هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اپدیت کنسول جیتگ
چی چراغ قرمز میده؟ آداپتور یا دستگاه؟

اگه دستگاه هست شاید ربطی به جیتگ نداره و مشکل حرارتی هارد دی وی رایتر یا اتصالات دیگه باشه اول نوع چراغ قرمز رو تو نت سرچ کن ببین کدوم مورده
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • rezagh15
پاسخ
(2017-05-01, 12:43)javcity نقل قول به نقل از ->چی چراغ قرمز میده؟ آداپتور یا دستگاه؟

اگه دستگاه هست شاید ربطی به جیتگ نداره و مشکل حرارتی هارد دی وی رایتر یا اتصالات دیگه باشه اول نوع چراغ قرمز رو تو نت سرچ کن ببین کدوم مورده
دستگاه چراغ قرمز میده
به آداپتور ربطی نداره چون با دو آداپتور سالم تست شده 
موضوع اینه که وقتی XELL رو  روش  میریزم  1ساعت هم روشن باشه مشکلی نداره
فقط زمانی که فری بوت رو میریزم مشکل پیش میاد
پاسخ
خب به محض روشن شدن دستگاه چراغ قرمز میشه یا بعد اینکه تصویر بالا بیاد؟ بعد هم چقد طول میگشه چراغ قرمز بده
game over( javcity )
  • rezagh15
پاسخ
نه بعد از چندین بار چشمک زدن برد گلیچ مثلا 10 ثانیه چراغ قرمز میشه که البته آرم XBOX هم نمایان نمیشه.
بازم تاکید میکنم وقتی XELL رو میریزم بدون مشکل صفحه XELL بالا میاد و تمام کانفیگ کنسول مشخص میشه
فقط مشکل با فری بوته
پاسخ
چیپ 4گیگ رو درست جا انداختی؟ با این برنامه فری بوت بسازxeBuild_GUI
game over( javcity )
پاسخ
(2017-05-01, 14:35)javcity نقل قول به نقل از ->خب به محض روشن شدن دستگاه چراغ قرمز میشه یا بعد اینکه تصویر بالا بیاد؟ بعد هم چقد طول میگشه چراغ قرمز بده

(2017-05-01, 16:01)javcity نقل قول به نقل از ->چیپ 4گیگ رو درست جا انداختی؟    با این برنامه فری بوت بسازxeBuild_GUI

یعنی چی؟ چیپ 4گیگ رو درست جا انداختی؟ کرونا 4G چیپش روی خود IC فلش هست قابل جدا شدن نیست.
xeBuild_GUI هم با ناند 4G مشکل داره. با این AutoGG 0.9.4 و j-runner میشه ساخت
پاسخ
بله توجه نکردم تو کرونا چیپ قابل جدا شدن نیست............. فک نکنم آخرین ورژن رو بگییر شاید درست شد.................
یه تست از ناندت بگییر ببین بد سکتور نداره؟
game over( javcity )
پاسخ
(2017-05-01, 12:00)rezagh15 نقل قول به نقل از ->با سلام
سوال از مدیر محترم یه xbox360 jtag سوپر اسلیم 4g با برد کرونا تو دستمه که چند ثانیه بعد از وشن شدن چراغ قرمز میده حدس من اینه که از روی داشبرد آپدیت شده ناند شو بیرون کشیدم cpukey هم داره دوباره فری بوت ساختم ریختم روش ولی همچنان مشکل پا بر جاست خلاصه  xell رو  ریختم  که xell رو بالا میاره. یکی دو ورژن دیگه هم فری بوت ریختم بازم مشکل سر جاشه. اضافه کنم ناند اصلی شو ندارم چون خودم jtag نکردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

(2017-05-01, 13:22)rezagh15 نقل قول به نقل از ->دستگاه چراغ قرمز میده
به آداپتور ربطی نداره چون با دو آداپتور سالم تست شده 
موضوع اینه که وقتی XELL رو  روش  میریزم  1ساعت هم روشن باشه مشکلی نداره
فقط زمانی که فری بوت رو میریزم مشکل پیش میاد

سلام
باید بیشتر بررسی کنید
به احتمال قوی فری بوت که میسازید دارای مشکل هست، حال یا از نظر key های کنسول و یا به خاطر نرم افزاری هست که تولید میکنید و یا مشکلی در نوشتن و...

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • rezagh15
پاسخ
(2017-05-02, 16:31)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
باید بیشتر بررسی کنید
به احتمال قوی فری بوت که میسازید دارای مشکل هست، حال یا از نظر key های کنسول و یا به خاطر نرم افزاری هست که تولید میکنید و یا مشکلی در نوشتن و...

ممنون از پاسخ.
یه مطلبی رو باید خدمتون عرض کنم بنده چندین سال تو این کار هستم. دستگاه مورد نظر مال مشتری هست که با این مشکل((روشن که میکنی بعد از چند بار چشمک زدن برد گلیچ چراغ دستگاه قرمز و دستگاه خاموش میشه)) پیش بنده آورده شده  بنده در صدد برطرف کردن مشکل دستگاه هستم برای همین حدس میزنم دستگاه با آپدیت رسمی بالاتری آپدیت شده باشه متاسفانه اغلب دستگاهایی که تهران jtag یا در اصل RGH میشه تو شهری که من هستم پیش من که میاد متوجه میشم Dashlaunch رو نصب نکردن (موقع ساختن فری بوت یا بعدش) برای همین دستگاه براحتی آپدیت رسمی رو قبول میکنه و حدس من اینه که احتمالا این دستگاه هم با آپدیت رسمی بالاتری آپدیت شده باشه.(حتی سعی کردم با ناند موجود ناند Retail رو بسازم متاسفانه انگار رو کرونا 4g جواب نمیده البته قبلا رو مدلهای دیگه اینکار رو کردم)

حالا سوال بنده اینه اگه این اتفاق افتاده باشه و ناند اصلی رو نداشته باشیم چی کار میشه کرد.
پاسخ
خب دوست عزیز اگه اینجور باشه که شما میگین فقط اگه cpu keyرو داشته باشین میتونین ار قسمت advanced..... create imge without nandاستفاده کنین
game over( javcity )
پاسخ