هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش کانفیگ فلش مموری در داشبورد 17489 کنسول Xbox 360
(2016-06-26, 01:01)Download off نقل قول به نقل از ->با سلام:

ایکس یاکس آرکید بدون هارد هستش. واسه کینکت آخرین آپدیت رو 17502 با آواتار دانلود کردم روی فلش ریختم ولی دستگاه پیغام میده 190 مگ فضا میخواد . یکفلش دیگه به دستگاه وصل هست ولی شناسایی نمیکنه که آپدیت رو روش نضب بکنه چکار کنم؟؟؟؟

سلام با چند فلش دیگر نیز تست کنید. فرمت هم حتما باید Fat32 باشه!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Download off
پاسخ
سلام.
من یسری بازی برای ایکس باکس جی تگ دانلود کردم ولی پوشه های اونها مطابق همیشه (مثلا": 58411221)نیست و اسم پوشه همون اسم بازی هست و توی پوشه هم یسری فایل و پوشه هست. میتونید راهنمایی کنید که این بازی ها چطور نصب میشه؟ توی چه پوشه ای از فلش مموری بریزم؟ و ...
بازی ها رو از این سایت گرفتم:http://downloadgamexbox.com
پاسخ
(2016-09-11, 12:32)mosbatboys نقل قول به نقل از ->سلام.
من یسری بازی برای ایکس باکس جی تگ دانلود کردم ولی پوشه های اونها مطابق همیشه (مثلا": 58411221)نیست و اسم پوشه همون اسم بازی هست و توی پوشه هم یسری فایل و پوشه هست. میتونید راهنمایی کنید که این بازی ها چطور نصب میشه؟ توی چه پوشه ای از فلش مموری بریزم؟ و ...

سلام
این دو آموزش رو با دقت بررسی کنید میتونید انجام بدید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• mosbatboys
پاسخ
سلام
من بازی PES2017 رو ریختم روی هارد و میخواستم مثل بازیهای کامپیوتر روی بازی پچ نصب کنم ، طبق آموزش زیر
ولی مشکل از اینجا شروع میشه که دستگاه من دارای داشبورد جدید هست و تو داشبورد جدید فایلها تو برنامه هوریزون نشان داده نمیشه
دوستان راهنمایی کنن

---------

توضیحات بسیار گنگ و مبهمه
لااقل برای من که کاربری مبتدی هستم و با اصطلاحات وارد نیستم
آیا راهی هست که فلش رو طوری کانفیگ کنیم فایلهای اون تو نرم افزار هوریزون مثل قدیم نمایش داده بشه
پاسخ
سلام
بنده این نرم افزار رو استفاده نمی کنم ولی سعی کنید با اخرین نسخه موجود نیز تست کنید ممکنه مشکل فوق در نسخه های جدید رفع شده باشه
و نیز برای اینکه فلش رو به روش قدیم کانفیگ کنید، باید روی یک کنسول دارای داشبورد قدیم این کار رو انجام بدید

• javcity
پاسخ
بله حق با امید جان هست آخرین ورزن هوریزون رو دانلوذ کنین
game over( javcity )
پاسخ
(2017-03-25, 09:57)majidahvaz نقل قول به نقل از ->سلام خسته نباشید دوست متخصص عزیز من یه ایکس باکس ۳۶۰ جیتگ شده با هارد ۲۵۰ دارم الانم ورژن داشبوردش فلش۱۷۴۷۹ هستش وقتی که فلش ۸گیگ رو بهش میزنم یه سری فولدر بهم نشون میده که خالی هستن زمانی که به کامپیوتر وصلش میکنم و طبق فرمایشات حضرتعالی به فت۳۲ تبدیلش میکنم و برنامه های مربوط به انتقال نرم‌افزار رو جهت آپدیت منتقل میکنم رو کنسول دستگاه قادر به خوندن برنامه ها نیست. اون برنامه NEt4 رو باید به کنسول منتقل کرد تا فریمورش به روز بشه از کجا دانلودش کنم؟ به لینک مورد اشاره شما رفتم ولی فایده نداشت چکار کنم ایکس باکس رو آپدیت کنم

سلام
برای آپدیت کنسول جیتگ به تاپیک زیر رفته و ابتدا کامل مطالعه کنید:
آموزش کامل آپدیت کنسول Xbox360 جیتگ یا RGH شده

پاسخ
سلام دستگاه من جی تگ شده هست. و ورژن 17502 هست. فلش 8گیگ رو با کنسول فرمت کردم بعد که به لپ تاپ وصل کردم پوشه content  و 16 تا صفر به صورت مخفی ایجاد شده بود ولی هرچی بازی کپی میکنم وقتی به کنسول وصل میکنم میزنه فایل croupted 
میشه راهنمایی کنید
پاسخ
برادر بازی ها رو با برنامهgod speedکپی کن
game over( javcity )
  • moin12
پاسخ
(2017-04-29, 09:26)javcity نقل قول به نقل از ->برادر بازی ها رو با برنامهgod speedکپی کن

میشه لینک دانلودش رو بزارین 
در ضمن من هر مدل امتحان کردم نتونستم برنامه xex menu رو نصب و اجرا کنم. هم با dvd امتحان کردم هم با فلش
ممنون
----- ارسال های ادغام شده -----
(2017-04-29, 09:26)javcity نقل قول به نقل از ->برادر بازی ها رو با برنامهgod speedکپی کن

برنامه رو نصب کردم موقع new conection  یک ip میخواد چی باید بزنیم؟
192.168.0.1 و 2 رو زدم ارور میده میگه ''can not connect to ''xbox
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ