هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
Star 

در این تاپیک آخرین فایل اورجینال سیستم آپدیت (فایل آپدیت داشبورد و لباس و آیتم های آواتار ها) قرار داده می شود.

آخرین ورژن عمومی در حال حاضر نسخه 2.0.17559 میباشد که از لینک زیر قابل دانلود است.

دانلود سیستم آپدیت جدید Xbox 360 ورژن 17559
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
OS version: 2.0.17559.0
DASHBOARD: 2.0.17559.0
Release date
11/12/2019

از طریق لینک های زیر نیز می توانید نسخه های قدیمی رو در صورت نیاز دانلود کنید:

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 17544
OS version: 2.0.17544.0
DASHBOARD: 2.0.17544.0
Release date
8/21/2019

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 17526
OS version: 2.0.17526.0
DASHBOARD: 2.0.17526.0
Release date
5/22/2018

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 17511
OS version: 2.0.17511.0
DASHBOARD: 2.0.17511.0
Release date
11/17/2016

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 17502

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 17489
Release date
September 17, 2015

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 2.0.17349
Release date
April 30, 2015

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 2.0.17150
December 11, 2014

دانلود سیستم آپدیت Xbox 360 ورژن 2.0.17148
Release date
December 4, 2014

دانلود سیستم آپدیت Xbox360 ورژن 2.0.16767

دانلود سیستم آپدیت Xbox360 ورژن 2.0.16756
Release date
June 4, 2014

دانلود سیستم آپدیت Xbox360 ورژن 2.0.16747

دانلود سیستم آپدیت ایکس باکس 360 ورژن 2.0.16547.0

دانلود سیستم آپدیت ایکس باکس 360 ورژن 2.0.16537.0

+

روش استفاده:
فایل را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید و پوشه SystemUpdate$ را در روت یک فلش مموری دارای فرمت Fat32 بریزید و به کنسول متصل کنید. برای سوالات Yes رو انتخاب کنید و در آخر کنسول ریستارت می شود و تمام.

221 توجه: این فایل داشبورد اورجینال است و فقط برای کنسول های کپی خور شده عادی، دارای LT+3.0 و کنسول های اورجینال باید استفاده شود.
(برای کنسول های جیتگ و اسلیم های تعویض درایو شده استفاده نشود! مگر فقط و فقط استفاده دقیقا از همان نسخه نصب شده روی کنسول جهت نصب لباس و آیتم های آواتار یا دیتای کینکت!!)

برای کنسول های کپی خور شده نیز بهتر است چند روزی بعد از عرضه این آپدیت ها صبر کنید تا فایل آپدیت تست شود و در صورتی که مشکلی مشاهده نشد استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • معین، saw8، 021sijal، Ab.Ashkan، hadikk، armin6190، kingkim، Ayoub_14، jamal64، the end، mansur_r، javcity، sia865، aminS، mammad73، namakdooon، mohsenn، Hesam744، demongame، _Saeed_، fox13، Hemn7، hamid.s، rezafox، z.s، 504، krez، pro
پاسخ
آپدیت داشبورد جدید مایکروسافت یعنی 2.0.16537 دیروز به صورت عمومی در شبکه ایکس باکس لایو عرضه شد و تمام کنسول ها جهت اتصال به ایکس باکس لایو ابتدا باید این سیستم آپدیت را انجام دهند.

تا به این لحظه مشکل امنیتی گزارش نشده و مشکلی نبوده. پس طبق توضیح موجود در پایین پست اول میتوانید استفاده کنید.

هم اکنون فایل این سیستم آپدیت در پست اول با لینک مستقیم قابل دریافت است. بهتر است فایل را دانلود کرده و با فلش مموری به صورت آفلاین سریع آپدیت کنید تا به خاطر سرعت دانلود پایین و مشکلات احتمالی اذیت نشوید.

تغییر اصلی این آپدیت هم حذف شدن مایکروسافت پویینت و تبدیل آن به ارز منطقه هر کاربر هست. یعنی فعلا دیگه کارت پویینت نخرید احتمالا فقط با پی پل و ویزا و مستر کارت بتونیم خرید کنیم. 210

"this update continues to work fine with backups on Xbox LIVE and offline using c4eva's custom firmware LT v2.01, LT+ v2.0 & v3.0, LTU v1.0, and LTU v2.0. We've also tested backups with xk3y and it too continues to function without issue both offline and on Xbox LIVE."

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• معین، kingkim، Ayoub_14، namakdooon، Hesam744، hamid.s، mjxbase
پاسخ
تشکر این اپ دیت رو از خود ایکس باکس360 گرفتم

ولی برای اجرا جی تی ای کار نمیکنه رو کنسول من چه کار کنم؟
پاسخ
(2013-10-02, 10:19)reza7264 نقل قول به نقل از ->تشکر این اپ دیت رو از خود ایکس باکس360 گرفتم

ولی برای اجرا جی تی ای کار نمیکنه رو کنسول من چه کار کنم؟
درود
احتمالا:
1- فریمور درایو کنسولتان LT+3.0 نیست؟
2- دیسک بازی مورد نظر درست رایت نشده؟

چه حالتی میشه زمان اجرای بازی ؟

پاسخ
سلام خدمت دوستان
با عرض معذرت من یه سوال پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد و من هم سردرگم موندم.
دوستان و اساتید عزیز
من یه دستگاه اسلیم 250 گیگ خریدم دادم به یه تعمیرکار واسم جی تگش کرد یه مدت همه بازی ها رو میخوند تا اینکه بازی tomb raider رو اجرا نکرد بردمش واسه همون تعمیر کار گفت برنامه ایی که روش ریختم رو دستکاری کردی بعد 50 هزار گرفت یه فری استایل ریخت رو دستگاه و گفت حالا میتونی بازی ها رو روی هارد بریزی بعدش یه مدت دستگاه بی مشکل کار میکرد تا یهو کلا از کار افتاد و بازی هایی که رو هارد بود پاک شد و فقط یکیش که بازی shift هستش موند و الان فقط و فقط همون بازی اجرا میشه و هیچ دیسکی رو نمیخونه و error میده .
لطفا راهنمایی کنین اگه خودم با فایل هایی که توی سایت هستش اپدیت کنم مشکل حل میشه؟
چه قسمت هایی رو آپدیت کنم؟
اگه اپدیت کنم دستگاه خراب نمیشه؟
جی تگش از بین نمیره؟

تورو خدا راهنمایی کنین
کسی از دوستان میتونه شماره تلفن بده مزاحمش بشم؟
واقعا موندم
من از Aug 2013 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( kiu )
پاسخ
(2013-11-24, 17:50)kiu نقل قول به نقل از ->سلام خدمت دوستان
با عرض معذرت من یه سوال پرسیدم متاسفانه کسی جواب نداد و من هم سردرگم موندم.
دوستان و اساتید عزیز
من یه دستگاه اسلیم 250 گیگ خریدم دادم به یه تعمیرکار واسم جی تگش کرد یه مدت همه بازی ها رو میخوند تا اینکه بازی tomb raider رو اجرا نکرد بردمش واسه همون تعمیر کار گفت برنامه ایی که روش ریختم رو دستکاری کردی بعد 50 هزار گرفت یه فری استایل ریخت رو دستگاه و گفت حالا میتونی بازی ها رو روی هارد بریزی بعدش یه مدت دستگاه بی مشکل کار میکرد تا یهو کلا از کار افتاد و بازی هایی که رو هارد بود پاک شد و فقط یکیش که بازی shift هستش موند و الان فقط و فقط همون بازی اجرا میشه و هیچ دیسکی رو نمیخونه و error میده .
لطفا راهنمایی کنین اگه خودم با فایل هایی که توی سایت هستش اپدیت کنم مشکل حل میشه؟
چه قسمت هایی رو آپدیت کنم؟
اگه اپدیت کنم دستگاه خراب نمیشه؟
جی تگش از بین نمیره؟

تورو خدا راهنمایی کنین
کسی از دوستان میتونه شماره تلفن بده مزاحمش بشم؟
واقعا موندم
سلام دوست عزیز
قبلا که در انجمن ما سوال نکرده بودید چون مطلب بی پاسخ نمیزاریم بمونه 205 یکم پیش هم یه 15 دقیقه بود زدم سرور رو تغییر بدم بدلیل قطعی های زیاد ، که
زمان پاسخ به شما DNS ها تغییر کرد و سایت از دسترسم خارج شد و مجبور شدم برم سایت رو رو سرور جدید تنظیم کنم که به شب نخوره.

در مورد جیتگ اولا اصلا نباید فایل اورجینال بزنید رو چون هم ممکنه کنسول ایراد پیدا کنه و هم اینکه دیگه جیتگش میپره !

برای آپدیت جیتگ باید یک کپی از ناند کنسول خود تهیه کنید و بهتره از کسی که جیتگ کرده یک کپی بگیرید و با اون + CPU KEY کنسولتون فایل آپدیت مناسب جیتگ شما درست بشه.

بازی ها از روی هارد که خود به خود پاک نمیشه !!! یا باید هارد بسوزه و یا جیتگ بپره که بعضیاشو نشون نده !
الان شما بازی بدون استفاده از دیسک میتونی روی کنسول اجرا کنی ؟

نرم افزار XEX Menu روی کنسول اجرا میشه یا ارور میده ؟

• kingkim
پاسخ
ساعاتی پیش سیستم آپدیت جدیدی با ورژن 2.0.16547.0 در شبکه ایکس باکس لایو منتشر شد.

لینک دانلود مستقیم جهت آپدیت غیر مستقیم از طریق فلش مموری نیز در پست اول قرار داده شد.

• معین، kingkim، redbull، Ayoub_14
پاسخ
سلام ببخشید الان بعد نصب این میتونم بازی های کپی رو اجرا کنم دیگه؟
  • Ayoub_14
پاسخ
(2014-03-14, 21:03)kingkim نقل قول به نقل از ->سلام ببخشید الان بعد نصب این میتونم بازی های کپی رو اجرا کنم دیگه؟
درود
اضافه کنم که: بله اگه کنسولتان جیتگ (J-TAG/RGH) نیست و فریمور درایو کنسول شما LT+3.0 است میتونید دانلود و نصب کنید و بله بازی های جدید نیز باید اجرا شوند.

• kingkim، Ayoub_14
پاسخ
(2014-03-14, 21:16)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-03-14, 21:03)kingkim نقل قول به نقل از ->سلام ببخشید الان بعد نصب این میتونم بازی های کپی رو اجرا کنم دیگه؟
درود
اضافه کنم که: بله اگه کنسولتان جیتگ (J-TAG/RGH) نیست و فریمور درایو کنسول شما LT+3.0 است میتونید دانلود و نصب کنید و بله بازی های جدید نیز باید اجرا شوند.
خیلی ممنون دستتون درد نکنه نصبش کردم عالی بود
  • Admin، lgjrjgrk
پاسخ