هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش کانفیگ فلش مموری در داشبورد 17489 کنسول Xbox 360
سلام
هارد اکسترنال استفاده کردید؟ یا فلش مموری؟ حجمش رو هم متوجه نشدم؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2016-03-15, 17:44)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
هارد اکسترنال استفاده کردید؟ یا فلش مموری؟ حجمش رو هم متوجه نشدم؟

هارد اکسترنال 160 گیگ
میشه به نسخه قبلی دانگرید کرد بعدش که هارد اوکی شد اپدیت کنم؟
پاسخ
نه دانگرید نمیشه کرد ولی میتونید روی یه کنسول دارای داشبرد قدیمی تر هاردتون رو کانفیگ کنید و روی نسخه جدید با همون شرایط قدیم استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2016-03-16, 16:05)Admin نقل قول به نقل از ->نه دانگرید نمیشه کرد ولی میتونید روی یه کنسول دارای داشبرد قدیمی تر هاردتون رو کانفیگ کنید و روی نسخه جدید با همون شرایط قدیم استفاده کنید.

دستگاه قدیمی ندارم 
یه فلشو فرمت کردم که خشبختانه شناختش
بعدش با horizon دیتای هاردو روی فلش ریختم و به خود نسول منتقل کردم
بعدش هاردو زدم به کنسول و دیتارو روی هارد برگردوندم
الان هم pc میشناسه هم کنسول
ممنون
پاسخ
بله بکاپ اطلاعات طبق پوشه بندی قدیم هم باشه با horizon بریزید میتونه شناسایی کنه. فقط برای دیتا و پروفایل لایو نمیدونم مشکلی پیش بیاره یا نه.
(چون کدها تغییر کنن فکر میکنن که مود کردید و ...)

پاسخ
آیا با از این به بعد و با توجه به این آپدیت میشه هارد اصلی دستگاه رو عوض کرد و مثلا یک ترا معمولی گذاشت؟
پاسخ
اگه هارد داخلی (اینترنال) رو بگید اگه کنسول جیتگ باشه قبلا هم میشد یک ترا استفاده کرد ولی باید هارد با کیفیت و سرعت بالا باشه و حداقل 7200 دور باشه.
اگه هم هارد اکسترنال رو میگید بله بعد از این آپدیت میتونید تا 2 ترابایت روی کنسول استفاده کنید.

پاسخ
خوب قبلا باید با یه روش هایی هارد هک میشد و به صورت خاصی فرمت میشد تا فایل سیستمش بشه مثل هارد اینترنال اصلی
منظورم اینه که یک هارد رو fat23 فرمت کنیم و به جای هارد اصلی(اینترنال) بزاریم آیا میشه؟
پاسخ
اگه کنسول جیتگ باشه هیچ کاری نیاز نیست و میتونید هر هاردی رو روی خود کنسول جیتگ یکبار فرمت کنید تا آماده کار بشه. البته این هارد روی کنسول عادی (غیرجیتگ) کار نمیکنه!
اگه کنسول جیتگ نباشه، و بخواهید داخل کنسول باشه یعنی اینترنال بخواهید باید از مدل هایی که قابل استفاده در کنسول xbox 360 هستن تهیه کنید و هم فایل مورد نیاز به نسبت حجم هارد رو داشته باشید و مراحل هک هارد رو انجام بدید تا روی کنسول عادی قابل شناسایی باشه. و یا باید هارد اکسترنال استفاده کنید که برای اون کار خاصی نیاز نیست.

پاسخ
با سلام:

ایکس یاکس آرکید بدون هارد هستش. واسه کینکت آخرین آپدیت رو 17502 با آواتار دانلود کردم روی فلش ریختم ولی دستگاه پیغام میده 190 مگ فضا میخواد . یکفلش دیگه به دستگاه وصل هست ولی شناسایی نمیکنه که آپدیت رو روش نضب بکنه چکار کنم؟؟؟؟
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Download off )
پاسخ