هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای کامل دریافت اچیومنت های بازی Assassins Creed 4 Black Flag
Thumbs Up 
راهنمای کامل دریافت اچیومنت های بازی Assassins Creed 4 Black Flag

ارزش بازی: 9 از 10
جمع امتیاز اچیومنت های عمومی : 1000 گیمر اسکور
جمع امتیاز اچیومنت های دی ال سی بازی : 250 گیمر اسکور
درجه سختی دریافت اچیومنت ها: 6 از 10
تعداد کل اچیومنت های عمومی : 50
تعداد اچیومنت های آفلاین: 44 عدد
تعداد اچیومنت های آنلاین: 6 عدد
تعداد اچیومنت های مخفی: 5 عدد
تعداد اچیومنت قابل از دست رفتن: 0
تعداد اچیومنت های (دی ال سی) : 10 عدد

توجه: اچیومنت های بخش آنلاین "Multiplayer" با رنگ سبز مشخص شده اند.

آخرین بروز رسانی در 93.01.18

Heroes Aren't Born 10G
Complete memory sequence 1
در بخش داستانی بازی، سکانس 1 را به پایان برسانید.

Good While It Lasted 20G
Complete memory sequence 2
در بخش داستانی بازی، سکانس 2 را به پایان برسانید.

A Pirate's Life For Me 20G
Complete memory sequence 3
در بخش داستانی بازی، سکانس 3 را به پایان برسانید.

No Apologies 20G
Complete memory sequence 4
در بخش داستانی بازی، سکانس 4 را به پایان برسانید.

Death Of A Salesman 20G
Complete memory sequence 5
در بخش داستانی بازی، سکانس 5 را به پایان برسانید.

Mixing Up The Medicines 20G
Complete memory sequence 6
در بخش داستانی بازی، سکانس 6 را به پایان برسانید.

The Hammer Falls 20G
Complete memory sequence 7
در بخش داستانی بازی، سکانس 7 را به پایان برسانید.

Adrift 20G
Complete memory sequence 8
در بخش داستانی بازی، سکانس 8 را به پایان برسانید.

A New Hope 20G
Complete memory sequence 9
در بخش داستانی بازی، سکانس 9 را به پایان برسانید.

My Elusive Fortune 20G
Complete memory sequence 10
در بخش داستانی بازی، سکانس 10 را به پایان برسانید.

Been Down So Long... 20G
Complete memory sequence 11
در بخش داستانی بازی، سکانس 11 را به پایان برسانید.

Just Like Starting Over 20G
Complete memory sequence 12
در بخش داستانی بازی، سکانس 12 را به پایان برسانید.

Saw That One Coming... 50G
Complete memory sequence 13
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
در بخش داستانی بازی، سکانس 13 را به پایان برسانید.

By The Book 50G
Complete 100% of all main mission constraints
در بخش داستانی بازی، تمام مراحل اصلی را به صورت 100% انجام دهید. یعنی کارهای اضافه (Secondary Objective) که کنار هدف اصلی ماموریت ها از شما درخواست میشود را نیز انجام دهید.

Silence, Fool! 5G
Kill a guard ringing a bell
یک دشمن را در حال به صدا در آوردن زنگوله که جهت درخواست نیروی کمکی است بگشید.

Owned 10G
Complete every activity in a single location
در یک منطقه تمام کارهای موجود را انجام دهید. مثلا: ماموریت کشتن، جمع کردن محتویات جعبه ها، جمع کردن نامه های داخل بطری

Vault Raider 30G
Unlock the secret door in Tulum
برای این اچیومنت باید ابتدا در تمام مناطق سنگ های مایان ها رو که جمعا 16 عدد هست بدست آورید و بعد در نقشه به (Tulum) مختصات 70،405 برید و درب بزرگ را با قرار دادن 16 سنگ مایان باز کنید.

Killer Killer 10G
Harpoon a killer whale
یک وال/نهنگ شکار کنید. برای این اچیومنت ابتدا باید مقداری از داستان بازی را انجام دهید تا در بخش دریا، قسمت وسط نقشه با شود و در سمت چپ نقشه، وال نیز جهت شکار در دسترس قرار بگیرد.

Help A Brother Out 20G
Complete a Templar Hunt sequence
سکانس Templar Hunt را به پایان برسانید. در کل چهار سکانس Templar Hunt وجود دارد که هر کدام را تکمیل کنید اچیومنت را دریافت میکنید. Templar Hunt ها با نشان اساسین در نقشه قابل مشاهده هستند. برای مثال: مختصات 240،607 را میتوانید انجام دهید (چهار بار باید مراحل کوتاهش را انجام دهید تا یک Templar Hunt تکمیل شود و یک کلید از 5 کلید مورد نیاز برای باز کردن قفل لباس اصلی را دریافت کنید.).

Sea Legs 30G
Complete all naval contracts
تمام ماموریت های دریایی را تکمیل کنید (با آیکون جمجمه مشخص هستند).

King Of The Castle 30G
Capture all forts
در قسمت دریا، 8 قلعه به صورت پراکنده وجود دارند و با رنگ قرمز در نقشه بازی مشخص هستند که جهت دریافت این اچیومنت باید به همه آنها تک تک حمله کرده و تصرف کنید.

Employee Of The Month 30G
Complete 25 Abstergo challenges
در بازی 100 چلنج وجود دارد که با انجام کارهای کوچک " مثل کشتن 2 تا میمون " تکمیل میشود، برای دریافت این اچیومنت کافیست 25 عدد از 100 چلنج موجود را تکمیل کنید.

Business And Pleasure 20G
Earn 50,000 reales
در موجموع 50000 ریال پول بدست آورید.

Mer-man 10G
Swim a total of 1 nmi
در مجموع 1 مایل دریایی شنا کنید.

Redingote Up! 10G
Craft the Hunter outfit
در قسمت ساخت ابزار در بازی، لباس شکار (Hunter outfit) بسازید.

Thug Life 30G
Plunder 30 ships
در مجموع 30 کشتی غارت کنید، برای این کار به کشتی مورد نظر حمله کنید و با توپ شلیک کنید بعد از حدود 95% خسارت به کشتی دشمن، آیکون لنگر ظاهر میشود آن زمان در کنار کشتی دکمه B را نگه دارید و غارت را تکمیل کنید.

Devil Of The Caribbean 40G
Defeat all 4 legendary ships
در بخش دریا، 5 کشتی جنگی بسیار بزرگ و قوی وجود دارد برای دریافت این اچیومنت باید همه آن کشتی های غول پیکر را شکست دهید. این کشتی ها در ادامه بازی در چهار گوشه نقشه مشخص خواهند شد.

Destroyer 40G
Fully upgrade the Jackdaw
کشتی خود را به صورت کامل آپگرید کنید. برای اینکه تمام آپگریدها در دسترس قرار بگیرد باید نقشه های گنج را پیدا کنید و بعد به مختصات درج شده بر روی آن بروید و جعبه های گنج را پیدا کنید.

Seven Deadly Seas 10G
Explore all underwater shipwrecks
در بخش دریا، مناطقی هست که با کمک یک زنگوله بزرگ به زیر آب میرویم، زیر آب تمام آن مناطق را حداقل یکبار مشاهده کنید.

Barfly 30G
Unlock all taverns
تمام مکان های نوشیدنی فروشی را باز کنید، توجه داشته باشید که برخی از آنها در ابتدا در دسترس نیستند و وقتی به طرف آنها میروید و دکمه Y را میزنید سه چهار نفر به شما حمله میکنند که اول باید آنها را شکست دهید.

Cannon Fodder 5G
Recruit 500 crew members
در بخش دریا، هر یک فاصله یک نفر در آب به کمک نیاز دارد که با نزدیک شدن و زدن دکمه X او را نجات میدهید و او عضوی از خدمه کشتی شما میشود و برخی جاهای دیگر آنها به صورت گروگان هستند که میتوانید آزادشان کنید. برای این اچیومنت باید 500 نفر در کل نجات دهید.

FTFY 10G
Fully upgrade your hideout
مخفیگاه خود را به صورت کامل آپگرید کنید. در سمت راست نقشه در ادامه انجام مراحل یک منطقه باز میشود که مخفیگاه (hideout) شما است. ( مختصات 845،468 ) در آنجا یک سری مکان هایی میتوانید با پول ایجاد کنید که با خرید تمام آنها اچیومنت را دریافت خواهید کرد.

Cartographer 20G
Visit every location of the game
تمام مناطق بازی را مشاهده کنید.

Ghost In The Machine 10G
Hack 15 computers in Abstergo Entertainment
در Abstergo Entertainment تعداد 15 کامپیوتر هک کنید. Abstergo همون مکانی هست که بعد انجام هر یه تعداد مرحله به اونجا یعنی زمان حال برمیگردید. حدودا بعد از پایان سکانس 3 یکبار برمیگردید که آن زمان میتوانید 3 کامپیوتر هک کنید و بعد در پایان سکانس 6 نیز میتوانید با مراجعه به اتاق های دیگر 12 کامپیوتر دیگر هک کنید تا این اچیومنت را دریافت کنید.

Roped In 10G
Perform 5 air assassinations from a swinging rope
زمانی که به یک کشتی حمله میکنید و بعد از وارد کردن حدود 95% خسارت آیکون لنگر روی کشتی ظاهر میشود در این حالت کنار کشتی رفته و دکمه B را نگه دارید بعد از نزدیک شدن دو کشتی، از طریق طنابی که کنار کشتی مشخص است به طرف کشتی دشمن بپرید و در آن حالت دکمه X را بزنید و دشمن را بکشید. در مجموع باید 5 دشمن به این حالت بکشید.

Online: Sharing Is Caring 10G
Share each type of discovery with friends once
به اشتراک گذاری، از هر نوع حالت اشتراک گذاری مکان ها با دوستان خود به اشتراک بگذارید. دریافت این اچیومنت سخت هست البته از این نظر که به شانس فردی هر کاربر بستگی داره. سه نوع حالت اشتراک گذاری این ها هستند: (1-جعبه 2-کشتی حمل پول 3-محل شکار وال سفید) که به صورت رندوم برای هر کاربر در مختصات متفاوت توسط سرور در نظر گرفته میشن و وقتی که به طرف آنها رفتید و آنها را مشاهده کردید به صورت اتوماتیک اشتراک گذاری میشوند. توجه مهم: یادتون نره که حتما باید توی شبکه لایو ساین این شده باشید و سرور یوبی سافت نیز دردسترس باشه. ----- یک نکته: اگه هر کدام از این موارد توسط دوستان شما نیز پیدا شود و شما در زمان باقی مانده قبل از حذف شدن اشتراک گذاری درون بازی باشید و آنلاین باشید مکان مواردی که دوستانتان یافته اند به شما نمایش داده میشود و شما میتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید و این اچیومنت را دریافت کنید. ---- این اچیومنت رو به همین دلیل اچیومنت آنلاین مشخص کردیم، چون در حالت آفلاین اصلا قابل دریافت نیست.

All Aboard! 30G
Board a ship without losing any crew members
به یک کشتی دستبرد بزنید بدون اینکه حتی یک نفر از افراد خدمه کشتی شما کشته شود.

Siren Song 20G
Rescue pirate hostages by distracting enemies with dancers
یک بار با کمک دانسرها، نگهبانان گروگان ها را گمراه کنید و گروگانها را آزاد کنید.

Wild West Indies 20G
Kill 4 enemies in a row using multi-pistols
برای این اچیومنت باید ابتدا جای تفنگ های کاراکتر را آپگرید کنید تا بتوانید چهار تفنگ را همزمان حمل و استفاده کنید سپس به یک جایی که حداقل 4 دشمن نزدیک هم وجود دارد بروید و پشت سر هم 4 دشمن با تفنگ بکشید.

Excavator 10G
Find a buried treasure
یک سری نقشه های گنج در بازی بدست می آورید که در گوشه آنها یک مختصاتی درج شده، به آن مختصات در نقشه بروید و جعبه گنج را بردارید.

Online: Committed To The Cause 20G
Reach level 55 in Multiplayer
در حالت چند نفره "Multiplayer" به لول "رنک" 55 برسید. برای این کار باید در بخش مولتی پلیر چندین ساعت بازی کنید و امتیاز کسب کرده و درجه خود را به 55 برسانید.

Online: Personal Bag Of Tricks 10G
Finish a game session with an ability set that you customized in Multiplayer
در بخش مولتی پلیر یک مود را با یک امکان یا توانایی شخصی سازی شده به پایان برسانید. در بخش مولتی پلیر در منوها "ability" قابل مشاهده است باید یک آیتم بغیر از آیتم پیشفرض برایش انتخاب کنید و یک بازی آنلاین با آن انجام دهید.

Online: Master Of The Caribbean 20G
Complete the Discovery Mode of Wolfpack in Multiplayer
در بخش مولتی پلیر حالت Discovery از مود Wolfpack را کامل کنید. حالت Discovery در بازی خصوصی قابل انجام است یعنی میتوانید خودتان به تنهایی یا همراه با 4 نفر از دوستان خود این مود را تا پایان مرحله 8 انجام دهید.

Online: Lab Technician 10G
Play and complete a game session of Game Lab in the Multiplayer Public playlist
در بخش مولتی پلیر یک بازی از Game Lab را در Public playlist انجام دهید. در منوی اصلی مولتی پلیر Game Lab قابل مشاهده است وارد آن قسمت شده و در حالت عمومی سرچ را بزنید و یک مود را به صورت کامل بازی کنید. همچنین مهم نیست که اول یا آخر بشید.

Online: All Rounder 20G
Play on every game mode, and use every ability and ranged weapon once in Multiplayer
در بخش مولتی پلیر در هر نوع مود موجود بازی کنید و از تمام توانایی ها و سلاح های در دسترس حد اقل یکبار استفاده کنید. برای اینکه بتوانید از تمام توانایی های بازی استفاده کنید، باید پول و لول خود را نیز در بخش مولتی پلیر بالا ببرید تا توانایی ها در دسترس قرار بگیرند.

******* لیست اچیومنت های مخفی ******* Secret Achievements *******

Routine Hacking 20G
Complete present day mission
مرحله 2 روز زمان حال را تکمیل کنید. در ادامه مراحل داستان اصلی بازی بعد از پایان سکانس 3 که به Abstergo یعنی زمان حال برمیگردید در ادامه اش اچیومنت را دریافت خواهید کرد.

Getting Weird Around Here 20G
مرحله 3 روز زمان حال را تکمیل کنید. در ادامه مراحل داستان اصلی بازی بعد از پایان سکانس 6 که به
Abstergo یعنی زمان حال برمیگردید در ادامه اش اچیومنت را دریافت خواهید
کرد.

Bunker Buddies 20G
مرحله 4 روز زمان حال را تکمیل کنید. در ادامه مراحل داستان اصلی بازی بعد از پایان سکانس 10 که به
کرد.

It's All Good 20G
مرحله 5 روز زمان حال را تکمیل کنید. در ادامه مراحل داستان اصلی بازی بعد از پایان سکانس 12 که به
کرد.

Hungover 10G
Wake up in a haystack
برای این اچیومنت در یکی از منطقه ها که نوشیدنی میفروشند، 5 بار پشت سر هم نوشیدنی بنوشید.

______________________________________________________________________________________________________

راهنمای اچیومنت های دی ال‌ سی با عنوان Freedom Cry

DLC: Freedom Cry
Cost: $9.99 USD
Achievements: 6

Liberation Day 15G
Free your first slave
یک برده آزاد کنید.

Seeds of independence 40G
Liberate 500 slaves
در مجموع 500 برده را آزاد کنید.

Firepower 15G
Kill 5 guards at once with a blunderbuss
در یک شلیک 5 سرباز دشمن را یکجا بکشید.

His Full Attention 50G
Freedom Cry - Achieve 100% synchronization
همه 9 مرحله DLC را به صورت 100% انجام دهید.

*****Secret Achievements*****

His Own Medicine 20G
Gave the Gouverneur a taste of his own medicine
در مرحله 9 وقتی با فرماندار (Gouverneur) مبارزه میکنید، هیچ سلاحی در دست نداشته باشید و دکمه B بزنید و بعد با استفاده از دکمه A لوله‌ی فلزی که در دست فرماندار است را بگیرید و توسط ضربه های لوله، فرماندار را بکشید.

His Word Was “Perhaps” 30G
Freedom Cry - Completed all missions
تمام 9 مرحله DLC را انجام دهید.
______________________________________________________________________________________________________

جهت حمایت تشکر و اعتبار فراموش نشه Heart

منبع:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • معین، Alireza111، Amirdddd، demonsam، Ayoub_14، javcity، alireza jolbak، seyed mahmood، KavehAs، rashid
پاسخ
راهنمایی در مورد آپگرید کشتی:

برای بدست آوردن همه نقشه های ساخت جهت آپگرید کشتی، باید به اکثر جزیره ها و نیز قسمت هایی که در زیر آب هستند رفته و کامل جستجو کنید.
نکته: برای بدست آوردن امکان رفتن به زیر آب باید مرحله داستانی Diving for Medicines رو تکمیل کنید!

مختصات نقشه ها:

Weapons and Armor Elite Design Plans

1. Elite Hull Armor (Ship Wreck)
Plan Location: San Ignacio Wreck (379,770)

2. Elite Set of Broadside Cannons (Ship Wreck)
Plan Location: The Blue Hole (471,170)

3. Elite Ram (Ship Wreck)
Plan Location: La Concepcion Wreck (181,296)

4. Elite Round Shot Strength (Ship Wreck)
Plan Location: Kabah Ruins (769,145)

5. Elite Mortars (Ship Wreck)
Plan Location: Antocha Wreck (630,660)

6. Elite Swivel Guns Strength (Ship Wreck)
Plan Location: Devil’s Eye Caverns (487,357)

7. Elite Heavy Shot Strength (Treasure Map)
Corozal – Tavern (36,265)
Cadaver Location: Ambergris Key Cave (58,184)
Dig Location: Misteriosa (307,195)

8. Elite Fire Barrel Strength (Treasure Map)
Arroyos – Tavern (193,565)
Cadaver Location: Santanillas (221,247)
Dig Location: San Juan (479,487)

---------------------------

Storage Elite Plans

1. Elite Heavy Shot Storage (Treasure Map)
Cadaver Location: Cayman Sound (335,335)
Dig Location: Petite Caverne (894,260)

2. Elite Mortar Storage (Treasure Map)
Cadaver Location: Tortuga (882,377)
Dig Location: Matanzas (342,641)

3. Elite Fire Barrel Storage (Treasure Map)
Cadaver Location: Kenway’s fleet acquires it after completing mission “Scarlatina”.
Dig Location: Isla Providencia (502,44)

---------------------------

Harpooning Elite Plan

1. Elite Harpoon Strength (Treasure Map)
Cadaver Location: Mariguana Island (878,539)
Dig Location: Andreas Island (575,717)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• معین، Homayoon
پاسخ
می خواستم بپرسم برای شکار حیوانات خاص مثل ببر سفید و ممیمون قرمز و نهنگ سفید باید چی کار بکنی؟من خط داستانی رو تموم کردم وبازی رو 68درصد کامل کردم و کل نقشه بازه ولی جای شکار این حیوانات رو نقشه نیست.
پاسخ
(2014-01-09, 19:39)Alireza111 نقل قول به نقل از ->می خواستم بپرسم برای شکار حیوانات خاص مثل ببر سفید و ممیمون قرمز و نهنگ سفید باید چی کار بکنی؟من خط داستانی رو تموم کردم وبازی رو 68درصد کامل کردم و کل نقشه بازه ولی جای شکار این حیوانات رو نقشه نیست.
عرض کنم که میمون قرمز فقط در یک منطقه وجود داره. حدودا در قسمت های پایین نقشه. در منطقه Isla Providencia مختصات دقیقش ( 502,44 ) هست.

ببر سفید رو هم در جنگل های منطقه Great lnagua به مختصات ( 845,468 ) میتونید پیدا کنید.

نهنگ سفید هم که کلا شانسی هست ... باید آنلاین باشید و سرور یوبی سافت در دسترس باشه که با تلاش زیاد و گردش در کل سطح دریا شاید بتونید پیداش کنید. 166 برای من در گوشه پایین سمت راست نقشه پیدا شد. 110

البته اگه برای آپگرید جای تیر و غیره بخواهید میتونید حیواناتی رو که گفتید بدون نیاز به پیدا کردن، مستقیم خرید و استفاده کنید.

• معین، Homayoon
پاسخ
سلام . من وقتی نقشه گنج را برمیدارم و به مختصاتش میرم بعد باید چیکار کنم اخه جعبه گنجی نمیبینم و نمی تونم زمین را بکنم تا جعبه گنج رو از زیر خاک دراورم چون دکمه ای نمیبینم که بگه باید چیکارکنم . با تشکر و خسته نباشید بابت گاید خوبتنون
  • Admin
پاسخ
(2014-02-03, 21:31)Amirdddd نقل قول به نقل از ->سلام . من وقتی نقشه گنج را برمیدارم و به مختصاتش میرم بعد باید چیکار کنم اخه جعبه گنجی نمیبینم و نمی تونم زمین را بکنم تا جعبه گنج رو از زیر خاک دراورم چون دکمه ای نمیبینم که بگه باید چیکارکنم . با تشکر و خسته نباشید بابت گاید خوبتنون
سلام دوست عزیز. بله آن فقط مختصات منطقه است و بعد از رسیدن به منطقه مورد نظر باید به نقشه گنج نگاه کنید تا قسمتی که با ضربدر قرمز مشخص شده را پیدا کنید. معمولا درون تصویر کامل مشخص شده در کل دو سه موردش یکم سخت هست که اگه حوصله پیدا کردن نداشتید به لینک زیر مراجعه کنید و در قسمت List of Treasure Maps تمامی نقشه ها با مختصات دقیق قابل مشاهده و در دسترس است:

• Amirdddd، Homayoon
پاسخ
خيلي ممنون
  • Admin
پاسخ
سلام

اول از همه ممنون بخاطر راهنمایی این اچیومنت ها

من دو تا مشکل تو تموم کردن بازی دارم،اگه می شه راهنمایی کنین:
1. کشتی ـم رو نمیتونم دیگه آپدیت کنم و این در حالیه که هم کل نقشه گنج هارو گرفتم و اون موارد مورد نیازشو دارم :|
2. کل ماموریت های جانبی آدم کشی رو رفتم بجز یکی که تو یکی از اون برج های نظامی که فتح کردم مونده...ولیوقتی وارد برج می شم، هیچ جاش اون عکس جمجمه نمیاد که من برم ماموریت روقبول کنم

مشکل از بازیه یا من باس کاریو کنم و هنوز نمیدونم؟!
  • Admin
پاسخ
(2014-02-23, 17:32)demonsam نقل قول به نقل از ->سلام

1. کشتی ـم رو نمیتونم دیگه آپدیت کنم و این در حالیه که هم کل نقشه گنج هارو گرفتم و اون موارد مورد نیازشو دارم :|
2. کل ماموریت های جانبی آدم کشی رو رفتم بجز یکی که تو یکی از اون برج های نظامی که فتح کردم مونده...ولیوقتی وارد برج می شم، هیچ جاش اون عکس جمجمه نمیاد که من برم ماموریت روقبول کنم

سلام. ممنون دوست عزیز.

1- منظورتان این هست که نقشه ها رو بدست آوردید و بعد تمام جعبه های گنج رو پیدا کرده و باز کردید ؟ جلمه دقیق ارور قرمز رنگی که در قسمت آپگرید نوشته شده رو اینجا بنویسید.
2- سوال دوم رو نتونستم به یاد بیارم. اگه بتونید تصویری چیزی درج کنید.
و اینکه سعی کنید تمام مواردی که بر روی نقشه بازی میبینید انجام بدید. ممکنه برخی از ماموریت ها به کار ساده دیگری بستگی داشته باشد و در دسترس قرار نگیرد.

• demonsam
پاسخ
(2014-02-23, 18:08)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-02-23, 17:32)demonsam نقل قول به نقل از ->سلام

سلام. ممنون دوست عزیز.

1- منظورتان این هست که نقشه ها رو بدست آوردید و بعد تمام جعبه های گنج رو پیدا کرده و باز کردید ؟ جلمه دقیق ارور قرمز رنگی که در قسمت آپگرید نوشته شده رو اینجا بنویسید.
2- سوال دوم رو نتونستم به یاد بیارم. اگه بتونید تصویری چیزی درج کنید.
و اینکه سعی کنید تمام مواردی که بر روی نقشه بازی میبینید انجام بدید. ممکنه برخی از ماموریت ها به کار ساده دیگری بستگی داشته باشد و در دسترس قرار نگیرد.
الان خواستم یه نکته رو اضافه کنم دیدمکه جواب دادین،ممنون بابت سرعت عمل Smile

یه چیزی که متوجه شدم اینه که توو پست های بالا یه لینک دادین واسه نقشه گنج ها، 22 تا نقشه هست در حالی که من 19 تا گرفتم. دقیقا همون 3 تایی که جلوشون نوشته Fleet
نمی دونم...یعنی دیگه قابل دسترس نیستن؟ :| کل نقشه رو گشتم چیزی پیدا نکردم... توو کافه ها هم میرم دیگه بم آدرس کشتی پولی هارو می دن

در زابطه با مشکل آپ هم یه کمبود هایی رو می گه که الان فکر می کنم واسه همون 3 تا نقشه است مثه: elite set of cannons

در رابطه با سوال دومم هم مختصات 347 و 140 ـه... یکی از دژ های نظامی... تنها بخشی که نتنستم ماموریت ـش رو برم،این در حالیه که بجز 2 تا ماموریت زیر آبی (ناقص) بقیه مکان ها رو طلایی کردم ولی هر چند باری که می رمعکس اسکلترو توو اینجا نمیاره :|
  • Ayoub_14
پاسخ