هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در أواتار کنسول rgh
سلام خسته نباشید.من ایکس باکس ۳۶۰ rgh خودم رو به دشبورد آخر آپدیت کردم پروفایل بدون رنگه الان باید دقیقاً آپدیت اورجینال دشبورد رو نصب کنم؟ 166
پاسخ
سلام ممنون.
بله باید دقیقا همان نسخه نصب شده کنونی روی کنسول رو نصب کنید مشکل رفع میشه.
در انجمن جستجو کنید چند جا پاسخ داده شده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2023-07-06, 18:36)Admin نقل قول به نقل از ->سلام ممنون.
بله باید دقیقا همان نسخه نصب شده کنونی روی کنسول رو نصب کنید مشکل رفع میشه.
در انجمن جستجو کنید چند جا پاسخ داده شده.

سلام خسته نباشید خیلی ممنون بابت پاسخ دهی. مشکلی جدید واسه کنسولم پیش اومد و فایل های سیستمی و آپدیت جیتگ کنسول که توی قسمت flash فکر کنم قرار داشت حذف شد یا آسیب دید(دقیق نمیدونم) و الان وقتی کنسول رو روشن میکنم ارور e79 میده که معنیش حذف یا اسیب فایل سیستمی یا خرابی هارده که شک ندارم هارد هیچیش نیست چون قبلش مثل روز کار میکرد / مشکل اینجاس من اون فایل بین که بعد ساخت ناند با نرم افزار بهت میده رو گم کردم و فکر کنم تنها راه نجات کنسول همون راهه. ممنون میشم کمکم کنی و آدرس یک تعمیرگاه کنسول ایکس باکس ۳۶۰rgh رو بدی تا به صورت نرم افزاری اون ناند رو رو کنسول واسم بنویسه تا بتونم کنسول رو اونجا تحویل بدم و تعمیر بشه❤️
پاسخ
سلام خیلی ممنون،
بدون هارد کنسول بدون مشکل بالا میاد؟
بکاپ از فایل ناند کلا ندارید؟
متاسفانه جهت معرفی ندارم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ