هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد جیتگ
سلام جناب ادمین
مشکلی دارم که امیدوارم از کمک و راهنمائی تان در رفعش بهره مند شوم
کنسول اسلیم ۲۵۰ جیتگ دارم.بدون هیچ مشکلی کار میکرد و تمام حجم هاردش را با بازیهای نصب شده پرکرده بودم و همه بازیها را مستقیم ازروی دیسکشان نصب کرده و همه بازیها اعم از کینکتی و غیر کینکتی بخوبی اجرا میشدند
با پر شدن هاردم ، هارد دیگری خریدم که بازیهای جدید را روی آن نصب کنم
اما بعد از نصب هارد جدید ، هربار بمحضی که کنسول را روشن میکنم ، پیغامی میدهد که ظاهرا برای استفاده از کینکت ، نیازمند آپدیتی است که باید از طریق ایکس باکس لایو دانلود و نصب شود و کینکت اصلا شناخته نمیشود و قابل استفاده نیست . جالب است که وقتی هارد قبلی را در کنسول میگذارم ، هیچ مشکلی با کینکت وجود ندارد ، یعنی هرچه هست ، در هارد اول وجود دارد که در هارد جدید موجود نیست. تمام مواردی را هم که حدس میزدم در ارتباط با این قضیه باشند ، از هارد اول عینا به هارد دوم کپی کردم ، اما بازهم مشکل رفع نشد.
چون کنسول جیتگ هست قاعدتا نمیتوانم به لایو وصل شوم ( و اساسا علاقه و تمایلی به لایو ندارم )
حالا لطفا راهنمائی کنید برای رفع مشکل باید چکار کنم و آیا امکان آپدیت آفلاین با استفاده از فلش مموری برای رفع این مشکل وجود دارد ؟ و اگر بلی ، چه فایلی را و با چه روشی باید استفاده کنم ؟ و فایل یا فایلهای مورد نیاز را از کجا دانلود کنم ؟
یکی از دوستان میگفت مشکل از نداشتن آواتار است و نیاز به آپدیتی هست که فقط آواتار روی کنسول ( و درحقیقت روی هارد جدید ) بریزد.
حالا بنظر شما ، چکار میتوانم بکنم؟
ممنون میشوم اگر مرا راهنمایی کنید
داشبورد کنسول من نسخه 17150 است
با تشکر
پاسخ
سلام
مشکلی وجود ندارد. حال که نسخه داشبرد نصب شده کنونی 17150 می باشد. شما از لینک زیر فایل مربوط به همین نسخه را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید (چند نسخه وجود دارد، نسخه را با دقت دانلود کنید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
و در ریشه یک فلش مموری دارای فرمت Fat32 کپی کنید و در حالی که هارد جدید به کنسول وصل هست فلش مموری مربوطه را نیز متصول کنید و برای پیغامی که نمایان می شود Yes را انتخاب کنید.

* همچنین اگر داش لانچ نصب باشد ممکن است فایل آپدیت در روش فوق شناسایی نشود که کافیست نام فایل را به این صورت تغییر دهید:
کد:
$SystemUpdate
تغییر نام به
$$ystemUpdate

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Shahram-K
پاسخ
با سلام مجدد خدمت شما دوست بسیار گرامی و ارجمند
از زحماتی که میکشید بسیار ممنونم و از لطفی که فرمودید بینهایت سپاسگزارم
حتما مطابق راهنمائی جنابعالی عمل خواهم کرد
روز و روزگار بر شما خوش
پاسخ
سلام
خواهش میکنم
موفق باشید

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-08-18, 19:13)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
مشکلی وجود ندارد. حال که نسخه داشبرد نصب شده کنونی 17150 می باشد. شما از لینک زیر فایل مربوط به همین نسخه را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید (چند نسخه وجود دارد، نسخه را با دقت دانلود کنید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
و در ریشه یک فلش مموری دارای فرمت Fat32 کپی کنید و در حالی که هارد جدید به کنسول وصل هست فلش مموری مربوطه را نیز متصول کنید و برای پیغامی که نمایان می شود Yes را انتخاب کنید.

* همچنین اگر داش لانچ نصب باشد ممکن است فایل آپدیت در روش فوق شناسایی نشود که کافیست نام فایل را به این صورت تغییر دهید:
کد:
$SystemUpdate
تغییر نام به
$$ystemUpdate

با سلام مجدد
الان دیدم در تاپیکی که برای دانلود فایل مربوطه معرفی فرمودید ، تذکری به شرح زیر داده اید :

نقل قول نقل قول:این فایل داشبرد اورجینال است و فقط برای کنسول های کپی خور شده نرمال، دارای LT+3.0 و کنسول های اورجینال باید استفاده شود. (برای کنسول های جیتگ و اسلیم های تعویض درایو شده استفاده نشود!)

با توجه به اینکه کنسول من جیتگ شده است ، میخواستم مطمئن شوم که آیا انجام روش مزبور مانعی نداشته و مشکلی برای جیتگ دستگاه و قابلیتهای مربوط به آن ایجاد نمیکند ؟
با سپاس مجدد از لطف شما
پاسخ
سلام
اگر سیستم آپدیت همان نسخه ای که روی کنسولتان نصب هست را استفاده کنید مشکلی وجود ندارد

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Shahram-K
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان