هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اپدیت کنسول جیتگ
با سلام فراوان و تشکر مکرر از پیگیری هاتون
من تمام مراحل وفایل ها رو از یه سایت خارجی دانلود کردم بعد با سایت شما اشنا شدم.
من
مشهد گیم سنتر دارم 18 تا کنسول دارم تمامو اپدیت کردم فقط همین یه مورد
بود که پیغام بدبلوک داد تو مرحله ای که نوند رو رایت میکردم رو کنسول بعد
از پیغام 5..4...3..2...1..ok
داد خاموش کردم کابل برقو کشیدم دیگه روشن نشد.
اونهایی روهم که اپدیت کردم سیستم
اپدیت رو نمیخونه که اواتار هاش بیاد.

من از اینکه درایو دستگاهم اپدیپ بوده یا نه خبر ندارممن با این
نرم افزار کار کردم.ممنون میشم راهنمایی کنین
xeBuild for kernel 16747
از بین روزهای سخت و انسانهای سخت این انسانهای سخت هستند که باقی می مانند
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
(2014-05-11, 17:39)jamal64 نقل قول به نقل از ->با سلام فراوان و تشکر مکرر از پیگیری هاتون
من تمام مراحل وفایل ها رو از یه سایت خارجی دانلود کردم بعد با سایت شما اشنا شدم.
من
مشهد گیم سنتر دارم 18 تا کنسول دارم تمامو اپدیت کردم فقط همین یه مورد
بود که پیغام بدبلوک داد تو مرحله ای که نوند رو رایت میکردم رو کنسول بعد
از پیغام 5..4...3..2...1..ok
داد خاموش کردم کابل برقو کشیدم دیگه روشن نشد.
اونهایی روهم که اپدیت کردم سیستم
اپدیت رو نمیخونه که اواتار هاش بیاد.

من از اینکه درایو دستگاهم اپدیپ بوده یا نه خبر ندارممن با این
نرم افزار کار کردم.ممنون میشم راهنمایی کنین
xeBuild for kernel 16747
سلام دوست عزیز
خواهش میکنم

نکته برای کاربران دیگر: کنسول های جیتگ را نباید مستقیم آپدیت اورجینال مایکروسافت رو روش بریزید و باید فری بوت براش بسازید، برای ساخت فری بوت برای کنسول های جیتگ نیز میتوانید از نرم افزارهایی نظیر xeBuild و J-Runner استفاده کنید.

برای رفع مشکل لباس آواتار ها در ایکس باکس جیتگ: دقیقا با همون ورژن فایل سیستم آپدیت اورجینال که فری بوتش رو قبلا روی کنسول فلش کردید میتونید از طریق فلش مموری مثل روش آپدیت داشبرد کنسول های عادی آپدیت رو ادامه بدید. اگر کنسول فایل آپدیت رو نتونست بخونه معلوم هست که داش لانچ رو نصب کردید و آپدیت رو بلاک میکنه ... در این صورت نام پوشه فایل آپدیت رو از $systemupdate به $$ystemupdate تغییر نام بدید و دوباره تست کنید.

در مورد کنسولی که بریک شده لطفا پاسخ این موارد رو درج کنید:
1- اول اینکه تمام اطلاعات و فایل های ناند اون کنسول که دیگه روشن نمیشه رو با دقت در دو سه جای مطمئن کپی و نگهداری کنید. فایل ها را دارید؟
2- آیا ناند اولیه کنسول را دارید ؟ یا از روی کنسول، فایل ناند رو استخراج کردید؟
3- فایل فری بوت رو به چه روشی بر روی کنسول ریختید؟ با فلش مموری یا سخت افزاری؟ (برد ناند ریدر)
4- ورژن داشبرد قبلی کنسولی که روشن نمیشه چند بود؟ قبلا اون رو خودتون آپدیت کرده بودین؟
5- کنسولی که خراب شده، وقتی با دکمه اجکت (DVD Rom) روشنش میکنین باز هم هیچ اتفاقی نمی افته ؟ یا به صفحه xell میره؟
6- چراغ قرمز روشن میشه ؟ ارور کدی نمایش داده میشه ؟
7- مدل دقیق کنسول چی هست؟ : (فت؟ اسلیم؟) - (فالکون؟ جاسپر؟ ترینیتی؟ کرونا؟) - (حجم فلش کنسول: 16مگابایت؟ 256مگابایت؟ 512مگابایت؟ 4گیگابایت؟)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • jamal64، farhamrezae
پاسخ
سلام دوست و همراه عزیز
عااااااشقتم اواتارها درست شد خییییییلیممنونم
1 من نگه نداشتم متاسفانه نه ناند خوانده شده و نه ناند رایت شده.با یک اشتباه ساده پاکشون کردم
2.ناند اول رو ندارم.ناند رو خوندم بعد تغییر دادم بعد رایت کردم که دیگه روشن نشد.
3.فری بوت رو رو فلش معمولی ریختم
4.ورژن قبلشو دقیق یادم نیست فکنم 2.0.16537 و قبلا هم خودم اپدیت نکردم خریدمش.
5.نه روشن نمیشه امتحان کردم
6.نه اصلا روشن نمیشه که بخواد اروری چیزی بده داداش
7.اگه اشتباه نکنم جاسپر .الیت هم هست هاردش 120.الیت ها هم حافظه داخلی نداره یا داره من نمیدونم
پاسخ
(2014-05-12, 22:28)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام دوست و همراه عزیز
1 من نگه نداشتم متاسفانه نه ناند خوانده شده و نه ناند رایت شده.با یک اشتباه ساده پاکشون کردم
2.ناند اول رو ندارم.ناند رو خوندم بعد تغییر دادم بعد رایت کردم که دیگه روشن نشد.
7.اگه اشتباه نکنم جاسپر .الیت هم هست هاردش 120.الیت ها هم حافظه داخلی نداره یا داره من نمیدونم
سلام و درود
1- در این مورد کار درستی نکردید! (یعنی هیچ کجا کپی نکرده بودید؟) آیا به فردی که کنسول رو جیتگ کرده دسترسی دارید که یک کپی از ناند کنسول رو براتون بده؟
7- پس در این صورت 16 مگابایتی هست.

ببینید الان که کنسول روشن نمیشه. فقط یک راه وجود داره که به صورت سخت افزاری فایل ناند صحیح، بر روی کنسول فلش شود.
که اون هم اگه فایل ناند رو نداشته باشید یکم بعید بنظر میرسه، چون اصولا الان ناندی که روی کنسول ریختید کامل نیست!
بهتره اول تلاش کنید فایل ناند سالم کنسولتان را پیدا کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• jamal64
پاسخ
(2014-05-12, 22:54)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-05-12, 22:28)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام دوست و همراه عزیز
سلام و درود
1- در این مورد کار درستی نکردید! (یعنی هیچ کجا کپی نکرده بودید؟) آیا به فردی که کنسول رو جیتگ کرده دسترسی دارید که یک کپی از ناند کنسول رو براتون بده؟
7- پس در این صورت 16 مگابایتی هست.

ببینید الان که کنسول روشن نمیشه. فقط یک راه وجود داره که به صورت سخت افزاری فایل ناند صحیح، بر روی کنسول فلش شود.
که اون هم اگه فایل ناند رو نداشته باشید یکم بعید بنظر میرسه، چون اصولا الان ناندی که روی کنسول ریختید کامل نیست!
بهتره اول تلاش کنید فایل ناند سالم کنسولتان را پیدا کنید.
سلام دوست گرامی روز مرد رو بهت تبریک میگم
کنسولو از ناچاری به همون فردی که ازش خریدم دادم تا تعمیرش کنه.اون هم دنبال ناند میگشت اما متاسفانه من ناند رو ندارم و نمیدونم باید چکار کنم.
فلشی که من باهاش فایل ناند رو خوندم رو ریکاوری کنم پیدا میشه فایلش؟اگه ناند اشتباهی رو بدم مشکل بیشتر میشه یا نه.
پاسخ
(2014-05-13, 12:27)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام دوست گرامی روز مرد رو بهت تبریک میگم
کنسولو از ناچاری به همون فردی که ازش خریدم دادم تا تعمیرش کنه.اون هم دنبال ناند میگشت اما متاسفانه من ناند رو ندارم و نمیدونم باید چکار کنم.
فلشی که من باهاش فایل ناند رو خوندم رو ریکاوری کنم پیدا میشه فایلش؟اگه ناند اشتباهی رو بدم مشکل بیشتر میشه یا نه.
سلام دوست عزیز - ممنون - روز مرد بر شما هم مبارک باد
ایشون هم بکاپ ندارن از فایل ناند شما؟
از روی اون فلش یکم سخت بشه ریکاوری کنید مگر اینکه آخرین بار اون کنسول رو فلش کرده باشید و دیگه از فلش هیچ استفاده ای نکرده باشید.
اگه فایل ناند درست نباشه یا روشن نمیشه یا ارور چراغ قرمز میده. کلا هر کنسول یک ناند مخصوص به خودش داره که با کد CPU هماهنگ میشه.

در هر حالت برای درست شدن کنسول جیتگ شما باید یک فایل ناند سالم از کنسول شما و CPU Key کنسول رو داشته باشید.

پاسخ
دوست گرامی سلام
من cpu key همه کنسول هامو نگه داشتم. و ناند بعضیاشم دارم.
اونتعمیر کار هم نداره ناند رو.
من cpu key کنسولی که خراب شده رو دارم اگه بدرد بخوره
پاسخ
(2014-05-14, 16:34)jamal64 نقل قول به نقل از ->دوست گرامی سلام
من cpu key همه کنسول هامو نگه داشتم. و ناند بعضیاشم دارم.
اونتعمیر کار هم نداره ناند رو.
من cpu key کنسولی که خراب شده رو دارم اگه بدرد بخوره
سلام
متاسفانه cpu key به تنهایی کاری نمیتونه بکنه باید ناند سالمی از کنسولتان نیز داشته باشید.
cpu key و بکاپ از ناند کنسول خیلی مهم هستند و باید از تمام کنسول هاتون تهیه و نگهداری کنید.

پاسخ
سلام
متاسفانه پس روند کار متوقف شد.ممنونم .اگه تونستم کار دیگه ای بکنم حتما خبرت میکنم
پاسخ
(2014-05-15, 11:21)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام
متاسفانه پس روند کار متوقف شد.ممنونم .اگه تونستم کار دیگه ای بکنم حتما خبرت میکنم
سلام دوست عزیز
بله متاسفانه
باز به شخصی که کنسول شما رو جیتگ کرده بگین هر وقت تونست دوباره نگاهی به هاردش بندازه شاید پیدا شد فایل ناند شما

پاسخ