هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش کانفیگ فلش مموری در داشبورد 17489 کنسول Xbox 360
ظاهرا از داشبورد 17489 و به بعد امکان کانفیگ فلش مموری و هارد اکسترنال به جهت استفاده برای حافظه ذخیره سازی وجود نخواهد داشت 
که البته در مقابل فلش مموری یا هارد اکسترنال دارای فرمت Fat32 که به کنسول متصل کنید به صورت اتوماتیک شناسایی شده و قابل استفاده می باشد.

حال این کار باعث راحتی در استفاده و نیز تهیه آسان بکاپ از فایل ها نیز شده. به نظر من این بهترین روشی است که مایکروسافت برای این مورد می تونست اعمال کنه،
در این حالت شما قادر هستید بدون نگرانی اطلاعات موجود بر روی یک فلش مموری رو بر روی یک فلش مموری یا هارد اکسترنال دیگه به سادگی کپی کرده و استفاده کنید یعنی دیگه
فایل ها به سخت افزار رجیستر نمیشن و اگه شما بکاپ فایل های فلش رو روی کامپیوتر خود داشته باشید و زمانی فلش مموری یا هارد استرنال شما دچار مشکل یا خراب شود
بدون نیاز به نرم افزارهایی نظیر هاریزون جهت رفع رجیستر سخت افزاری فلش مموری و انتقال فایل ها، می تونید فایل ها رو از روی کامپیوتر مستقیم به حافظه جدید کپی کرده و استفاده کنید.

روش کار حالت جدید:
در حالت جدید هر زمان که فلش مموری یا هارد اکسترنال دارای فرمت Fat32 به کنسول متصل کنید کنسول تمام حافظه خالی قابل استفاده روی اون رو البته نهایت تا 2 ترابایت نشون میده و زمانی
که شما اقدام به انتقال یا ذخیره فایل روی این حافظه کنید یک پوشه به نام Content ایجاد میشه و تمام فایل ها با مسیر مشخص خود درون اون قرار میگیرند. دقیقا مثل شاخه بندی هارد کنسول.

تبدیل کانفیگ قدیمی به حالت جدید:
برای این منظور باید یک فلش مموری یا هارد اکسترنال دیگری نیز به کنسول متصل کنید.و از طریق گزینه Transfer فایل ها رو انتقال داده و پوشه مخفی Xbox360 رو از روی فلش قبلی حذف کنید،
یا روی کنسول گزینه Remove Xbox 360 Storage را اعمال کنید. حال کل فلش قدیمی قابل شناسایی و استفاده می باشد. همچنین جهت انتقال می توانید از هارد خود کنسول نیز کمک بگیرید.

روش انتقال فایل در حالت جدید:
حال برای انتقال فایل های جدید از روی سیستم نیز می توانید به سادگی فایل مورد نظر رو در مسیر معتبر قرار دهید و کنسول به سادگی شناسایی و قابل استفاده است.

به عنوان مثال: برای استفاده از نرم افزار XeX Menu به این صورت فایل رو بر روی فلش مموری کپی کنید:
کد:
Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558

* من در تست هایی که روی کنسول عادی و نیز جیتگ انجام دادم مشکلی وجود نداشت ولی همواره قبل از تغییرات بکاپ تهیه کنید تا یه موقع به مشکل نخورید !

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Download off، mammad73، Alikhassi، kamisama، arashshoja
پاسخ
با تشکر به خوبی جواب داد این روش
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Download off )
پاسخ
(2015-10-25, 21:23)Download off نقل قول به نقل از ->با تشکر به خوبی جواب داد این روش

خواهش می کنم

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• Download off، hamid_p25
پاسخ
سلام آقا امید . بسیار ممنونم من هم این تغییرات رو بعد از آپدیت فهمیده بودم الان مقاله شما رو خوندم مطمئن شدم تغییرات ایجاد شده .
حالا برام یه سوال پیش اومده . اگر بخواهیم یک فایل مثلا تایتل آپدیت بازی ها رو به صورت آفلاین از فلش به کنسول بریزیم دیگه نیازی به نرم افزار کمکی نیست ؟اگر مستقیما در مسیر پوشه content فایل رو بریزیم ، میشه به کنسول انتقالش داد ؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
سلام
بله هم برای کپی گرفتن و هم برای انتقال بدون مشکل میتونید روی کامپیوتر کپی کنید. فقط باید مسیرش درست و معتبر باشه.
کاری که قبلا نرم افزار انجام میدان و شاخه ها رو نشون میداد الان به صورت پیشفرض انجام میشه و تمام هارد در دسترس شماست.

• mammad73
پاسخ
سلام دو تا سوال داشتم

1- یعنی دیگه در این روش نیاز بی انتقال فایل توسط اون برنامه در اموزش قبل نیست ؟ خودمون باید فولدر بسازیم توش ؟

2- من فلشم رو در داشبورد های قبلی کانفیگ کردم هنوز میتونم از اون روش قدیمی استفاده کنم ؟
من از Dec 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( Unknown )
پاسخ
سلام
1- بله پوشه ها و مسیر ها که همان شکل هستند و فقط نیاز به نرم فزار مجزا نیست و مستقیم میتونید کپی کنید.
2- بله کانفیگ قدیمی نیز شناسایی میشه و مثل قبل میتونید بهش فایل منتقل کنید.

پاسخ
سلام ادمین جان.من یه هارد اکسترنال دارم و میخواستم اون رو به fat32 فرمت کنم اما گزینه ای برای فرمت کردن نبود یعنی فقط فرمت ntfc و exfat بودن.اگه ممنکنه کمکم کنید.

ممنون
دو کس رنج و سختی بیفایده کشیدند:یکی انکه اموخت و نکرد و دیگر انکه اندوخت و نخورد
علم چندان که بیشتر خوانی           چون عمل در تو نیست نادانی
پاسخ
سلام
اگه خود ویندوز پشتیبانی نمیکنه برخی نرم افزارها این کار رو میتونن انجام بدن. (در صورت تمایل
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
مورد رو تست کنید)
البته اگه خالی هست و می خواهید فرمت کنید فکر کنم بهتره بزنید روی کنسول با خودش فرمت کنید تبدیل به Fat32 میکنه.

پاسخ
سلام
بعد از اپدیت کنسول به اخرین ورژن داشبرد دیگه هارد رو به خوبی نمیشناسه
یعنی فلشش میکنی با کنسول میزنه 149 تاش خالیه به pc میزنی نمیشناسه با minitool partishion میزنیش میگه که درایو ایجاد نشده ولی بعد از کلنجار جوری شده که pc میگه 149 تاش خالیه دستگاه میگه 55 تاش خالیه و پوشه content رو ایجاد نمیکنه
چیکار کنم؟
پاسخ