و بعد بررسی درایو از طریق پورت ساتا توسط نرم افزار جانگل فلشر که باید خیلی دقت کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mammad73
پاسخ
من از فروشنده پرسیدم میگه برد درایو تعویض شده.البته LT3 هست.یعنی هیچ راهی نداره برم Live چون برد رو عوض کرده؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
اگه برد تعویض شده از کنسول فت هست ... خیر نمیتونید ...
ولی اگه از برد های مخصوص اسلیم باشه و LT+3.0 روش نصب باشه بدون مشکل میتونید آپدیت کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• mammad73
پاسخ
(2014-10-13, 20:10)Admin نقل قول به نقل از ->اگه برد تعویض شده از کنسول فت هست ... خیر نمیتونید ...
ولی اگه از برد های مخصوص اسلیم باشه و LT+3.0 روش نصب باشه بدون مشکل میتونید آپدیت کنید.
دوست عزیز من پرسیدم فروشنده گفت بردش تعویضیه LTU هست با آپدیت LT3 .بعدش گفت الان روی دستگاه شما آپدیت هک وجود داره و اگه آپدیت مایکروسافت کنی آپدیت اورجینال جاش میشینه و مشکل پیدا میکنه.گفت اگه میخوای آنلاین بازی کنی باید صبر کنی تا آپدیت هک بیاد.میخواستم بپرسم آیا درست میگه یا نه؟
پاسخ
(2014-10-17, 12:25)mammad73 نقل قول به نقل از ->
(2014-10-13, 20:10)Admin نقل قول به نقل از ->اگه برد تعویض شده از کنسول فت هست ... خیر نمیتونید ...
دوست عزیز من پرسیدم فروشنده گفت بردش تعویضیه LTU هست با آپدیت LT3 .بعدش گفت الان روی دستگاه شما آپدیت هک وجود داره و اگه آپدیت مایکروسافت کنی آپدیت اورجینال جاش میشینه و مشکل پیدا میکنه.گفت اگه میخوای آنلاین بازی کنی باید صبر کنی تا آپدیت هک بیاد.میخواستم بپرسم آیا درست میگه یا نه؟
والا برای LTU که قرار نیست دیگه آپدیتی بیاد ... الانم بیش از یک سال میگذره از آخرین آپدیت. اینم صفحه رسمی:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
در ضمن برای برد LTU فریمور LTU v2.0 هست نه LT+3.0

این فروشنده شما یا هیچی نمیفهمه یا کاه ب..... هست. انگار یه چند سالی عقب مونده این فروشنده شما ... هر سیب زمینی فروشی که اومد کنسول فروشی باز کرد داستان این میشه دیگه عزیز.
اگه آخرین نسخه فریمور رو نصب کرده باشن و برد تعویضی کنسول فت نباشه و کنسول جیتگ نباشه --> بدون مشکل میتونید به لایو متصل شوید. البته بهتره فایل رو آفلاین دانلود و با فلش مموری آپدیت کنید کنسول رو.

• معین، mammad73
پاسخ
آره والا سیب زمینی فروش رو خوب اوومدی :-) چه قدر هم پز داد شما اطلاعات کمه و از این حرفا.
ولی اون حرفش که گفت تو دستگاه آپدیت هک وجود داره اگه آپدیت اورجینال کنی مشکل پیدا میکنه منو میترسونه. یعنی درست نمیگه چون فرمور دستگاه من اصل نیست کپی خور هک شده است پس چه طور اگه آپدیت اصل مایکرو بریزم مشکل پیدا نمیکنه؟
بعد جناب چه جوری بفهمم برد تعویضی مال فت هست یا نه چون دیگه به فروشنده اعتماد ندارم.میخواستم بپرسم آیا راه ساده ای برای فهمیدنش هست؟
چون اون دوتا دیگه رو مطمئنم یعنی جیتگ نیست چون بدون سی دی بازی رو نمیاره و
LT3.0 هم روش نصبه چون GTA V و FIFA 15 و fifa 14 رو بازی میکنم.
  • Admin
پاسخ
Wink
اون حرفش که کلا مسخره هست! خب اگه فریمور اورجینال روی درایو باشه که دیگه کپی خور نیست و بازی کپی هم اجرا نمیکنه و برای لایو و آپدیت هم هیچ محدودیتی نیست!
همه کنسول هایی که عادی کپی خود شدن 100% فریمور هک شده روشون نصب هست. و اگه شما آخرین آپدیت رو داشته باشی آپدیت داشبرد هیچ تاثیری روش نداره!
برای فهمیدنش باید با دقت کنسول و بعد درایو رو باز کنید و یه عکس از درایو بگیرید برام پیغام خصوصی کنید عرض میکنم.
بله فکر کنم آخرین فریمور روش نصب باشه ... مخصوصا که FIFA 15 رو هم اجرا میکنید باید داشبرد هم ورژن جدید باشه.
از سیستم ایفو نگاه کنید ورژن داشبرد چند هست ... فکر نکنم مشکلی باشه ... آیا شما تا به حال آپدیت روی دیسک بازی رو نصب نکردید ؟
اگه نصب کرده باشید دیگه حله ... می تونید به لایو هم متصل شید. (البته این رو در نظر داشته باشید که همیشه مقداری ریسک بن شدن وجود دارد ... برای همه کنسول های کپی خور شده)

• mammad73
پاسخ
جناب من تو system info رفتم یه شماره هست این جوری نوشته فکر کنم همین شماره داشبرده :
D:2.0.16756.0 - K:2.0.16756.0 (BK :2.0.1888.0)l
والا اون آپدیت روی دیسک بازی رو که فرمودید نفهمیدم دقیقا چیه.ولی موقع خرید کنسول فروشنده خودش یه Pes 2014 گذاشت تو دستگاه گفتش این سی دی یه سری آپدیت و تنظیمات رو به دستگاه منتقل میکنه.یادمه گفت آپدیت میشه. بازی های دیگه هم مثل Fifa 15 رو برنر مکس گرفتم ریختم تو هارد ولی تا حالا چیزی به نام آپدیت ندیدم. احتمالا همون پس 2014 آپدیت کرده .حالا با این آپدیت ها بازم نیازی به چک کردن فت بودن هست.دستگاه هم خودش نیو اسلیمه.
راستی اگه بازی برنر مکس دارای پچ لایو و بعد ار تاریخ عرضه اون لایو بشه بازم امکان بن شدن هست؟بن شدن به کپی خور آسیب میزنه؟
(درباره باز کردن کنسول هم واقعیتش میترسم خودم انجام بدم میخواستم بدم بیرون برام انجام بدن. شما یه تعمیرکار مطمئن سراغ دارین در تهران؟اگه کسی بود برام پی ام کنین ممنون میشم)
پاسخ
آخرین نسخه بعد نسخه نصبی شما 16767 هست. فکر نکنم مشکلی باشه با کمی ریسک میتونید آپدیت کنید بدون نیاز به باز کردن کنسول و یا چیز دیگه ای.
از پست اول همین تاپیک میتونید دانلود و با فلش مموری آپدیدت کنید ... فقط موقع آپدیت هیچ دیسکی درون درایو نباشه بهتره.
با استفاده از دیسک های پچ شده احتمال بن شدن بسیار کمتر میشه. بن شدن معمولا هیچ ایرادی به کنسول نمیده.

• mammad73
پاسخ
خیلی ممنون فقط موقع آپدیت با فلش اینترنت باید قطع باشه یعنی آفلاین؟
پاسخ