هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکل شناسایی نشدن فایل سیستم اپدیت در کنسول های جیتگ
(2016-08-01, 14:09)marko325 نقل قول به نقل از ->هیچ اروری نمیده فقط وقتی رو XBOX 360 GAME میرم رو PES 2016 (P.G) میزنم یه ثانیه مکث میکنه بعد وارد نمیشه، میشه دوباره هر کاری بکنی. از رو کنسول دوستم ریختم رو فلش مموری با XEX بعد ریختم رو هارد ایکسباکس خودم؟؟؟

به این صورت کپی کنید برای "بازی های فول" اجرا نمیشه.
یکبار با NXE2GOD پچ و مجدد تست کنید، اگر نشد باید روی کنسول خودتان نصب و پچ کنید. (البته به فرمت و حالت تبدیل نیز بستگی داره)

نرم افزار فوق در این تاپیک موجوده:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
nxe که اجرا میکنم (یه صفه سیا میاد که پایینش نوشته بزنید که خارج بشه). میشه بیشتر توضیح بدین نحوه پچ کردنو. لینکی که گذاشتین خوندم ولی بازم متوجه نشدم نحوه کارو. ممنون فراوان
پاسخ
(2016-08-02, 00:31)marko325 نقل قول به نقل از ->nxe که اجرا میکنم (یه صفه سیا میاد که پایینش نوشته بزنید که خارج بشه). میشه بیشتر توضیح بدین نحوه پچ کردنو. لینکی که گذاشتین خوندم ولی بازم متوجه نشدم نحوه کارو. ممنون فراوان

NXE2GOD رو اجرا کنید یک دکمه میگه بزنید برای اسکن و پچ کردن و کار خاصی نداره و سریع انجام میشه.
شاید هارد یا بازی ای پیدا نمیکنه گزینه مربوطه رو نمیاره! ممکنه بازی رو در مسیر درست کپی نکردید و یا اشکال داره.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
الان از جایی دیگه بازی PES2016 رو ریختم رو فلش فرقش این بود که همه فایلهاش با پسوند .CPK تو پوشه PES2016 بود ریختم رو هارد کنسولم الان اجرا کرد ولی اون که از دوستم گرفتم بازی تو پوشه 61***** بود و نوع فایلها هم به اینصورت بود Data0000 میشه بگین چه فرقی دارن لطفا؟
پاسخ
احتمالا اولی به صورت god بوده و دومی دیتا

پاسخ
سلام آقای ادمین متشکرم از سایت خوبتون
من سال هاست این مشکل رو دارم که هروقت میخوام ایکس باکس جیتگ شده ام رو با فایل های اپدیت از سه روش سی دی و یو اس بی و لایو اپدیت کنم نمیشه.
در روش اپدیت از ایکس باکس لایو که تا آخراش میره بعد یه ارور میده و در دو روش دیگه هم وقتی که پیغام اپدیت میاد و yes رو میزنم که کادری با رنگ سبز پر میشه و بعد ارور میده. ایکس باکس من با اینکه جیتگ هستش از بازی های سال 2014 به بعد رو با پیغام اپدیت میاره بالا و هیچ کدوم رو به علت داشبورد پایین نمیاره ( به غیر از gta v)
الان من حدود سه ساله نمیتونم از کنسولم لذت کامل رو ببرم....
لطفا کمکم کنید.
.
. باتشکر از سایت خوبتون،???
پاسخ
سلام
طبق تمامی توضیحات درج شده امتحان کردید؟

پاسخ
اول فایل های کش دستگاه رو پاک کنید .بعد از طریق دش لنچ گزینه noupdateدر قسمتbehavior رو غیر فعال کنید بعد با استفاده از یکی برنامه های آپدیت داشبورد دستگاه جیتگ که امیید جان گفتن تو سایت گفتن آپدیت کنین و حال شو ببرین
game over( javcity )
پاسخ
Exclamation 
(2017-08-24, 23:39)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
طبق تمامی توضیحات درج شده امتحان کردید؟
من سه روش یو اس بی و سی دی و اپدیت از ایکس باکس لایو رو امتحان کردم که تو سه روش ارور میده.
روشی نیست گه ارور نده. من الان فقط بازی های سه سال پیش رو میتونم بازی کنم.
لطفاً کمکم کنید و ممنون از شما و راستی ایکس باکسم جیتگه
پاسخ
(2017-08-26, 18:29)arya نقل قول به نقل از ->من سه روش یو اس بی و سی دی و اپدیت از ایکس باکس لایو رو امتحان کردم که تو سه روش ارور میده.
روشی نیست گه ارور نده. من الان فقط بازی های سه سال پیش رو میتونم بازی کنم.
لطفاً کمکم کنید و ممنون از شما و راستی ایکس باکسم جیتگه

این آموزش رو با دقت بررسی کنید: آپدیت Xbox360 جیتگ

پاسخ