هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2014-07-01, 18:23)hasanpsk نقل قول به نقل از ->سلام xbox360 مدل elite دارم سي دي هاي كپي خور رو هم اجرا مي كرد تا اينكه يه سي دي جديد خواستم بزارم اين پيام رو ميده:
can not read update fron disk .....
...................................status code : 23.

ناگفته نمونه كه فايل آپديت جديد رو هم از پست اول دان كردم و داخل فلش ريختم زدم به دستگاه باز همون پيام مياد
سلام
الان کنسول در صفحه ارور گیر کرده و پیغام ارور رو نمایش میده ؟ یا خیر کنسول مثل قبل به محیط داشبرد میره ؟
موقع اقدام آپدیت دیسک بازی رو خارج کردید از کنسول ؟
فریمور LT+3.0 بر روی درایو کنسول شما نصب شده ؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-07-01, 19:04)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
الان کنسول در صفحه ارور گیر کرده و پیغام ارور رو نمایش میده ؟ یا خیر کنسول مثل قبل به محیط داشبرد میره ؟
سلام آره توي صفحه ارور گير كرده.و اصلا به قسمت داشبورد نميره.
حقيقتش يه سري بازي جديد گرفته بودم يكي از سي دي ها رو كه گذاشتم و درش
اردم به اين روز افتاد!

فریمور LT+3.0 رو نميدونم چيه فقط بگم خدمتون دو ساله كه دارمش همون موقع خريد فروشنده با فلش آپديتش كرد مدل elite با هارد 120 تاحالا هم كلي باهاش بازي كرديم و سي دي هاي كپي رو هم اجرا مي كرد
تشكر
پاسخ
(2014-07-03, 01:03)hasanpsk نقل قول به نقل از ->
اردم به اين روز افتاد!

فریمور LT+3.0 رو نميدونم چيه فقط بگم خدمتون دو ساله كه دارمش همون موقع خريد فروشنده با فلش آپديتش كرد مدل elite با هارد 120 تاحالا هم كلي باهاش بازي كرديم و سي دي هاي كپي رو هم اجرا مي كرد
تشكر
سلام
اگه دو سال پیش هم آپدیت کرده باشن LT+3.0 اومده بود. ولی چون وسط آپدیت گیر کرده یا LT+3.0 نداشته و یا دیسک قابل خوندن نبوده که نتونسته فایل رو کامل بخونه.
( برای همین میگم همیشه از طریق فلش مموری و به صورت آفلاین آپدیت کنید! )

نام دقیق بازی که داشین باهاش آپدیت میکردین اینطوری شد؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-07-03, 14:08)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-07-03, 01:03)hasanpsk نقل قول به نقل از ->
اردم به اين روز افتاد!

تشكر
سلام
اگه دو سال پیش هم آپدیت کرده باشن LT+3.0 اومده بود. ولی چون وسط آپدیت گیر کرده یا LT+3.0 نداشته و یا دیسک قابل خوندن نبوده که نتونسته فایل رو کامل بخونه.
( برای همین میگم همیشه از طریق فلش مموری و به صورت آفلاین آپدیت کنید! )

نام دقیق بازی که داشین باهاش آپدیت میکردین اینطوری شد؟
سلام مجدد
حقیقتش خودم خونه نبودم مهمان داشتیم می گه بازی test drive (farari رو که گذاشت اینطوری شد.
من خودم وقتی این سی رو گذاشتم اجرا نکرد درش اوردم حالا نمی دونم چه گزینه ای رو زده که به این روز در اومده؟!!!
راه حل چیه؟
پاسخ
(2014-07-03, 18:25)hasanpsk نقل قول به نقل از ->سلام مجدد
حقیقتش خودم خونه نبودم مهمان داشتیم می گه بازی test drive (farari رو که گذاشت اینطوری شد.
من خودم وقتی این سی رو گذاشتم اجرا نکرد درش اوردم حالا نمی دونم چه گزینه ای رو زده که به این روز در اومده؟!!!
راه حل چیه؟
درود
وقتی کنسول خاموش هست هارد و حافظه های کنسول رو جدا کن و دکمه کوچک syns که برای شناسوندن دسته استفاده میکنیم رو نگه دار و بعد کنسول رو روشن کن و تا بالا اومدن کامل داشبرد رها نکن. شاید اینطوری با پاک شدن کش درست شه.
چک کن ببین درست میشه؟
اگه نشد:
آموزش موجود در لینک زیر رو بخونید و ببینید خودتون قادر به انجام آپدیت درایو هستید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jamal64
پاسخ
درست نشد؟ راه حل اول كه فرموديد
لينك عكس ارور رو مي فرستم:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
پاسخ
(2014-07-03, 22:51)hasanpsk نقل قول به نقل از ->درست نشد
این ارور آپدیت ناقص:
Status Code: 23EF - 397F - B800 - 0F00 - C000 0013
احتمالا برای این بوده که نسخه داشبرد شما 12146 بوده و در حال ارتقاء به نسخه های بالاتر بوده اید و فریمور هک شده درایو هم قدیمی بوده.

در زمان آپدیت به داشبرد 13141 یا بالاتر، فریمور درایو به اورجینال تبدیل میشه و نام فریمور نیز عوض (0251) میشه.

حال فقط باید lt+3.0 بریزید و بعد داشبرد رو آپدیت کنید که حل بشه. اگه خودتون میتونین با آموزشی که لینک دادم که انجام بدید. اگه نه باید ببرید بیرون براتون درستش کنن.

پاسخ
(2014-07-03, 23:05)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-07-03, 22:51)hasanpsk نقل قول به نقل از ->درست نشد
این ارور آپدیت ناقص:
Status Code: 23EF - 397F - B800 - 0F00 - C000 0013
احتمالا برای این بوده که نسخه داشبرد شما 12146 بوده و در حال ارتقاء به نسخه های بالاتر بوده اید و فریمور هک شده درایو هم قدیمی بوده.

در زمان آپدیت به داشبرد 13141 یا بالاتر، فریمور درایو به اورجینال تبدیل میشه و نام فریمور نیز عوض (0251) میشه.

حال فقط باید lt+3.0 بریزید و بعد داشبرد رو آپدیت کنید که حل بشه. اگه خودتون میتونین با آموزشی که لینک دادم که انجام بدید. اگه نه باید ببرید بیرون براتون درستش کنن.
سپاسگزارم
  • Admin
پاسخ
فایل یکی از لینک ها کامل منتقل نشده بود که دوباره آپلود شد.
ممنون از (معین) بابت گزارش. 252

• معین
پاسخ
امید جان فایل لینک کمکی هم اشتباهه مربوط به آپدیت قدیمیه 16547 هست252!. 110110110
[عکس: 635791986181530459.jpg]
پاسخ