هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2014-10-18, 21:30)mammad73 نقل قول به نقل از ->خیلی ممنون فقط موقع آپدیت با فلش اینترنت باید قطع باشه یعنی آفلاین؟
بله باید قطع باشه که یه موقع نخواد آنلاین بگیره و گیج بشه. همون آفلاین عالی و مطمئن هست.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mammad73
پاسخ
ببخشید این آخرین سوال من.حالا اگر فرض برد فت باشه با این آپدیت چه اتفاقی میفته؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
(2014-10-18, 21:55)mammad73 نقل قول به نقل از ->ببخشید این آخرین سوال من.حالا اگر فرض برد فت باشه با این آپدیت چه اتفاقی میفته؟
خواهش میکنم.
معمولا صفحه سفید گیر میکنه و باید بره پیش یه کاربلد ... البته فکر نکنم مال شما اینطوری باشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• mammad73
پاسخ
سلام دوست عزیز.با کمک ها و راهنمایی های شما دستگاه آپدیت کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
یه سوال درباره شبکه لایو داشتم : تنها راه بن شدن همون بازی های 97 درصده دیگه.یعنی در خود محیط لایو گشتن و برنامه ای یا بازی مثلا بازی های رایگان گلد دانلود کردن به مشکل برنمیخوریم یا اگر مثلا از پوینت استفاده کنیم؟
و آیا احتمال بن شدن در بازی های خود مایکروسافت مثل Titanfall بیشتره ؟
بازم بسیار ممنونم و تشکر میکنم بابت راهنمایی هاتون.
پاسخ
سلام. خوشحالم که مشکلی پیش نیامده
در مورد بن شدن ... ببینید اصلا تضمینی نداره که ایرانی ها رو کی بن کنن یا نکنن. یعنی حتی اگه کنسول کاملا اورجینال هم باشه ممکنه به دلایلی بن کنن. ولی خب باید تا میتونید رعایت کنید.
مثلا برخی از کاربران هستن یکی دو سال هست 97% هم استفاده میکنن ولی بن نشدن. پچ نشده هم استفاده میکنن. ولی بهتر این هست که از بهترین گزینه های موجود استفاده شه.
در مورد گلد و بازی های رایگان نیز هیچ مشکلی وجود ندارد. برای خرج پوئینت باید موقع خرید با آی پی غیر ایران و متناسب با منطقه انتخاب شده متصل شوید ... چون ایران رو تحریم کردن در اون قسمت.
بهتره در بازی های اصلی از دیسک های برنرمکس استفاده کنید و قبل از عرضه جهانی بازی رو استفاده نکنید.
خواهش میکنم.

• mammad73، معین
پاسخ
سیستم آپدیت جدید Xbox 360 نسخه 2.0.17148 به پست اول افزوده شد.

• معین
پاسخ
(2014-12-05, 03:07)Admin نقل قول به نقل از ->سیستم آپدیت جدید Xbox 360 نسخه 2.0.17148 به پست اول افزوده شد.
ممنون امید جان 252 . اگه تغییرات رو هم اطلاع رسانی کنی خیلی خوب میشه 237
[عکس: 635791986181530459.jpg]
پاسخ
خواهش میکنم . فعلا که (Mandatory update that prepared for subsequent growth of the service) رو درج کردن.
(بروز رسانی اجباری جهت فراهم کردن رشد سرویس)

• معین، mammad73
پاسخ
سلام آقا امید .خسته نباشی داداش
میگم این آپدیت جدید رو تست کردی ؟ مشکلی نداره؟
  • Admin
پاسخ
سلام متشکرم
والا وقت نکردم هنوز، احتمالا امشب نصب کنم ولی موردی نداره برای کنسول های معمولی میتونید آپدیت کنید و برای جیتگ ها نیز باید فری بوت بسازید.

• mammad73
پاسخ