هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای کامل دریافت اچیومنت های بازی Assassins Creed 4 Black Flag
(2014-02-23, 20:13)demonsam نقل قول به نقل از ->
(2014-02-23, 18:08)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-02-23, 17:32)demonsam نقل قول به نقل از ->سلام

اول از همه ممنون بخاطر راهنمایی این اچیومنت ها

من دو تا مشکل تو تموم کردن بازی دارم،اگه می شه راهنمایی کنین:
1. کشتی ـم رو نمیتونم دیگه آپدیت کنم و این در حالیه که هم کل نقشه گنج هارو گرفتم و اون موارد مورد نیازشو دارم :|
2. کل ماموریت های جانبی آدم کشی رو رفتم بجز یکی که تو یکی از اون برج های نظامی که فتح کردم مونده...ولیوقتی وارد برج می شم، هیچ جاش اون عکس جمجمه نمیاد که من برم ماموریت روقبول کنم

مشکل از بازیه یا من باس کاریو کنم و هنوز نمیدونم؟!
سلام. ممنون دوست عزیز.

1- منظورتان این هست که نقشه ها رو بدست آوردید و بعد تمام جعبه های گنج رو پیدا کرده و باز کردید ؟ جلمه دقیق ارور قرمز رنگی که در قسمت آپگرید نوشته شده رو اینجا بنویسید.
2- سوال دوم رو نتونستم به یاد بیارم. اگه بتونید تصویری چیزی درج کنید.
و اینکه سعی کنید تمام مواردی که بر روی نقشه بازی میبینید انجام بدید. ممکنه برخی از ماموریت ها به کار ساده دیگری بستگی داشته باشد و در دسترس قرار نگیرد.
الان خواستم یه نکته رو اضافه کنم دیدمکه جواب دادین،ممنون بابت سرعت عمل Smile

یه چیزی که متوجه شدم اینه که توو پست های بالا یه لینک دادین واسه نقشه گنج ها، 22 تا نقشه هست در حالی که من 19 تا گرفتم. دقیقا همون 3 تایی که جلوشون نوشته Fleet
نمی دونم...یعنی دیگه قابل دسترس نیستن؟ :| کل نقشه رو گشتم چیزی پیدا نکردم... توو کافه ها هم میرم دیگه بم آدرس کشتی پولی هارو می دن

در زابطه با مشکل آپ هم یه کمبود هایی رو می گه که الان فکر می کنم واسه همون 3 تا نقشه است مثه: elite set of cannons

در رابطه با سوال دومم هم مختصات 347 و 140 ـه... یکی از دژ های نظامی... تنها بخشی که نتنستم ماموریت ـش رو برم،این در حالیه که بجز 2 تا ماموریت زیر آبی (ناقص) بقیه مکان ها رو طلایی کردم ولی هر چند باری که می رمعکس اسکلترو توو اینجا نمیاره :|
منم این مشکلو داشتم ک عکس اسکلت نشون نمیداد ولی بعد از این ک بقیه جاهارو رفتم برگشته بوودم کشتی آپ کنم تو اون منطقه ک دیدم هست و بدون معموریت بم پول داد Smile
من بازی هنوز تموم نکردم 35% مراحل اصلی رفتم ولی تقریبا کشتیم 100% اون چیزایی ک با حیوونا دروست میکنی هم 100% فقط میمون قرمز منطقش برام بستست و نهنگ سفید :/
پاسخ
الآن ک دقت کردم یائم اومد قبل از این ک بتونم تو مپ با کشتی راحت بچرخم ی بار نهنگ سفید بالای مپ سمت راست دیده بودم ولی الآن نیست شما پیشنهادی ندارین راهی هست ک بتونم پیداشکنم ؟
پاسخ
مختصات دقیقی براش وجود نداره باید روزانه زمان بزارید و بررسی کنید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2015-09-13, 11:59)Admin نقل قول به نقل از ->مختصات دقیقی براش وجود نداره باید روزانه زمان بزارید و بررسی کنید

باید دنبال چی بگردم یهو همینجوری آرمش میاد تو نقشه یا مثل نقشه گنج باید برم روش بد میگه S نگهدار 
یکم جزییات بم بدین تا بئونم دنبال چی بگردم
پاسخ
(2015-09-13, 17:04)phoenix نقل قول به نقل از ->باید دنبال چی بگردم یهو همینجوری آرمش میاد تو نقشه یا مثل نقشه گنج باید برم روش بد میگه S نگهدار 

بله با مقداری فاصله نمایان میشه و متوجه خواهید شد. متاسفانه از دسته موارد اذیت کن هست به نظر من که جالب نیست موارد پایه شانسی درون بازی قرار بدن...

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-09-13, 17:11)Admin نقل قول به نقل از ->
(2015-09-13, 17:04)phoenix نقل قول به نقل از ->باید دنبال چی بگردم یهو همینجوری آرمش میاد تو نقشه یا مثل نقشه گنج باید برم روش بد میگه S نگهدار 

بله با مقداری فاصله نمایان میشه و متوجه خواهید شد. متاسفانه از دسته موارد اذیت کن هست به نظر من که جالب نیست موارد پایه شانسی درون بازی قرار بدن...

همچین 100% شانسی هم نیست مثلا 5-6 تا مختصات براش میزارن رندم برا هر کس میوفته اگه همه اطلاعاتشونو رو هم بریزن جاش پیدا میشه
پاسخ
درسته ولی از 5-6 تا بیشتره. یه سری مختصات توی برخی سایت ها نوشته بودن که من قبل پیدا کردن یه مدت بررسی کردم ولی نتیجه ای نداشت برام.
برای این مورد داشتن دوست زیاد در پروفایل خوب هست چون اگه هر کدام از دوستان شما پیدا کنه محلش رو حدود 6 ساعت share میکنه برای دوستانش و اون حالت سریعتر میشه پیدا کرد.
ولی الان مدت زیادی از انتشار این بازی گذشته و کمتر بازی میشه.

پاسخ
(2015-09-13, 17:34)Admin نقل قول به نقل از ->درسته ولی از 5-6 تا بیشتره. یه سری مختصات توی برخی سایت ها نوشته بودن که من قبل پیدا کردن یه مدت بررسی کردم ولی نتیجه ای نداشت برام.
برای این مورد داشتن دوست زیاد در پروفایل خوب هست چون اگه هر کدام از دوستان شما پیدا کنه محلش رو حدود 6 ساعت share میکنه برای دوستانش و اون حالت سریعتر میشه پیدا کرد.
ولی الان مدت زیادی از انتشار این بازی گذشته و کمتر بازی میشه.

من با PC بازی می کنم مولتی پلیر باز نمی کنه خودم هستمو خودم
پاسخ
(2015-09-13, 17:38)phoenix نقل قول به نقل از ->من با PC بازی می کنم مولتی پلیر باز نمی کنه خودم هستمو خودم

در هر حالت تا جایی که اطلاع دارم باید حتما آنلاین باشید (یعنی به سرور یوبی سافت متصل باشید) تا محل وال سفید براتون نمایان بشه
وگرنه برای موارد غیر اچیومنت بخواهید، چک کنید اگه داخل بازی آفلاین موجود باشه با پول داخل بازی تهیه کنید.

پاسخ
(2015-09-13, 17:51)Admin نقل قول به نقل از ->
(2015-09-13, 17:38)phoenix نقل قول به نقل از ->من با PC بازی می کنم مولتی پلیر باز نمی کنه خودم هستمو خودم

در هر حالت تا جایی که اطلاع دارم باید حتما آنلاین باشید (یعنی به سرور یوبی سافت متصل باشید) تا محل وال سفید براتون نمایان بشه
وگرنه برای موارد غیر اچیومنت بخواهید، چک کنید اگه داخل بازی آفلاین موجود باشه با پول داخل بازی تهیه کنید.

آره میشه خرید ولی 20 هزار تا قیمت داره شکارش بیشتر مزه میده Smile
پاسخ