هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نمایش play game و اجرا نشدن بازی در xbox slim rgh
با سلام
یه xbox جیتگ شده دارم که برد ltu2 روشه و هر بازی که میزارم play game میده بعد که میرم تو بازی صفحه سیاه میشه و برمیگرده بیرون.
الانم داشبورد رو 171 نمیخوام به 173 آپدیت کنم.یکی از دوستان گفته برو یه freeboot بساز و nofcrt رو تیک بزن بعد اینو فلش کن.
2تا سوال:
1.آیا با این کار مشکلم حل میشه؟
2.آیا میتونم Freeboot رو با کرنل 171 که هستم بسازم یا حتما باید 173 باشه؟؟
پاسخ
سلام
اگه کنسول اسلیم هست، بله شما یکبار دیگر با دقت فری بوت بسازید گزینه غیرفعال کردن FCRT رو هم تیک بزنید مشکل برطرف میشه.

* فری بوت رو هم میتونید برای آخرین نسخه بسازید و هم برای ورژن کنونی کنسول.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2015-08-30, 12:46)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
اگه کنسول اسلیم هست، بله شما یکبار دیگر با دقت فری بوت بسازید گزینه غیرفعال کردن FCRT رو هم تیک بزنید مشکل برطرف میشه.

* فری بوت رو هم میتونید برای آخرین نسخه بسازید و هم برای ورژن کنونی کنسول.
سوپر اسلیم هست,فرقی میکنه با اسلیم؟؟
یه فری بوت جدید ساختم تیک nofcrt رو هم زدم اما تغییری نکرد 218
پاسخ
(2015-08-30, 18:03)Sullivan نقل قول به نقل از ->سوپر اسلیم هست,فرقی میکنه با اسلیم؟؟
یه فری بوت جدید ساختم تیک nofcrt رو هم زدم اما تغییری نکرد 218
خیر فرقی ندارد، فقط آیا قبلا اجرا میکرد؟ یا از ابتدا اجرا نمیکرد؟
اگه واقعا ltu2 باشه و مشکلی نداشته باشه باید بازی ها رو اجرا کنه.
* البته یه نکته هم هست که ممکنه دیسک شما پچ قدیم باشه و به این دلیل اجرا نشه. (تفاوت دیسک LT+2 و LT+3)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-08-30, 19:02)Admin نقل قول به نقل از ->خیر فرقی ندارد، فقط آیا قبلا اجرا میکرد؟ یا از ابتدا اجرا نمیکرد؟
اگه واقعا ltu2 باشه و مشکلی نداشته باشه باید بازی ها رو اجرا کنه.
* البته یه نکته هم هست که ممکنه دیسک شما پچ قدیم باشه و به این دلیل اجرا نشه. (تفاوت دیسک LT+2 و LT+3)
قبلا درایو نداشته و فقط جیتگ بود..با nand flasher یه nanddump گرفتم و وارد جی رانر کردم cpu هم وارد کردم و cr و key گرفتم و فریمور ساختم.
که الانم همچین مشکلی دارم..
پاسخ
اگه مراحل ساخت و نوشتن فریمور کامل و صحیح انجام شده باشه احتمالا یا برد فیک هست و ایراد داره و یا از دیسک بازی باید باشه.
ممکنه ایراد از اپتیک هم باشه.
(FCRT رو هم که ظاهرا غیرفعال کردید و مورد دیگه ای نمیتونه باشه)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Alireza.9731
پاسخ
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز.ببخشید این مشکل اولین بار هست که برای من پیش میاد.من بازی kinect sports season 1 رو روی ایکس باکس 360 جیتگ خودم نصب کردم( ایکس باکسم سی دی خور نیست و از ترطیق فلش بازی رو روی هارد نصب کردم)بعد از اینکه بازی رو نصب کردم اومد تو لیست بازی ها و اون بازی اونجا بود کاور هم داشت ولی وقتی میخواستم بازی رو اجرا کنم به جای اینکه بازی رو اجرا کنه همین جوری فقط روی صفحه ی play game موند.ممنون میشم اگه کمکم کنید.لطفا سریع تر پاسخ بدید.ممنون
پاسخ
با سلام.
دلایل زیادی میتونه بازی. ایراد در هارد، وجود مشکل در ایمیج بازی شما، وجود مشکل در فلشی که شما برای انتقال استفده کردید. ورژن داشبورد کنونی کنسول شما،
نسخه داش لانچ، پلاگین در داش لانچ و...

کینکت اجباری نیاز داره این بازی؟ اگه بله آیا کینکت متصل و آماده به کار هست؟

دقیقا به چه صورت بازی رو تبدیل و به کنسول منتقل کردید؟ نام نرم افزار ها رو نیز بنویسید

پاسخ
(2015-10-31, 18:17)Admin نقل قول به نقل از ->با سلام.
دلایل زیادی میتونه بازی. ایراد در هارد، وجود مشکل در ایمیج بازی شما، وجود مشکل در فلشی که شما برای انتقال استفده کردید. ورژن داشبورد کنونی کنسول شما،
نسخه داش لانچ، پلاگین در داش لانچ و...

کینکت اجباری نیاز داره این بازی؟ اگه بله آیا کینکت متصل و آماده به کار هست؟

دقیقا به چه صورت بازی رو تبدیل و به کنسول منتقل کردید؟ نام نرم افزار ها رو نیز بنویسید

سلام و ممنون که جوابمو دادید.کینکت اجباری میخواد و هر موقع که ایکس باکس رو روشن میکنم کینکت هم روشن میشه و مشکل از کینکت نیست.من با نرم افزار Iso2god بازی رو به تبدیل کردم و روی فلش 8 گیگابایتی فرمت fat32 ریختم و بعد اون رو با  انتی ویروس پاک سازی کردم و بعد فلش رو به ایکس باکس متصل کردم و از طریق xex menu بازی رو روی هارد ایکس باکسم ریختم(hdd1\content\00000000000)وبعد از xex menu خارج شدم و رفتم بازی رو اجرا کنم ولی روی play game موند.فایل های داخل فلدر بازی این ها هستند:data0000-data0001-data0002-data0003-data0004-data0005-data0006-data0007-data0008-data0009-data0010-data0011-data0012-data0013-data0014-data0015-data0016-data0017-data0018-data0019-data0020-یه فایل که اسمش از چند تا عدد و حرف هست برای مثال 8f7jr4yvd5ihy6788gr5 که اسمش مثل فلدری هست که توی اون دیتای بازی ها هست-کاور بازی-یه فایل به نام desktop.ini.ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ
معمولا من خودم وقتی بازی میریزم روی کنسول، ابتدا خاموش کرده و حدود 2 دقیقه برقش رو قطع میکنم و بعد اقدام به اجرا می کنم.
چون زمانی اطلاعات زیادی روی هارد داشته باشید بازدهی اون پایین میاد و زمانی که از زکس منو به داشبرد میرید دارای لود سنگینی هست که موجب درست لانچ نشدن بازی ممکنه بشه و یا حتی خرابی فایل. (البته در هارد های پر حجم دارای دیتای زیاد و فقط در زمانی که بازی نصب کنید و به داشبورد برگردید)

بازی رو به صورت عادی در داشبورد کنسول نمایش میده؟ خاموش/روشن و مجدد تست کردید؟ نشد قبلی رو پاک کنید و دوباره مثل روش بالا کپی کنید.

تمام فایل های بازی رو به صورتی که نرم افزار آماده کرده در پوشه 0000000000000000 کپی میکنید؟ (آنتی ویروس نیز نباید هیچ ذره ای از دیتای بازی رو دست کاری یا حذف کنه.)

پاسخ