هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای کامل دریافت اچیومنت های بازی Assassins Creed 4 Black Flag
(2014-12-26, 18:47)خazar3742 نقل قول به نقل از ->سلام خسته نباشید.من تو مرحله ای گیر کردم که به زمان حال برگشته ودراتاق دوربین ها باید چه کارکرد.هرکاری میکنم نمیشه همش اون نموداره میاد بااعداد123.لطفاراهنمایی کنید

(2014-12-26, 18:58)Admin نقل قول به نقل از ->سلام ممنون
متاسفانه الان حضور ذهن ندارم در صورت امکان تصویر ارسال کنید تا بتوانم بهتر راهنمایی کنم.

سلام.بایدسیستم نموداریشوهک کنید.به شکلی که باید باتغییر اون اعداد123به وسیله ی بالاوپایین بردن اعدادکه از1تا7هست به خطی که درتصویرنشون
داده شده برسین.
پاسخ
سلام چطوری تو بازی صندوق ULC chestرو باز کنم همون صندوق طلای تو مختصات 808.542و یه سوال دیگه صندوق های ابی کم رنگو از کجا پیدا کنم
پاسخ
سلام من میخاستم بدونم من چطوری صندوق طلایی رو باز کنم و سوال دوم چطوری صندوق های سبز بزرگو پیدا کنم ممنو ن از سایت خوبتون
پاسخ
سلام
میتونید تصویر از صندوق مورد نظر ارسال کنید؟ البته در پست های اول تاپیک منابعی هم هست که میتونید استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام
برای پیدا کردن محل نقشه حتما باید خود نقشه هم همراهمون باشه ؟ چون من نقشه رو ندارم ولی میرم محل دقیقش (از روی این سایت محلش رو میدونم) ولی بازم خودش رو نشون نمیده
اگه این طوریه محل پیدا کردن نقشه های گنج (نه خود گنج) رو راهنمایی کنید
پاسخ
سلام
بله تا جایی که به خاطر دارم باید نقشه مربوط به هر کدام را داشته باشید.
راهنمایی در پست های اول تاپیک موجود است.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
من نقشه گنج هارو دارم اما نمیتونم پیدا کنم مثلا زده کنار دریا یه تخته سنکه تو دریا دوتا سنگه که باهم مورب میشن همشو پیدا کردم حتی شکل جزیره رو هم تطبیق دادم اما گنجو پیدا نمیکنم
پاسخ
لطفا تمام پست ها رو بررسی کنید شاید کمک کنه، چون طبق توضیح شما مورد خاصی به ذهنم نمیرسه.

پاسخ
میشه نقشه اپ گرید اخر ذخیره بشکه و ذخیره توپ اتشین رو بگید کدومع
پاسخ
با سلام من 19 تا از 22 نقشه گنجو پیدا کردم خود گنجم پیدا کردم اون سه تا نقشه دیگرو موندم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ