هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نمایش play game و اجرا نشدن بازی در xbox slim rgh
(2015-10-31, 19:18)ام.Admin نقل قول به نقل از ->معمولا من خودم وقتی بازی میریزم روی کنسول، ابتدا خاموش کرده و حدود 2 دقیقه برقش رو قطع میکنم و بعد اقدام به اجرا می کنم.
چون زمانی اطلاعات زیادی روی هارد داشته باشید بازدهی اون پایین میاد و زمانی که از زکس منو به داشبرد میرید دارای لود سنگینی هست که موجب درست لانچ نشدن بازی ممکنه بشه و یا حتی خرابی فایل. (البته در هارد های پر حجم دارای دیتای زیاد و فقط در زمانی که بازی نصب کنید و به داشبورد برگردید)

بازی رو به صورت عادی در داشبورد کنسول نمایش میده؟ خاموش/روشن و مجدد تست کردید؟ نشد قبلی رو پاک کنید و دوباره مثل روش بالا کپی کنید.

تمام فایل های بازی رو به صورتی که نرم افزار آماده کرده در پوشه 0000000000000000 کپی میکنید؟ (آنتی ویروس نیز نباید هیچ ذره ای از دیتای بازی رو دست کاری یا حذف کنه.)
سلام.من سه بار خاموش و روشن کردم ولی فایده ای نداشت.بازی رو به صورت عادی مثل بقیه ی بازی ها نشون میده.3 بار هم پاک و دوباره نصب کردم اما نشد.خیر آنتی ویروس هیچ آسیبی به فایل ها نرسونده.
----- ارسال های مکرر توسط سیستم ادغام شد -----
(2015-10-31, 19:25)رamirdj نقل قول به نقل از ->سلام.من سه بار خاموش و روشن کردم ولی فایده ای نداشت.بازی رو به صورت عادی مثل بقیه ی بازی ها نشون میده.3 بار هم پاک و دوباره نصب کردم اما نشد.خیر آنتی ویروس هیچ آسیبی به فایل ها نرسونده.

راستی یک بار که پاک و نصب کردم کنسول رو خاموش و روشن کردم اما بازم نشد.
پاسخ
یه نرم افزار دیگه هم در سایت معرفی کرده بودم. اونم تست کنید و به صورت extract کل فایل های بازی رو استخراج کنید و به اون صورت ببینید اجرا میشه؟
لینک: نرم افزار 360mpGui

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • amirdj
پاسخ
(2015-10-31, 22:48)Admin نقل قول به نقل از ->یه نرم افزار دیگه هم در سایت معرفی کرده بودم. اونم تست کنید و به صورت extract کل فایل های بازی رو استخراج کنید و به اون صورت ببینید اجرا میشه؟
لینک: نرم افزار 360mpGui
کردم اما نشد.
ممکنه ایکس باکسم ویروسی شده باشه؟
پاسخ
نه معمولا بشه هم در خاموش و روشن از بین میره.

ممکنه دیتای این بازی معماری متفاوتی داره و روش دیگه ای باید انجام شه.

و نیز ممکنه با پاک کردن کش کنسول نیز مشکل برطرف شه که اینم تایتل آپدیت بازی ها پاک میشه.
اگه میتونید یکبار هارد کنسول و فلش و... رو از کنسول جدا کنید و بازی به حالت extract از روی هارد اکسترنال تست کنید.
(یعنی هیچ فایل ذخیره و ... از قبل در دسترس کنسول نباشه و به صورت اولین بار روی هارد اکسترنال اقدام به اجرا کنید.)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-11-01, 14:02)Admin نقل قول به نقل از ->نه معمولا بشه هم در خاموش و روشن از بین میره.

ممکنه دیتای این بازی معماری متفاوتی داره و روش دیگه ای باید انجام شه.

و نیز ممکنه با پاک کردن کش کنسول نیز مشکل برطرف شه که اینم تایتل آپدیت بازی ها پاک میشه.
اگه میتونید یکبار هارد کنسول و فلش و... رو از کنسول جدا کنید و بازی به حالت extract از روی هارد اکسترنال تست کنید.
(یعنی هیچ فایل ذخیره و ... از قبل در دسترس کنسول نباشه و به صورت اولین بار روی هارد اکسترنال اقدام به اجرا کنید.)

سلام.ببخشید شما دقیقا چه جوری بازی هاتونو نصب میکنید که هیچ مشکلی پیش نمیاد.لطفا خیلی دقیق توضیح بدید.خیلی ممنون
پاسخ
کار خاصی نمیکنم، معمولا با نرم افزار ISO2GOD تبدیل میکنم.
همیشه آخرین نسخه داشبود و آخرین نسخه داش لاچ رو نصب میکنم. و نیز هیچ پلاگینی روی داش لانچ ندارم.

و فقط قبل از تبدیل، تمام ایمیج ها رو بررسی و پچ می کنم تا هیچ اروری نداشته باشه. برای این منظور از آموزش موجود در تاپیک زیر می تونید استفاده کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

(همچنین یه سری رو هم با دیسک نصب و پچ می کنم)

پاسخ
سلام ادمین محترم  من  ی  دستگاه xbox 360 اسلیم دارم  و  امروز  آپدیت 17489 کردم  که بعد از  پایان  کار  دیگه  دی وی دی  رامم  از  کار  افتاد  ینی  نوار  xbox  رو که قبلا  میتونستم  اجرا  کنم  اجرا  نمیکنه  ممنون  میشم  راهنمایی  کنین  آیا  مشکل رو  میتوان  نرم افزاری  حل  کرد  ؟  
پاسخ
سلام، پاسخ پیام خصوصی شما رو ارسال کردم. طبق اون اطلاعات رو درج کنید.

پاسخ
سلام ادمین عزیز.من هم دقیقا مشکل امیر دی جی را داشتم اما وقتی فهمیدم که هاردم پر است خالیش کردم و بازی رو دوباره نصب کردم و درست شد.
به امید بازی کردن با لایو تو جیتگ....بدون بن 259 
پاسخ
سلام. بله بهتره همواره مقداری (چند گیگ) فضای خالی روی هارد وجود داشته باشه تا دارای عملکرد مناسبی باشه.

پاسخ