هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2014-08-07, 02:17)معین نقل قول به نقل از ->امید جان فایل لینک کمکی هم اشتباهه مربوط به آپدیت قدیمیه 16547 هست252!. 110110110
نه اون درسته. نسخه فعلی 16756 هست دیگر.
اگه برای تو نسخه دیگه ای نشون میده. احتمالا لینک نسخه قبلی در مرورگرت کش شده واسه همین. دو سه بار کنترل با F5 بزن بزار صفحه کامل لود شه درست میشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
انگار آپدیت جدید اومده باز150150150
[عکس: 635791986181530459.jpg]
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
بله. نسخه 16767 به پست اول افزوده شد.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• معین
پاسخ
فک کنم مایکروسافت داره نشون میده که هنوز از x360 پشتیبانی میکنه. نظرتون چیه؟
من از Aug 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Trunks )
پاسخ
(2014-09-05, 13:48)Trunks نقل قول به نقل از ->فک کنم مایکروسافت داره نشون میده که هنوز از x360 پشتیبانی میکنه. نظرتون چیه؟
اره حواسش به اینم هست. تا حدود دو سال به نظرم پشتیبانی متوسط بکنه.

پاسخ
(2014-09-05, 13:48)Trunks نقل قول به نقل از ->فک کنم مایکروسافت داره نشون میده که هنوز از x360 پشتیبانی میکنه. نظرتون چیه؟
اگه قصد مایکرو پشتیبانی همه پسند باشه باید با بازی های انحصاری خوب اینو نشون بده نه این آپدیت های صد من یه غاز ! والا 252
[عکس: 635791986181530459.jpg]
پاسخ
منظور من پشتیبانی نرم افزاری و شبکه بود.
دیگه نباید انتظار انحصاری در نسل هفت باشیم. البته فورزا دو هم به تازگی منتشر خواهد شد که انحصاری هست.

• معین
پاسخ
سلام دوستان من میخواستم دستگاهو آپدیت کنم ولی فروشنده به من گفت این کارو نکن دستگاه خراب میشه .در صورتی که کپی خور دستگاه LT3 هست بازی هایی مثل fifa 15 gta v assasian creed iv و... رو اجرا میکنه . حالا به نظر شما آیا آپدیت آسیبی به فریمور دستگاه وارد میکنه یا نه ؟ البته خودم یه جا خوندم که جدیدا آپدیت های مایکروسافت قابلیت شناسایی دستگاه های کپی خور و پاک کردن هک اون هارو داره.
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
اگه کنسول جیتگ نیست و برد درایو تعویض شده نباشه (البته منظور برد های غیر LTU هست) و LT3 نصب باشه .. هیچ مشکلی حتی در محیط ایکس باکس لایو هم فعلا وجود ندارد!

• mammad73
پاسخ
جناب از کجا به فهمم برد درایو عوض شده یا نه؟ یا LT3 هست یا non-stealth ؟ منظور از non - stealth همان LTU هست ؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ