هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد جیتگ
(2014-11-27, 15:18)Admin نقل قول به نقل از ->اگه مسیر پروشه رو درست وارد کرده اید عدد Scan Depth رو بیشتر کنید ببینید پیدا میکنه؟
اساسین چه فرمتی هست؟ در حالت عادی اجرا میشه؟

اونم 2 بود گذاشتم 10 فایده نداشت
نمیدونم کلا همه ی بازی هامو معمولی از روی خود ایکس باکس نصب میکنم ولی فقط همون اساسین رو میاره اونم نمیشه اجراش کرد
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mahdi_sh45 )
پاسخ
بر روی 3 قرار بدید کافی هست معمولا
توضیحات بیشتر رو در این لینکک درج کردم به همراه یک ویدئو:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
با سلام خدمت مدیر محترم سایت ممنون میشم اموزش فری استایل و دشلنچ رو باهم بزارید تو سایت یا اگه هست بگید که انجامش بدیم چون من فری استایل رو با xemenu میریزم ولی بصورت پیش فرز بالا نمیاد تو بوت اولیه دستگاه چیکار باید انجام بدم؟
ممنون
پاسخ
(2014-11-28, 01:45)demongame نقل قول به نقل از ->با سلام خدمت مدیر محترم سایت ممنون میشم اموزش فری استایل و دشلنچ رو باهم بزارید تو سایت یا اگه هست بگید که انجامش بدیم چون من فری استایل رو با xemenu میریزم ولی بصورت پیش فرز بالا نمیاد تو بوت اولیه دستگاه چیکار باید انجام بدم؟
ممنون

باید پوشه فری استایل رو تو قسمت content هارد کپی کنم؟
یه سوال دیگم دارم
میخوام اهنگ روی هارد ایکس باکس کپی کنم تا بتونم از طریق خود داشبورد پخشش کنم
چیکار باید بکنم؟
پاسخ
(2014-11-28, 01:45)demongame نقل قول به نقل از ->با سلام خدمت مدیر محترم سایت ممنون میشم اموزش فری استایل و دشلنچ رو باهم بزارید تو سایت یا اگه هست بگید که انجامش بدیم چون من فری استایل رو با xemenu میریزم ولی بصورت پیش فرز بالا نمیاد تو بوت اولیه دستگاه چیکار باید انجام بدم؟
ممنون
با سلام
در تاپیک زیر درج شد:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mahdi_sh45
پاسخ
(2014-11-28, 10:49)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->باید پوشه فری استایل رو تو قسمت content هارد کپی کنم؟
یه سوال دیگم دارم
چیکار باید بکنم؟
نه زیاد فرق نمیکنه یا در ریشه هارد کپی کنید یا کانتنت و یا در 0000000000000000 فقط باید درون پوشه مجزای خودش باشه مثلا Freestyle

آهنگ رو هم میتونید درون یک پوشه ای کپی کنید ولی برای اجراش باید پلیر نصب بشه.
اما اگه دیسک صوتی باشه میتونید با خود کنسول به درون هارد ریپ و کپی کنید که خودش بتونه به راحتی اجرا کنه.

• mahdi_sh45
پاسخ
(2014-11-28, 14:29)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-11-28, 10:49)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->باید پوشه فری استایل رو تو قسمت content هارد کپی کنم؟
یه سوال دیگم دارم
چیکار باید بکنم؟
نه زیاد فرق نمیکنه یا در ریشه هارد کپی کنید یا کانتنت و یا در 0000000000000000 فقط باید درون پوشه مجزای خودش باشه مثلا Freestyle

آهنگ رو هم میتونید درون یک پوشه ای کپی کنید ولی برای اجراش باید پلیر نصب بشه.
اما اگه دیسک صوتی باشه میتونید با خود کنسول به درون هارد ریپ و کپی کنید که خودش بتونه به راحتی اجرا کنه.
بنده چند بار تست کردم ولی فقط 2تا بازی ای که بصورت filezila از طریق کامپیوتر ریختم رو نشون میده
و اینکه هر کازیم میکنم کاور رو توی freestyle دانلود نمیکنه
راهنمای دانلود کاور رو توی فری استایل اگه میشه بفرمایین(اگه کاور رو هم میشه واسه داشبورد اصلی گذاشت که چه بهتر اونو هم ذکر کنید) و اینکه برای رفع این مشکل نمایش بازی ها نو فری استایل چیکار کنم؟
با تشکر..
پاسخ
(2014-11-28, 15:46)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->بنده چند بار تست کردم ولی فقط 2تا بازی ای که بصورت filezila از طریق کامپیوتر ریختم رو نشون میده
راهنمای دانلود کاور رو توی فری استایل اگه میشه بفرمایین(اگه کاور رو هم میشه واسه داشبورد اصلی گذاشت که چه بهتر اونو هم ذکر کنید) و اینکه برای رفع این مشکل نمایش بازی ها نو فری استایل چیکار کنم؟
با تشکر..
دقت داشته باشید که بازی ها در دایرکتوری متفاوت هستند، میتوانید چند پوشه را نیز جهت مسیر بازی ها انتخاب کنید.
و اینکه باید بر روی آخرین پوشه که بازی ها درون آن قرار دارند مسیر را انتخاب و ذخیره کنید.
مثلا بعد از انتخاب به این صورت درج شده باشد:
کد:
Hdd1:\Contents\0000000000000000\
همچنین از داخل خود فری استایل نیز بازی نصب و تست کنید ببینید نشان میدهد؟

برای کاور ها بر روی داشبرد اصلی تا به حال روشی ندیده ام و فکر نکنم بشه بدون اینترنت نشان داد.
برای دانلود کاور ها در فری استایل نیز باید به اینترنت متصل شوید. بعد برای بازی مورد نظر Refresh Art رو انتخاب کنید کاورش رو دانلود میکنه.
(البته خودم فری استایل کلا نصب نمیکنم و ساده استفاده میکنم به همین دلیل تست نکردم پس با دقت انجام بدید.)

• mahdi_sh45
پاسخ
(2014-11-28, 18:41)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-11-28, 15:46)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->بنده چند بار تست کردم ولی فقط 2تا بازی ای که بصورت filezila از طریق کامپیوتر ریختم رو نشون میده
با تشکر..
دقت داشته باشید که بازی ها در دایرکتوری متفاوت هستند، میتوانید چند پوشه را نیز جهت مسیر بازی ها انتخاب کنید.
و اینکه باید بر روی آخرین پوشه که بازی ها درون آن قرار دارند مسیر را انتخاب و ذخیره کنید.
مثلا بعد از انتخاب به این صورت درج شده باشد:
کد:
Hdd1:\Contents\0000000000000000\
همچنین از داخل خود فری استایل نیز بازی نصب و تست کنید ببینید نشان میدهد؟

برای کاور ها بر روی داشبرد اصلی تا به حال روشی ندیده ام و فکر نکنم بشه بدون اینترنت نشان داد.
برای دانلود کاور ها در فری استایل نیز باید به اینترنت متصل شوید. بعد برای بازی مورد نظر Refresh Art رو انتخاب کنید کاورش رو دانلود میکنه.
(البته خودم فری استایل کلا نصب نمیکنم و ساده استفاده میکنم به همین دلیل تست نکردم پس با دقت انجام بدید.)
ممنون
به نظر شما اصلا فرق داره از freestyle استفاده کنم یا داشبورد اصلی؟اخه خودم به داشبورد اصلی بیشتر رقبت دارم چون قشنگتره
ولی یکی میگفت بهتره اونیکی
پاسخ
تفاوت چندان خاصی ندارن و بستگی به تصمیم خودتان دارد.
بیشتر اینکه میشه بعد از دانلود کاور بازی ها، در حالت آفلاین نیز کاور ها رو داشت و یکی هم امکان لیست کردن تمام بازی های رو هارد هست.

• mahdi_sh45
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان