هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اپدیت کنسول جیتگ
(2014-11-14, 00:19)saeid_hunter نقل قول به نقل از ->سلام خسته نباشید .
من برای اجرای بازیهای جدید داشبورد کنسول خودمو آپدیت کردم ولی الان یک مشکلی که پیدا کردم اینه که تو بازی black ops 2 برای مولتی پلیر موقعی که میخوام دسته دوم رو join کنم دستگاه فتال کرش میده و از بازی میاد بیرون . آپدیت های مختلف رو امتحان کردمو باز هم این مشکل رو دارم . ( 16756 _ 16747 _ 16547 _ 16537 )
ممنون میشم اگه کمکم کنین .
سلام ممنون
برای اجرای بازی به صورت آنلاین باید همیشه آخرین داشبرد منتشر شده رو نصب داشته باشید. (فعلی 16767)
ایراد میتونه از چندین مورد باشه: DLC ها - ورژن تایتل آپدیت (یا مثلا ممکنه تایتل آپدیت دو نسخه متفاوت رو همزمان روی هارد داشته باشید) - دیسک پچ نشده - فعال بودن پلاگین خاص در داش لانچ - آپدیت داشبرد و ...

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • saeid_hunter
پاسخ
سلام من کنسول جی تگم رو با روشی که تو سایت بود اپدیت کردم الان وقتی روشنش میکنم صفحه اول و لوگوی ایکس باکس 360 میاد ولی داشبوردش بالا نمیاد خواهش میکنم راهنماییم کنید توش موندم
پاسخ
سلام
هارد اصلی و نیز هر نوع حافظه جانبی اگه به کنسول متصل هست، جدا کنید و همچنین اگه دیسک درون درایو هست اونم خارج کنید و مجدد تست کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
Sad 
سلام خسته نباشید من هارد کنسول را جدا کردم وبقیه کارهای که گفتید ولی متاسفانه بازم جواب نداد من تمام چیزهای کنسولم رو قبل از اپدیت بک اپ گرفتم ایا امکانش هست دوباره بشه برشگردوند به حالت قبل که داشبوردش برگرده مرسی به خاطر راهنمایتون
پاسخ
سلام ممنون
از تمام فایل های قدیم و جدید حتما در دو جا بکاپ نگهداری کنید، حتی زمانی که کنسول درست شده باشه.
بله نباید مشکلی باشه مگر اینکه ناند اولیه کنسول رو درست و سالم نخونده باشه نرم افزار. چند بار ناند رو خوندید و بررسی کردید که دقیقا یکسان باشن ؟
الان وقتی که کنسول رو با اجکت روشن میکنید به صفحه Xell میره؟ یا؟

پاسخ
Thumbs Up 
من قبل از اپدیت ناند رو دوبار بک اپ گرفتم وهردو حجمش 16.896kbبود و صفحه xell هم بالا میاد مشکلی نداره و واقعا ازتون به خاطر راهنمایی که میکنید سپاسگذارم یه سوال دیگه می خواستم ببینم خودم میتونم درستش کنم یا باید ببرمش جایی که جی تکش کردم بدم درستش کنه تعمیرش نرم افزاری یا سخت افزاری اگه نرمافزاری هست خواهش میکنم راهنماییم کنید مرسی
پاسخ
فکر کنم خودتون بتونید به صورت نرم افزاری درستش کنید. مگر اینکه سیم کشی رو دستتون خورده باشه و اونا مشکلی ایجاد کرده باشه.
به چه صورت ناند رو خوندید؟ با نرم افزار ناند های خونده شده رو کامپار کردید؟
برد کنسول چی هست و با کدام یک از آموزش های ما انجام داده اید؟
(به چه صورت جیتگ شده؟ smc یا rgh)

پاسخ
ناند رو با برنامه NAND Flasher 360 for XBOX 360 v1.2.0 خوندم وبا برنامهxeBuild_GUI_2.093 اپدیت کردم وبرد کنسولم jasperهست وبه روش (smc (Glitch جیتگ شده
پاسخ
smc روش قدیم هست (جیتگ) و برد اضافی درون کنسول استفاده نمیشه و ریست گلیچ (rgh) روش جدید هست که با برد مثلا کول رانر انجام میشه.
موقع ساخت فری‌بوت (همون ناند جدید) چه گزینه ای برای نوع هک کنسول انتخاب کردید؟ (rgh - retail - jtag)
و کنسول شما حافظه داخلی نداره؟ مثلا: (256 یا 512 مگابایت) اگه باشه در قسمت حافظه ها لیست میشه.
دو ناندی رو که خوندید یه بار در جی‌رانر کامپار کنید ببینید دقیقا مثل هم هستند.
نگفتید طبق کدام آموزش ما انجام دادید که بشه بهتر راهنمایی کرد؟

پاسخ
به نظرم روش جدید ریست گلیچ باشه چون وقتی بردمش برای جیتگ یه برد سخت افزاری بهش اضافه کردو برای هک کنسول گزینهrgh.2.o رو انتخاب کردم حافضه داخلی نداره فقط یه هارد 120 gb داره ودو ناند مثل هم هست و طبق اموزش
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
انجام دادم چون تو اموزش شما برنامه jrunner رو از لینکش پیدا نکردم
پاسخ