هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اپدیت کنسول جیتگ
(2014-11-07, 13:16)AmirSlash032 نقل قول به نقل از ->خسته نباشی آقا امید
یک سوال داشتم
وقتیکه کابل LPT رو به کامپیوتر وصل میکنی باید ناند قبلی رو که Image Ritail هست فول Erase کنی یا نه
فک کنم مشکل دوستم هم همینجاس
ناند قبلی رو فول Erase نکرده، برا همین دسته ها رو نمیشناسه!!
ممنون
خیر معمولا نباید مشکلی باشه ولی برای تست می توانید یک بار هم به این صورت با ناند سالم امتحان کنید.
ممکنه چون کابل LPT است ناند کامل و صحیح نوشته نشده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-11-07, 14:42)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-11-07, 13:16)AmirSlash032 نقل قول به نقل از ->خسته نباشی آقا امید
یک سوال داشتم
وقتیکه کابل LPT رو به کامپیوتر وصل میکنی باید ناند قبلی رو که Image Ritail هست فول Erase کنی یا نه
فک کنم مشکل دوستم هم همینجاس
ناند قبلی رو فول Erase نکرده، برا همین دسته ها رو نمیشناسه!!
ممنون
خیر معمولا نباید مشکلی باشه ولی برای تست می توانید یک بار هم به این صورت با ناند سالم امتحان کنید.
ممکنه چون کابل LPT است ناند کامل و صحیح نوشته نشده.
دوستم گفت برای اطمینان بیشتر یه بار از طریق محیط Xell ناند رو ریخته و با غیرفعال کردن گزینه FCRT.bin Check کپی خور دستگاه برگشته و الان وقتی سی دی بازی رو میزاره عکس بازی رو نشون میده !!
والا این دوستمون پیش تعمیرکارم که رفته گفته مشکل نرم افزاریه نه سخت افزاری، بعد دوستم گفته RF Module رو تعویض کن، تعمیرکار این کارم کرده ولی بازم مشکل پا برجاست!
فک کنم دستگاهش به فنا رفته
پاسخ
شاید جایی اتصالی چیزی داده و یا ناند اولیه کامل و صحیح استخراج نشده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-11-07, 17:19)Admin نقل قول به نقل از ->شاید جایی اتصالی چیزی داده و یا ناند اولیه کامل و صحیح استخراج نشده.
جطوری میشه فهمید ناند سالمه یا نه
در ضمن گفته تو زیبولد و جی رانر هیچ بدبلوکی نمایش داده نمیشه و ناند سالمه
پاسخ
با بودن یا نبودن بدبلاک نمیشه فهمید.
بهترین راه همان اول کار هست که حداقل سه چهار بار ناند خونده شه و یک به یک با همدیگه بررسی بشن و هیچ تفاوتی بینشون پیدا نشه.
خود جی رانر قسمت کامپار داره جهت بررسی دو فایل با همدیگر.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • AmirSlash032
پاسخ
(2014-11-07, 21:27)Admin نقل قول به نقل از ->با بودن یا نبودن بدبلاک نمیشه فهمید.
بهترین راه همان اول کار هست که حداقل سه چهار بار ناند خونده شه و یک به یک با همدیگه بررسی بشن و هیچ تفاوتی بینشون پیدا نشه.
خود جی رانر قسمت کامپار داره جهت بررسی دو فایل با همدیگر.
این قسمت کامپار تو کدوم بخش نرم افزار جی رانر هست، هر چی گشتم پیدا نکردم
پاسخ
(2014-11-08, 17:03)AmirSlash032 نقل قول به نقل از ->این قسمت کامپار تو کدوم بخش نرم افزار جی رانر هست، هر چی گشتم پیدا نکردم
سمت چپ نرم افزار هست. همون قسمت که ناند رو بهش معرفی میکنیم.
تصویر زیر رو ببینید 2 قسمت داره 2 تا ناند مورد نظر رو میدید و بعد بر روی Nand Compare کلیک میکنید نتیجه رو میده.

[عکس: insert-cpu-key_7a431.jpg]

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • AmirSlash032
پاسخ
با سلام حضور ادمین عزیز یه دستگاه فالکون دارم که جی تگ هست ولی جدیدا روشن میشه ولی هیچ تصویری نداره در هیچ خالت به نضرتون باید چیکارش کنم؟
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
البته ناند ریدر دارم واسه گرفتن دامپ سخت افزاری و ای سی rgh دستگاه هم ماتریکسه به نظرت کول رانر c بندازم تاثیری داره؟
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
در مورد ای یس rgh ها هم یه مقداری توضیح بدین ممنون میشم که کدوم واسه چه دستگاهی بهتر جواب میدن
مثلا cool runer
matrix
ace
پاسخ
سلام
در مورد کنسول شما احساس میکنم سوخته باشه.
اگه CPU Key کنسول رو دارید، از ناند کنونی اش نیز بکاپ بگیرید و بعد یه ناند اورجینال (Retail) بسازید و بریزید روش و سیم های ماتریکس رو جدا کنید ببینید چه فرقی میکنه.

اگه کول رانر نیز دم دست دارید می تونید در حالت اولیه خودش تست کنید.
(همچنین اتصالات را نیز دقیق چک کنید ممکنه یکی از سیم ها جدا شده باشه)

پاسخ
سلام خسته نباشید .
من برای اجرای بازیهای جدید داشبورد کنسول خودمو آپدیت کردم ولی الان یک مشکلی که پیدا کردم اینه که تو بازی black ops 2 برای مولتی پلیر موقعی که میخوام دسته دوم رو join کنم دستگاه فتال کرش میده و از بازی میاد بیرون . آپدیت های مختلف رو امتحان کردمو باز هم این مشکل رو دارم . ( 16756 _ 16747 _ 16547 _ 16537 )
ممنون میشم اگه کمکم کنین .
پاسخ