هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش کانفیگ فلش مموری در داشبورد 17489 کنسول Xbox 360
ipداخل صفحات xex menuهست.............. یا بهتره اولauroraرو نصب کین ......با دکمهback به ip میرسین

بعد در صفحهاصلی auroraبا زدن start به صفحهftpبرین پاسورد و یوزر نیم که در pcوارد کردین رو وارد کنین تمام
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • moin12
پاسخ
(2017-04-29, 16:17)javcity نقل قول به نقل از ->ipداخل صفحات xex menuهست.............. یا بهتره اولauroraرو نصب کین ......با دکمهback به ip میرسین

بعد در صفحهاصلی auroraبا زدن start به صفحهftpبرین پاسورد و یوزر نیم که در pcوارد کردین رو وارد کنین تمام

مشکل اولم همینه که نمیتونم xex menu رو نصب کنم. فایل رو روی دی وی دی رایت می کنم ولی کنسول نرم افزار رو لود نمیکنه. select هم میکنم میزنه دیسک را پاک کنید و ریست کنید و هیچی که هیچی
پاسخ
شما نسخه لایو xex menuرو دانلود کنین با استفاده از هورایزون به یک فلش کانفیگ شده انتقال بدین........ بعد داخل دستگاه کپی کنین................................ خود فایل رو انتقال بدین نه با پوشه
game over( javcity )
  • moin12
پاسخ
(2017-04-29, 21:51)javcity نقل قول به نقل از ->شما نسخه لایو  xex menuرو دانلود کنین با استفاده از هورایزون به یک فلش کانفیگ شده انتقال بدین........ بعد داخل دستگاه کپی کنین................................ خود فایل رو انتقال بدین  نه با پوشه

تو دستگاه من به دلیل ورژن جدید شدن، دیگه قسمت کانفیگ رو نداره
منظورتون فایل iso هست که انتقال بدهم؟
آخه مشکل یکی دو تا که نیست من وقتی برنامه هورایزون رو میخوام باز کنم اول دو تا ارور میده 1- failed to connect to the server و 2- horizon is correctly running in offline mode. You have limited access to modding tools بعد هم که باز میشه وقتی میخوام یک بازی یا xex menu  رو داخلش دراک کنم ارور access ..... is denied میده
میشه لطف کنید از صفر تا صد رو خلاصه بفرمایید که با این مشکلات برخورد نکنم و مزاحم شما نشوم 252
----- ارسال های ادغام شده -----
(2017-04-29, 21:51)javcity نقل قول به نقل از ->شما نسخه لایو  xex menuرو دانلود کنین با استفاده از هورایزون به یک فلش کانفیگ شده انتقال بدین........ بعد داخل دستگاه کپی کنین................................ خود فایل رو انتقال بدین  نه با پوشه

ببخشید الان که میخوام فایل xex menu live  رو در هورایزون دراگ کنم دراگ میشه ولی قسمت save to device  مینویسه no device found....
شانس ما رو ببین ... با administrator هم ران کردم نشد...
پاسخ
خب شما خود فایل xex menuرو به آدرس زیر در فلش انتقال بدین..........................content..000000000000 c0de9999 00080000
game over( javcity )
  • moin12
پاسخ
(2017-04-30, 10:59)javcity نقل قول به نقل از ->خب شما خود فایل xex menuرو به آدرس زیر در فلش انتقال بدین..........................content..000000000000 c0de9999 00080000

داداش شرمنده این کارو کردم ولی تو کنسول میزنه file croupted
----- ارسال های ادغام شده -----
(2017-04-30, 12:10)moin12 نقل قول به نقل از ->داداش شرمنده این کارو کردم ولی تو کنسول میزنه file croupted

من ی بار بگم کلا چکار کردم شما کلی بررسی کنید
1- نرم افزار xex menu رو رایت کردم ولی کنسول نمیشناسه
2-فلش 8گیگ رو با لپ تاپ و دستگاه فرمت fat32 کردم یک پروفایل روش ساختم ولی بازم فایل رو که کپی میکنم کنسول نمیشناسه و با برنامه های هورایزون و godspeed که کار میکنم هیچ کول دیسکی رو شناسایی نمیکنه
3- فایل xex menu  رو مستقیم هم در پوشه گفته شده کپی کردم بازم نشد یعنی فایل رو نشون میده ولی اجرا نمیکنه فقط میزنه dellet
پاسخ
سلام دادش شما اصلا دستگاهت که جیتک نیست؟
game over( javcity )
  • moin12
پاسخ
(2017-04-30, 22:25)javcity نقل قول به نقل از ->سلام دادش شما اصلا دستگاهت که جیتک نیست؟

سلام روزی که خریدم مغازه داره گفت jtag هست و lt3 هست و... / از کجا مطمئن بشم؟
SLIM E ساخت 2014 / 12v 9.6A / با کلید اجکت مثل حالت معمولی روشن میشه /
پاسخ
داداش اگه جیتک باشه باید فایلxex menuرو اجرا کنه................ یا با دکمه اجکت روشن کنی صفحه xellبالا بیاد یا تاخییر در رروشن شدن و بالا اومدن تصویر داشته باشه از همه مهمتر وقتی دستگاه رو روشن میکنی از بالا ی دستگاه نگاه کن ببین چراغ چیپ جیتگ داره که خاموش رو شن بشه چراغ ثابت باید قرمز باشه و چراغ بالا اودن دستگاه سبز یا آبی هست
game over( javcity )
پاسخ
(2017-04-30, 12:10)moin12 نقل قول به نقل از ->من ی بار بگم کلا چکار کردم شما کلی بررسی کنید
1- نرم افزار xex menu رو رایت کردم ولی کنسول نمیشناسه
2-فلش 8گیگ رو با لپ تاپ و دستگاه فرمت fat32 کردم یک پروفایل روش ساختم ولی بازم فایل رو که کپی میکنم کنسول نمیشناسه و با برنامه های هورایزون و godspeed که کار میکنم هیچ کول دیسکی رو شناسایی نمیکنه
3- فایل xex menu  رو مستقیم هم در پوشه گفته شده کپی کردم بازم نشد یعنی فایل رو نشون میده ولی اجرا نمیکنه فقط میزنه dellet

به احتمال 99% کنسول شما جیتگ نیست و یا جیتگش رو از بین بردید.
سوال هم ارتباطی با این تاپیک نداشت!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ