هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای کامل دریافت اچیومنت های بازی Assassins Creed 4 Black Flag
(2015-09-13, 18:44)phoenix نقل قول به نقل از ->آره میشه خرید ولی 20 هزار تا قیمت داره شکارش بیشتر مزه میده Smile

باید خرج کنید یا آنلاین بشید Smile

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2015-09-13, 18:56)Admin نقل قول به نقل از ->
(2015-09-13, 18:44)phoenix نقل قول به نقل از ->آره میشه خرید ولی 20 هزار تا قیمت داره شکارش بیشتر مزه میده Smile

باید خرج کنید یا آنلاین بشید Smile

لطف میکنی آموزش آنلاین کردنش هم برا کامپیوتر بزاری ؟
پاسخ
روی کامپیوتر بازی انجام نمیدم معمولا و این بازی رو تست نکردم ولی اگه اورجینال باشه که نباید مشکل خاصی باشه
و با همون ADSL که به سیستم متصل هست میتونید ارتباط رو برقرار کنید، فوقش یه پروفایل میگه ایجاد کنید.
ولی اگه ک-ر-ک شده باشه دقیق اطلاع ندارم که به چه صورت و رعایت چه مواردی باید متصل بشید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-09-14, 23:53)Admin نقل قول به نقل از ->روی کامپیوتر بازی انجام نمیدم معمولا و این بازی رو تست نکردم ولی اگه اورجینال باشه که نباید مشکل خاصی باشه
و با همون ADSL که به سیستم متصل هست میتونید ارتباط رو برقرار کنید، فوقش یه پروفایل میگه ایجاد کنید.
ولی اگه ک-ر-ک شده باشه دقیق اطلاع ندارم که به چه صورت و رعایت چه مواردی باید متصل بشید.

کاملا مشخصه اطلاعاتت از بازی های کام کمه Smile
بازی هرجینال قیمتش از 80 شرو میشه ک بازی فروشی ها هم ندارنش Smile
پاسخ
کم که نه مخصوصا نسخه های این بازی تفاوتی ندارن با نسخه کنسول. (این بازی رو روی کنسول کامل کردم و کل 1250 اچیومنتش رو گرفتم.)
فقط نوع بازی شما هست که بتونید بدون مشکل آنلاین بشید یا خیر.
(آخه خیلی از کاربران ایرانی هم از استیم اورجینال خرید میکنن و مشکلی در متصل شدن به سرورهای آنلاین بازی ها ندارن)
اچیومنت ها هم معمولا یکی هستن و تفاوتی ندارن. روی PC هم بازی زیاد نصب کردم و سیستم قدرتمند هم بین سیستم هام دارم
ولی روی PC حال نمیده برام، هرچند کیفیت بالاتر هست Smile

پاسخ
سلام . من وقتی میخوام کشتیم رو اپگرید کنم از نقشه حرف میزنه چیکار کنم؟
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
سلام من نمیتونم کشتیم رو اپگرید کنم در حالی که پول و مواد لازمش رو دارم . از نقشه حرف میزنه این نقشه رو چجوری پیدا کنم
پاسخ
سلام
یکسری نقشه های ساخت هستن که معمولا با انجام مراحل جانبی و بررسی منقطه های بازی می تونید بدست بیارید.
اشتباه نکنم در تاپیک نکته ها و لینک هایی در این مورد درج شده.

پاسخ
سلام اقا من مراحل اصلی بازیو تموم کردم میخاستم کشتیمو ابگریت کنم به لول اخر که با مشکل مواجه شدم بعد پیدا کردن سایتتون و اطلاعات لازم جای گنج ها خوش حال شدم اما مشکلم اینه سه تا نقشه اخر که داخل اون لینکم که گذاشته بودین روبروش نوشته FLEET باید چیکار کنم فقط مکان گنجو گفتن مکان نقشه ها گفته نشده مکان نقشه ها کجاست ؟؟؟؟؟؟/ ممنون از سایت خوبتون
پاسخ
سلام
اگه اشتباه نکنم برای این 3 باید مراحل ناوگان رو بازی کنید. حالت مینی گیم که از داخل کشتی در دسترس هست. (احتمالا این قسمت فقط در حالت آنلاین در دسترس باشه!)

[عکس: 400px-Edwardkenwaysfleetac4bf.jpg]

پاسخ
(2016-09-14, 16:11)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه اشتباه نکنم برای این 3 باید مراحل ناوگان رو بازی کنید. حالت مینی گیم که از داخل کشتی در دسترس هست. (احتمالا این قسمت فقط در حالت آنلاین در دسترس باشه!)

من این بازیو با PC بازی میکنم اون قسمت که تو کشتی هستو رو میزسش چندتا کاغذه نمیزاره بازی کنم ارور میده
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
(2016-09-14, 16:11)Admin نقل قول به نقل از ->سلام

من این بازیو با PC بازی میکنم اون قسمت که تو کشتی هستو رو میزسش چندتا کاغذه نمیزاره بازی کنم ارور میده
پاسخ