هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
 مشکل بعد از اقدام به آپدیت xbox 360 جیتگ از Xbox Live
سلام
یه 3ماهی بود برای ایکس باکسم آپدیت اومده بود و چون جینگ بود و نمی شد از xbox live دانلود کرد ، دانلود نکردم...
دیروز تا روشن کردم یه لحظه دستم خورد روی OK و رفت شروع کرد به آپدیت من اول گفتم بزار بشه (چون دیگه کنسل نداشت)ولی آخر کار یه اررور داد که نتونسته دانلود کنه..
حالا هر بازی یا حتی xex ... که می زنم نمی ره تو و می گه که باید آپدیت کنی ایکس باکسو!!!

با توجه به اینکه تو هیچی نمی ره آیا راه حلی هست؟؟؟
ممنون. Huh
پاسخ
سلام
فعلا هیچ کاری باهاش نکنید تا ببینیم در چه مرحله هست.
پاسخ موارد زیر رو درج کنید:

1- کنسول جیتگ هست؟
2- کنسول فت هست یا اسلیم؟
3- برد کنسول چی هست؟
4- اگه کنسول جیتگ هست: به کدام روش هک شده؟ J-tag یا RGH
5- الان صفحه سفید مونده یا داشبرد بدون مشکل بالا میاد؟
6- اگه اروری درج میکنه، دقیقا متنش رو بنویسید.
7- بازی از روی دیسک تست کردید؟ اجرا میکنه یا خیر؟
8- برد درایو و فریمور نصب شده چی هست؟

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • ronaldo1391
پاسخ
(2014-12-20, 17:42)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
فعلا هیچ کاری باهاش نکنید تا ببینیم در چه مرحله هست.
پاسخ موارد زیر رو درج کنید:

1- کنسول جیتگ هست؟
2- کنسول فت هست یا اسلیم؟
3- برد کنسول چی هست؟
4- اگه کنسول جیتگ هست: به کدام روش هک شده؟ J-tag یا RGH
5- الان صفحه سفید مونده یا داشبرد بدون مشکل بالا میاد؟
6- اگه اروری درج میکنه، دقیقا متنش رو بنویسید.
7- بازی از روی دیسک تست کردید؟ اجرا میکنه یا خیر؟
8- برد درایو و فریمور نصب شده چی هست؟
سلام .
خیلی ممنون بابت پیگیری
فقط یه نکته بگم که من بیرون کنسول را دادم جیتگ کنن و در مورد خیلی از سوال های که پرسیدین اطلاع ندارم !

1- کنسول جیتگ هست؟ بله
2- کنسول فت هست یا اسلیم؟ اسلیم
3- برد کنسول چی هست؟ نمی دونم والا!
4- اگه کنسول جیتگ هست: به کدام روش هک شده؟ J-tag یا RGH /مطمئن نیستم چون بیرون جیتگ کردن ( فقط می دونم از طریق سخت افزاری و نرم افزاری بوده!)
5- الان صفحه سفید مونده یا داشبرد بدون مشکل بالا میاد؟الان ایکس باکس کامل میاد بالا و اول کار هم یه پیغام آپدیت میاد مثل همیشه و تنها فرقش اینکه وقتی رو هر بازی کلیک می کنم می زنه باید آپدیت کنید و... اگه yes بزنم می ره برا آپدیت اگه no بزنم می ره تو داشبورد!
6- اگه اروری درج میکنه، دقیقا متنش رو بنویسید. بله درج می کنه ولی متاسفانه الان دسته همراهم نیست تا فردا می زارم...
7- بازی از روی دیسک تست کردید؟ اجرا میکنه یا خیر؟ خیر اجرا نمی کنه می گه باید آپدیت شه
8- برد درایو و فریمور نصب شده چی هست؟ اینم نمی دونم!

فقط یه چیزی اگه می دونید لازمه بدم به همون کسی که برام جیتگ کرده درستش کنه ( به خاطر اطلاعات کم خودم می گم )

بازم تشکر.
پاسخ
سلام خواهش میکنم

احتمالا یکبار فری بوت بسازید و با آن آپدیت کنید مشکل برطرف میشه:
اول با دقت این آموزش رو مطالعه کنید: آموزش آپدیت کنسول ایکس‌باکس J-tag یا RGH
ببینید اگه می تونید انجام بدید و به نظرتون زیاد سخت نمیاد که انجام بدید، اگه نه بهتره بدید به آن فردی که جیتگ کرده براتون.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• ronaldo1391
پاسخ
(2014-12-24, 16:45)Admin نقل قول به نقل از ->سلام خواهش میکنم

احتمالا یکبار فری بوت بسازید و با آن آپدیت کنید مشکل برطرف میشه:
اول با دقت این آموزش رو مطالعه کنید: آموزش آپدیت کنسول ایکس‌باکس J-tag یا RGH
ببینید اگه می تونید انجام بدید و به نظرتون زیاد سخت نمیاد که انجام بدید، اگه نه بهتره بدید به آن فردی که جیتگ کرده براتون.
ادمین جان مشکل من اینجاست که حتی dash lunch و چیزای دیگه هم باز نمی شه ! این روشی که شما گفتی از اون ها هم استفاده میشه . اگه امکانش هست یه توضیحی بدید خیلی خیلی ممنون می شم .
پاسخ
ظاهرا کنسول شما آپدیت اورجینال رفته روش.
اگه xexMenu اجرا نمیشه، بهتره بدید بیرون.

• ronaldo1391
پاسخ
(2014-12-24, 17:10)Admin نقل قول به نقل از ->ظاهرا کنسول شما آپدیت اورجینال رفته روش.
اگه xexMenu اجرا نمیشه، بهتره بدید بیرون.
بله متاسفانه اونم اجرا نمی شه ...
می دم بیرون
بازم تشکر فراوان
پاسخ
بله بهتره بدید بیرون
خواهش میکنم

• ronaldo1391
پاسخ
(2014-12-20, 17:19)ronaldo1391 نقل قول به نقل از ->سلام
یه 3ماهی بود برای ایکس باکسم آپدیت اومده بود و چون جینگ بود و نمی شد از xbox live دانلود کرد ، دانلود نکردم...
دیروز تا روشن کردم یه لحظه دستم خورد روی OK و رفت شروع کرد به آپدیت من اول گفتم بزار بشه (چون دیگه کنسل نداشت)ولی آخر کار یه اررور داد که نتونسته دانلود کنه..
حالا هر بازی یا حتی xex ... که می زنم نمی ره تو و می گه که باید آپدیت کنی ایکس باکسو!!!

با توجه به اینکه تو هیچی نمی ره آیا راه حلی هست؟؟؟
ممنون. Huh
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم فیفا۲۰۱۷ گذاشتم دستگاه گفت داشتبورد رو آپدیت کن منم هواسم نبود دستگاهم جیتگه زدم آپدیت شه بعد ازکلی جستجوبهداز دوروز فهمیدم بازی نباید تو دستگاه باشه بخاطر همین هیچ فایل .xexرو نمیتونستم اجرا کنم سی دی رو درآوردم به راحتی داشبوردمو به ۱۷۵۰۲ آپدیت کردم مشکل حل شدتوصیه میکنم همه کسانی که دستگاهشون جیتگ شده است یه بک آپ از ناندشون بگیرن داشته باشن
پاسخ
لطفا سریع جواب منو بدید
من همین امروز کنسولم رو اپدیت کردم
یعنی دو قسمت بود یکیش dump و write کردن بود که انجام دادم یکیشم ریختن اپدیت با فلش‌ که بلد نبودم کجا بریزم داخل فلش میریختم ایکس باکس هیچ پیامی نمیداد
من کار اول رو انجام دادم ایکس باکسو زدم به اینترنت اپدیت نمیشد یه اروری میداد .بعد تو سایتتون دیدم نوشته راه وصل کردن ایکس باکس jtag منم اجراش کردم پیام اپدیت اومد منم اجراش کردم ایکس باکس کامل اپدیت شد بعد خاموش شد حالا هرکاری میکنم ایکس باکس وقتی روشن میشه هیچی نشون نمیده .
ایس باکسن slim jtag با برد corena و ۴ گیگ هم حافظه داخلی
ایا راهی داره ؟
فکر نکنم بشه از روش نرم افزاری درستش کرد
به چند میگیرن درستش کنن و چی چیزیایشو عوض میکنن؟
الان اگه یه ps4 بگیرم بهتر نیست تا دوباره دردسر بکشم؟
پاسخ