هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اپدیت کنسول جیتگ
(2014-05-19, 20:31)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-05-19, 17:13)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلامو درود فراوان.من خوبمم ادمین عزیز.ارزوی ارزوهاتونو دارم
1.من به پیغام های نرم افزار گوش کنم ایا؟
2.من برای پیغام گلیچ همیشه یس میزدم.البته هنوز متوجه نشدم که RGH1 با RGH2 از کجا مشخص میشه
3. من تمام مراحل رو مثل قبل انجام دادم فقط زمان READ کردن از کنسول دوبار bad blok داد

لطفا راهنمایی کنین
سلام. سپاس
1- بله حتما باید بدون ارور پیش ببرید کار رو.
2- ریست گلیچ یک و دو، بسته به ورژن داشبرد کنسول متفاوت بودند. ولی کنسول از هر کدام از روش ها باشد در آینده نیز همان را انتخاب کنید - یعنی با آپدیت کنسول اون تغییر نمیکنه.
3- بد بلاک اگر در مراحل اولیه خواندن ناند باشه (یعنی بین 0x000 to 0x050) خطرناک هست و میتونه کنسول رو بریک کنه.
قبل از نوشتن دوباره ناند توی نرم افزار معمولا قسمتی هست که بدبلاک ها رو فیکس میکنه. (remap BadBlocks)

توضیحات بیشتر در مورد بدبلاک ناند در سایت خارجی:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
سلامو تشکر فراوان دوست من
ممنونم از راهنمایی هات واقعا متشکرم
کنسولی که گفتم بد بلاک میده رو از روشی دیگه نمیشه اپدیت کرد؟
کنسولی هم دارم که اول راحت بالا میاد اما بعد از خاموش کردن کنسول یا بالا نمیاد یا بعد از چندین بار روشن خاموش کردن بالا میاد.
کنسول دیگه ای هم هست که وسط بازی میزنه بیرون میاد صفحه اول دشبرد و چراغ پاور چشمک میزنه.
من برا هر سوال باید یه صفحه جدید تو انجمن باز کنم ایا؟
از بین روزهای سخت و انسانهای سخت این انسانهای سخت هستند که باقی می مانند
پاسخ
(2014-05-23, 12:20)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلامو تشکر فراوان دوست من
ممنونم از راهنمایی هات واقعا متشکرم
کنسولی که گفتم بد بلاک میده رو از روشی دیگه نمیشه اپدیت کرد؟
کنسولی هم دارم که اول راحت بالا میاد اما بعد از خاموش کردن کنسول یا بالا نمیاد یا بعد از چندین بار روشن خاموش کردن بالا میاد.
کنسول دیگه ای هم هست که وسط بازی میزنه بیرون میاد صفحه اول دشبرد و چراغ پاور چشمک میزنه.
من برا هر سوال باید یه صفحه جدید تو انجمن باز کنم ایا؟
سلام دوست عزیز، سپاس
1- مگه در رنج 0 تا 50 بدبلاک میده؟
2- این مشکل معمولا از سیمکشی و یا نسخه فریمور نصب شده بر روی چیپ ریست گلیچ هست. اگه خیلی طول میکشه بالا بیاد، بدین بیرون تنظیم کنن.
3- این مورد تا جایی که تجربه کردم به خاطر درایو کنسول هست. چک کنین ببینین کابل ساتا و پاور، درایو کنسول درست و کامل کانکت شده؟
4- خیر نیاز نیست در همین تاپیک پاسخ میدم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jamal64
پاسخ
سلام دوست من
1.برای اجرای بازی های ملتی دیسک تو کنسولی که جیتگ چه باید کرد
2.من دستگاه رو با فری استایل دش3 بالا اوردم وصل کردم به اینترنت شروع کرد به دانلود کاور های بازی ها.اما ناقص بود برا یکی دیگه اینکارو کردم تمام کاورهاش باز شد حتی موقعی که افلاین بودم
3.پاور دستگام خاموش میشد چراغشم قرمز.بازش کردم دیدم فنش خراب شده.ازکجا میتونم گیر بیارم فن هاشو خیلی گشتم مشهد
پاسخ
(2014-05-28, 21:26)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام دوست من
1.برای اجرای بازی های ملتی دیسک تو کنسولی که جیتگ چه باید کرد
2.من دستگاه رو با فری استایل دش3 بالا اوردم وصل کردم به اینترنت شروع کرد به دانلود کاور های بازی ها.اما ناقص بود برا یکی دیگه اینکارو کردم تمام کاورهاش باز شد حتی موقعی که افلاین بودم
3.پاور دستگام خاموش میشد چراغشم قرمز.بازش کردم دیدم فنش خراب شده.ازکجا میتونم گیر بیارم فن هاشو خیلی گشتم مشهد
درود
1- داش لانچ جدید رو نصب کنید خودش اتوماتیک مولتی دیسک ها رو تعویض میکنه. فقط باید در محل درست ریخته شه بازی ها.
2- خودم تست نکردم ولی دوباره دانلود کنید شاید مشکل برطرف شه.
3- فن هاش فکر نکنم راحت پیدا شه. بهتره از یک پاور کنسول خراب دربیارید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
dash lanch jadido az koja begiram dadash.
bara concol haye rgh mishe lebaso ... ro danlod kard va ejra
پاسخ
(2014-05-29, 00:37)jamal64 نقل قول به نقل از ->dash lanch jadido az koja begiram dadash.
bara concol haye rgh mishe lebaso ... ro danlod kard va ejra
لینک صفحه نرم افزار های مورد نیاز پس از جیتگ کردن:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

برای سوال دوم شاید با نرم افزار 360mpGui بشه - خودم امتحان نکردم.

دانلود نرم افزار 360mpGui

• jamal64
پاسخ
سلام دوست و همراه عزیز
ازت با تمام وحود تشکر میکنم بابت اینک جواب سوالاتمونو میدی.
میخواستم ببینم با چه نرم افزاری میشه ایکس باکسو متصل کرد به کامپیوتر و چطوری.ایا روشی یا نرم افزاری برای اتصال تمام کنسول ها به سیستم هست؟
برای رایت معمولی میشه فقط فایل هارو دانلود کنیم و رایت کنیم و اجرا بشه.برنرمکس نمیگم ها
پاسخ
(2014-06-01, 01:36)jamal64 نقل قول به نقل از ->سلام دوست و همراه عزیز
ازت با تمام وحود تشکر میکنم بابت اینک جواب سوالاتمونو میدی.
میخواستم ببینم با چه نرم افزاری میشه ایکس باکسو متصل کرد به کامپیوتر و چطوری.ایا روشی یا نرم افزاری برای اتصال تمام کنسول ها به سیستم هست؟
برای رایت معمولی میشه فقط فایل هارو دانلود کنیم و رایت کنیم و اجرا بشه.برنرمکس نمیگم ها
سلام دوست عزیز
خواهش میکنم

برای کنسول های دیگه شاید متفاوت و سخت باشه ولی برای کنسول ایکس باکس 360 جیتگ شده میتونید با اجرای نرم افزار داش لانج کلیه اطلاعات کنسول را مشاهده کنید که از همانجا میتونید IP کنسول رو بدست بیارید.
سپس توسط IP و نرم افزار هایی نظیر FileZilla اتصال FTP برقرار کنید.

برای رایت بهتره ایمیج بازی رو دانلود کنید، ولی برای جیتگ نیاز به رایت نیست که هزینه اضافی بشه.
میتونید با نرم افزاری که در پست قبلی معرفی کردم، ایمیج بازی رو اکسترکت کنید و با هارد اکسترنال فایل های بازی رو به هارد کنسول منتقل و اجرا کنید.

• jamal64
پاسخ
منم این مشکل واسم پیش اومد ولی بیخیالش شدم
  • jamal64
پاسخ
(2014-06-06, 23:34)Ayoub_14 نقل قول به نقل از ->منم این مشکل واسم پیش اومد ولی بیخیالش شدم
نه معمولا مشکل خاصی پیش نمیاد و با نرم افزاری ها امروزی جای نگرانی وجود نداره.
فقط باید مراقب باشید که کلیه اطلاعات مهم کنسول رو از بین نبرید. (CPU Key - Nand Dump)

• Ayoub_14، jamal64
پاسخ