هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2014-12-09, 16:16)mammad73 نقل قول به نقل از ->سلام آقا امید .خسته نباشی داداش
میگم این آپدیت جدید رو تست کردی ؟ مشکلی نداره؟

سلام
الان کنسول های خودم رو به 17148 آپدیت کردم، مشکلی مشاهده نشد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • معین، mammad73
پاسخ
بازم آپدیت اومده !!! چه خبره ؟! تازه داده بود که
[عکس: 635791986181530459.jpg]
  • Admin
پاسخ
آره متاسفانه با فاصله بسیار کم منتشر شده. ظاهرا مشکلی با بخش فروش ایکس باکس لایو وجود داشته.
"Fixed problems with the xbox store"

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• معین، mammad73
پاسخ
سیستم آپدیت جدید Xbox 360 نسخه 2.0.17150 به پست اول افزوده شد.

• معین
پاسخ
آقا سلام من بعد اومدن بازی های جدید فهمیدم که باید کنسولمو آپدیت کنم اول به اینترنت وصل شدم برا آپدیت که وسطای دانلود ارور میده بعدشم خواستم با فلش آپدیت کنم بعد که برای شناسایی فایل اول باید configure کنم دیگه ؟ وقتی configure میکنم میبینم کل حجم فلش اشغال شده و جایی برای ریختن آپدیت نداره چیکار کنم ؟
من از Dec 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Unknown )
پاسخ
(2014-12-13, 17:32)Unknown نقل قول به نقل از ->آقا سلام من بعد اومدن بازی های جدید فهمیدم که باید کنسولمو آپدیت کنم اول به اینترنت وصل شدم برا آپدیت که وسطای دانلود ارور میده بعدشم خواستم با فلش آپدیت کنم بعد که برای شناسایی فایل اول باید configure کنم دیگه ؟ وقتی configure میکنم میبینم کل حجم فلش اشغال شده و جایی برای ریختن آپدیت نداره چیکار کنم ؟
سلام
اگه کنسول غیرجیتگ هست میتونید مستقیم و یا با همین فایل آپدیت کنید.
جهت آپدیت، فایل رو بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید و در ریشه یک فلش مموری دارای فرمت Fat32 کپی کنید و به کنسول بزنید. کانفیگ کردن فلش برای این مورد نیاز نمی باشد.

پاسخ
اگه کنسول و اپدیت کنیم اونوقت کپی خورش میپره؟
پاسخ
(2014-12-13, 21:24)namakdooon نقل قول به نقل از ->اگه کنسول و اپدیت کنیم اونوقت کپی خورش میپره؟
اگه جیتگ باشه باید فری بوت بسازید و با اون آپدیت کنید اگه با این فایل اورجینال آپدیت کنید جیتگش میپره و ممکنه ایراد هم بگیره.
اگه عادی کپی خور شده باشه هیچ مشکلی با آپدیت وجود نداره. مثلا: (LT+3.0 یا LTU)
اگه برد درایو تعویض شده باشه و برد درایو کنسول فت رو روی اسلیم قرار داده باشن ... بله در این صورت کپی خور از بین میره و کنسول نیز با مشکل مواجه میشه.

پاسخ
داداش من اخرین اپدیتو دان کردم تو فلش ریختم اکسترکتشو با خودشو هیچ پیامی نداد .. بازی پیس 15 و ک گذاشتم ارور clean disk داد .. بازیای جدید و همشو این ارورو میده
پاسخ
اگه آپدیت رو شناسایی نکرده و نصب نکرده اجرا نشدن بازی علت دیگه ای باید داشته باشه.
کنسول شما که جیتگ نیست؟
و فایل آپدیت رو روی یک فلش مموری دارای فرمت Fat32 باید کپی کنید.

پاسخ