هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد جیتگ
(2014-12-17, 18:05)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
دقیق در ذهن ندارم به این صورت خودم نصب کرده ام یا خیر ولی نباید مشکلی باشه مگر اینکه:
چون بازی هایی که به این صورت نصب اجباری دارن و به اجبار نیز فقط باید روی هارد اصلی خود کنسول نصب شوند
و کنسول چک میکنه میبینه هر دو سورس یکی هست احتمالا به همین خاطر به مشکل میخوره.
احتمال اینم هست که با iso2god اونایی که دیسک نصبی هستن درست تبدیل نشن!

به چند روش میشه این مشکل رو رفع کرد:
مثلا شما بازی رو با آموزش لینک زیر اکسترکت کنید و به روی یک هارد اکسترنال داری فرمت Fat32 کپی کنید
و بعد به کنسول متصل کرده و درون نرم افزار xexMenu و داخل پوشه بازی فایل default.xex رو اجرا کنید و اقدام به نصب کنید.

آموزش نرم افزار 360mpGui
من تا یجاییش متوجه شدم
فایل رو اکسترکت کردم با برنامه
اینا ازش دراومد
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
اینارو تو فلش بریزم و برم تو برنامه xexmenu بعدش چیکارکنم؟
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mahdi_sh45 )
پاسخ
بله الان درسته. پوشه CoD-AW-iMARS-a رو در هارد اکسترنال کپی کنید و بعد به کنسول متصل کرده
و زکس منو رو اجرا کنید و به داخل پوشه CoD-AW-iMARS-a برید و default.xex رو اجرا کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-12-17, 19:37)Admin نقل قول به نقل از ->بله الان درسته. پوشه CoD-AW-iMARS-a رو در هارد اکسترنال کپی کنید و بعد به کنسول متصل کرده
و زکس منو رو اجرا کنید و به داخل پوشه CoD-AW-iMARS-a برید و default.xex رو اجرا کنید.
این کارو انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد
کفتین واسه این کار چند راه وجود داره
یه راه دیگشو میتونید بگین که تست کنم؟
با تشکر
پاسخ
تا چه مرحله ای پیش رفت؟ اونی رو که اکسترکت کرده بودید تونستید اجرا کنید؟
بعد از اجرا دقیقا چطور می شه ؟ اگه اروری نمایش داده میشه دقیق اینجا بنویسید شاید مشکل از هارد یا جای دیگه ای باشه.

(شما روی هارد اصلی کنسول اقدام به نصب میکنید؟ یا هارد دیگه ای؟)

بله منظورم این بود که چند روش میشه تست کرد که احتمالا جواب بده. پاسخ سوالات بالا رو بنویسید تا طبق اون برای روش بعدی اقدام کنیم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-12-18, 01:39)Admin نقل قول به نقل از ->تا چه مرحله ای پیش رفت؟ اونی رو که اکسترکت کرده بودید تونستید اجرا کنید؟
بعد از اجرا دقیقا چطور می شه ؟ اگه اروری نمایش داده میشه دقیق اینجا بنویسید شاید مشکل از هارد یا جای دیگه ای باشه.

(شما روی هارد اصلی کنسول اقدام به نصب میکنید؟ یا هارد دیگه ای؟)

بله منظورم این بود که چند روش میشه تست کرد که احتمالا جواب بده. پاسخ سوالات بالا رو بنویسید تا طبق اون برای روش بعدی اقدام کنیم.
همه مراحل رو دقیق پیش میرم
اره اکسترکت و اجزا کردم همون defult.xex بازی هم راحت میاد بالا
روی هارد اصلی کنسول 250 گیگم هست فضای خالی هم داره
هیچ اروری نمیده فقط میگه استارت بزن برای نصب بعد یه پیغام yes و no میاد که نصب بشه یا نه
وقتی یس میزنی هیچ عکس العملی نشون نمیده انگار همون no رو زدی50 باز دیگم که میزنم همین جور میشه و نصب نمیشه
پاسخ
این روش رو هم تست کن نتیجه بگو:
دیسک یک رو با iso2god تبدیل کن که به صورت پوشه تحویل بده و مثل قبل در مسیر hdd1/content/0000000000000000 بریز.
بعد اجراش نکن اصلا و دیسک 2 رو هم تبدیل کن و در هارد بریز.
حالا از طریق دیسک دوم بازی رو اجرا کن فکر کنم دیگه نصب دیسک یک رو کلا نخواد و مشکل برطرف بشه.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mahdi_sh45
پاسخ
(2014-12-18, 12:09)Admin نقل قول به نقل از ->این روش رو هم تست کن نتیجه بگو:
دیسک یک رو با iso2god تبدیل کن که به صورت پوشه تحویل بده و مثل قبل در مسیر hdd1/content/0000000000000000 بریز.
بعد اجراش نکن اصلا و دیسک 2 رو هم تبدیل کن و در هارد بریز.
حالا از طریق دیسک دوم بازی رو اجرا کن فکر کنم دیگه نصب دیسک یک رو کلا نخواد و مشکل برطرف بشه.
مشکلم حل شد ممنون
جسارتا یه سوال دیگه داشتم

من FSD تویه اینجاس

Hdd1/FreeStyle

چطور میتونم براش شرتکات بسازم که توی داشبوردم نشونش بده؟

این 1 سوال و سوال دومم این هست میشه FSD رو یکاری کرد همیشه بجای داشبورد
اصلی بیاد بالا؟اگه این کارو بکنم قابل تغییر هست که بعدا اگه خواستم بتونم
مجدد داشبورد اصلی رو جایگزینش کنم؟
پاسخ
خواهش میکنم.

در مورد ایجاد شورتکات در این لینک درج کردم: ایجاد شورتکات برای فایل ها جهت اجرای مستقیم از داشبرد جیتگ

و پاسخ سوال دوم: نصب داش لانج و فری استایل

پاسخ
سلام خسته نباشید من نرمافسار فری استال رو نصب کردم اما نمیدونم بازی هایی که دو دیسک دارند را چجوری نصب کنم ایا هر دو در یه پوشه{من هر دو رو تو یه پوشه ریختم بازیgta vولی در قسمت عکس گیر میکنه و لودینگ نمیاد /تو رو خدا ج بدین مدیران زحمت کش سایت 255
دیگران کاشتند و ما خوردیم بزار هنوز هم بکارند و ما بخوریم
پرخوری ممنونننننن
قصد مزاحمت ندارم هاااا
چرا میزنی من همیشه بیادتونم ولللیییی شارژر ندارممممم والاااا
در ضمن من انفلانزا دارم بهم خیلی نزدیک نشید
و در پایان اگه کسی از دستم ناراحت توی یه کاغذ بنویسه {خوش خط} و کاغذ رو بزنه به سر کچلش من که دارم از ایران میرمممم از الکی102
پاسخ
سلام بله برای دو دیسکه ها در یک ریشه باشن فکر نکنم مشکلی باشه. فقط مدل این بازی فرق میکنه و دیسک یک به حالت کانتنت هست که بعد از نصب کنارگذاشته میشه
اگه دیسک هاش رو دارید مستقیم با دیسک نصب کنید چون ممکنه در حالت تبدیل شدن کار نکنه این بازی.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 12 مهمان