هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اپدیت کنسول جیتگ
اقا سلام منم مشکل شبیه ایشون رو داشتم ولی وقتی دستگاه رو روشن میکنم وسطای لگوی ایکس باکس ارور میده تورو به خدا راهنماییم کنید
پاسخ
(2015-08-07, 20:43)miladzokaee75 نقل قول به نقل از ->اقا سلام منم مشکل شبیه ایشون رو داشتم ولی وقتی دستگاه رو روشن میکنم وسطای لگوی ایکس باکس ارور میده تورو به خدا راهنماییم کنید
لطفا از یک تاپیک پیگیر باشید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
با عرض سلام
من یه ایکس باکس اسلیم 260 دارم که جیتگ شده خریدم ... داشیورد قبلی ورژن 16747 بود و خواستم با استفاده از J-Raanner و پلاکین Lunchdash از طریق کایل LAN و فریمور ورژن 17349 که توسط خود J-Runner انتخاب کردم و همه فایلها رو خودش دانلود کرد آپگرید کنم ... همه مراحل رو اگه Log خروجی خود J-runner رو که زیر کپی کردم ببینید همه رو موفقیت آمیز زد...من CPU KEY رو یادداشت نکردم و بکاپ از Nandflash هم نگرفتم ولی در همون Log خود J-Runner هم CPU Key هم Fuseset ها و حتی نوع جی تگ شده و نوع برد که کرونا هست رو تشخیص داده با وجود تمامی این موارد بعد از اینکه ریستارت شده دیگه کنسول بالا نیومد. صفحه خروجی سیاه و حتی با فشردن دکمه Eject برنامه XELL هم بالا نمیاد و صفحه کامل سیاه ... من به Log دقت کردم حتی حجم Nandflash هم تشخیص داده 48 MB لطفا کمکم کنید به چه ترتیبی من بتونم کنسول رو به حالت اولیه برگردونم... من قبلا انواع رسیورها رو جیتگ کردم در اون روش Flashdump اون رسیور رو دانلود میکردیم و با جیتگ میریختیم رو فلش دستگاه و بالا میومد ولی این سیستم رو نمیدونم ... ممنون میشم ... زیر هم Log رو گزاشتم... تو فولدر output مربوط به فولدری که بعد از آپگرید J-Runner میسازه یه فایل bin هست با ظرفیت تقریبا 48 مگابایت بنام 17349mfg_g2m_corona4g.bin که نمیدونم این ناند فلاشی دامپ هست که خود J-Runner میسازه یا یه بک آپ اولیه از ناند میگیره و نگه میداره....

----- متن حجیم حذف گردید -----
پاسخ
سلام با همون فایل به صورت دستی تست کنید . احتمالا اوکی بشه. سی پی یو کی هم که دارید.
فقط قبلا یه برسی دقیق بکنید، ممکنه مشکل از طرف سیم کشی یا چیپ گلیچ باشه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام
من کنسولم رو از تمام مراحلی که گفتید اپدیت کردم
اما حالا دیگه بعد از ریبوت کردن و از برق کشیدن کار نمیده؟
یعنی تصویر نمیده
اما داخل منوی ابی وقتی دکمه اجکت رو میزنیم میره
فایل ناند و کلید سی پی یو رو هم دارم
باید چکار کنم تا درست بشه؟
پاسخ
سلام
احتمالا در ساخت فری بوت جایی رو اشتباه رفتید. (وقتی هارد کنسول رو جدا میکنید هم بالا نمیاد؟ ممکنه مشکل از داش لانچ و پلاگین هاش باشه)
از فایل ها با دقت بکاپ تهیه کنید و مجدد اقدام به ساخت و نصب فری بوت کنید.

پاسخ
(2015-09-30, 12:06)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
احتمالا در ساخت فری بوت جایی رو اشتباه رفتید. (وقتی هارد کنسول رو جدا میکنید هم بالا نمیاد؟ ممکنه مشکل از داش لانچ و پلاگین هاش باشه)
از فایل ها با دقت بکاپ تهیه کنید و مجدد اقدام به ساخت و نصب فری بوت کنید.

سلام
هارد رو هم دراوردم اما باز بالا نمیاد
چکار باید کرد؟
حتی صفحه ابی خودش هم دیگه نمیاد؟
پاسخ
ممکنه از چیپ گلیچ هم باشه. باید بررسی کنید
در نهایت اگه CPU KEY و فایل ناند را در ابتدا به درستی بکاپ گرفته باشید و داشته باشید تعمیرکار میتونه درستش کنه.
(باید فری بوت رو سخت افزاری بنویسه اگه صفحه xell بالا نیاد.)

پاسخ
سلامبه همه دوستان دستگاه من slim 360 jtakشده بعد اپدیت بالا نمیاد دیگه شاید بریک شده ناند و سی پی یو کی رو دارم چجوری درستش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
سلام
باید مجدد و با دقت اقدام به ساخت فری بوت کرده و مجدد رایت کنید.

پاسخ