هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای کامل دریافت اچیومنت های بازی Assassins Creed 4 Black Flag
(2016-09-14, 16:17)MEHRAN027 نقل قول به نقل از ->من این بازیو با PC بازی میکنم اون قسمت که تو کشتی هستو رو میزسش چندتا کاغذه نمیزاره بازی کنم ارور میده

متاسفانه نسخه PC استفاده نکردم شاید مشکل از دیتای بازی یا پچ اون باشه. معمولا بازی های غیر اورجینال مشکلات آنلاین شدن دارن.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
Thumbs Up 
(2016-09-14, 16:29)Admin نقل قول به نقل از ->متاسفانه نسخه PC استفاده نکردم شاید مشکل از دیتای بازی یا پچ اون باشه. معمولا بازی های غیر اورجینال مشکلات آنلاین شدن دارن.

تشکر جناب با راهنمایی های امروز ظهرتون حالا کشتیمو همچی فول کردم سایتتون عالیه 164
پاسخ
خواهش میکنم

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-06-06, 15:09)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
برای خود نقشه ها اول اینکه اگه بازی رو تموم نکردید بهتره تمام مراحل اصلی و انبی رو تکمیل کنید چون برخی از نقشه ها در مسیر داستان بازی هم پیدا میشن.

بعد تمام Viewpoint ها رو باز کنید تا جای یکسری از نقشه ها رو باز کنه.

با نوشیدنی فروش ها هم حتما چند بار صحبت کنید - محل یکسری از نقشه ها رو اونا نشون میدن:
[عکس: 400px-Arroyostavernac4bf.jpg]

چند نقشه مخفی هم با بازی کردن در قسمت Kenway's Fleet که کشتی ها را به نقاط مختلف ارسال میکنید به صورت رندوم بدست میان.
[عکس: 400px-Edwardkenwaysfleetac4bf.jpg]
فکر کنم برای اینکه این قسمت عمل کنه باید آنلاین باشید.

سلام ادمین
من تا حالا چند تا از کشتی هایی که تصرف کردم رو فرستادم برای همین kenway's fleet اما نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم
زیره اون
send to kenway's fleet هم اینو نوشته
sell your rum and sugar to the harboumaster or your capitan cabin to get 300R
چطوری توی از اون کشتی ها استفاده کنم؟
پاسخ
سلام
اون قسمت کشتی ها رو ارسال می کنید و بعد از زمانی که مشخص کرده منابع و غنیمت هایی میاره و پولتون نیز افزایش پیدا میکنه البته اگه در این مسیر دچار حمله بزرگ نشه و از بین نره.
سعی کنید موقع ارسال درصد ریسک پایینتر و متناسب با کشتی انتخاب کنید و مبارزات رو هم در صورت نیاز باید انجام دهید
سعی کنید کشتی های ضعیف رو بفروشید و تنها کشتی های قدرتمند و نسبتا سریع رو نگهداری کنید
متنی هم که قرار داده اید در مورد فروش برخی قسمت ها و منابع و... هست در مقابل پول.

پاسخ
(2016-10-30, 09:25)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اون قسمت کشتی ها رو ارسال می کنید و بعد از زمانی که مشخص کرده منابع و غنیمت هایی میاره و پولتون نیز افزایش پیدا میکنه البته اگه در این مسیر دچار حمله بزرگ نشه و از بین نره.
سعی کنید موقع ارسال درصد ریسک پایینتر و متناسب با کشتی انتخاب کنید و مبارزات رو هم در صورت نیاز باید انجام دهید
سعی کنید کشتی های ضعیف رو بفروشید و تنها کشتی های قدرتمند و نسبتا سریع رو نگهداری کنید
متنی هم که قرار داده اید در مورد فروش برخی قسمت ها و منابع و... هست در مقابل پول.

۱.خب اون کشتی ها توی افلاین هم میشه استفاده کرد؟؟
۲.و این که وقتی من میخوام از توی crafting وسیله بسازم بیشتر وقتا زیرش مینویسه وقتش هنوز نرسیده
۳. من هر شمشیری میخرم یک دونه ایه . مثلا یه شمشیر از فروشگاه خریدم فقط یک دونه از شمشیرام اون شکلیه و شمشیر دیگم به شکل دیگه. چطوری هر دو تا شمشیر رو ست کنم؟
----- ارسال های ادغام شده -----
لول کشتیمو از کجا بفهمم
وقتی با دوربین به یه کشتی نگاه میکنم لولش نوشته .
اگه قرمز باشه یعنی لولش از من بالاتر و سفید باشه یعنی پایین تره!
حالا لول دقیق خودمو از کجا بفهمم؟
کلید های دربی که یه لباس اساسین قوی توش هست رو از کجا گیر بیارم؟؟
یه بار با اون پسر بچه یه کلید پیدا کردم.
اما یادم نیست چطوری؟؟ چیکارش کنم؟؟؟
۵ تا کلید میخواد که یک دونش رو گرفتم
پاسخ
1. دقیق در ذهنم نیست ولی فکر کنم باید آنلاین باشید. (چون معمولا بنده زمان بازی آنلاین هستم و متوجه تفاوت نشدم)
2. ممکنه تمام مراحل رو انجام ندادید. تمام مراحل اصلی بازی رو تکمیل کنید.
3. این مورد رو متوجه نشدم ولی هرچی داشته باشه در لیست باید باشه و میتونید انتخاب و بررسی کنید.

لول کشتی خودتان رو احتمالا ننویسه، شاید در قسمت آپگرید جایی نوشته باشه. البته مبارزه با کشتی های عادی بازی زیاد سخت نیست ولی برای شکست چند باس اصلی بهتره تا آخرین مرحله کشتی خود را آپگرید کنید!

پاسخ
ممنون از پاسختون
اگه میشه به اینام پاسخ بدید
لول کشتیمو از کجا بفهمم
وقتی با دوربین به یه کشتی نگاه میکنم لولش نوشته .
اگه قرمز باشه یعنی لولش از من بالاتر و سفید باشه یعنی پایین تره!
حالا لول دقیق خودمو از کجا بفهمم؟
کلید های دربی که یه لباس اساسین قوی توش هست رو از کجا گیر بیارم؟؟
یه بار با اون پسر بچه یه کلید پیدا کردم.
اما یادم نیست چطوری؟؟ چیکارش کنم؟؟؟
۵ تا کلید میخواد که یک دونش رو گرفتم
پاسخ
خواهش میکنم

در مورد لول در پست قبل توضیح داده ام.

در مورد کلیدها نیز لطفا تمام پست های تاپیک رو بررسی کنید تا جایی که در ذهنم هست قبلا توضیح داده ایم (
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
)
موضوع Templar Hunt هست و اچیومنت Help A Brother Out رو مطالعه کنید. لینک زیر هم احتمالا کمک کنه:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

نقل قول نقل قول:Introduced by James Kidd to Edward in the Great Inagua hideout. He will give you the first key. There are 4 more to collect within the West Indies Seas. To collect a key you need to complete a set of 4 self-contained missions found on the various islands

پاسخ
(2016-11-04, 08:46)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم

در مورد لول در پست قبل توضیح داده ام.

در مورد کلیدها نیز لطفا تمام پست های تاپیک رو بررسی کنید تا جایی که در ذهنم هست قبلا توضیح داده ایم (
)
موضوع Templar Hunt هست و اچیومنت Help A Brother Out رو مطالعه کنید. لینک زیر هم احتمالا کمک کنه:

سلامی دوباره
من کلید هارو گرفتم
اما نمیدونم اون زندان کجاست دقیقا؟؟؟!!!!
میشه مختصاتش رو بدید
پاسخ