هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد جیتگ
سوال در مورد جیتگ
سلام دوستان
من تازه کنسولمو جیتگ کردم
خواستم بدونم اول این چیه؟Free Stayle

سوال دوم:
من بازی هارو نصب میکنم رو هارد از تو داشبورد میرم توی My Game و لیستشون میاد ولی کاوراشون نمیاد
برا کاور باید چیکار کنم؟میخوام تو داشبورد اصلی مایکروسافت داشته باشم کاوراشونو
با تشکر
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mahdi_sh45 )
پاسخ
سلام
مبارکه. فقط مراقب باشید در زمان ریختن نرم افزار جدید و یا آپدیت ابتدا آموزش ها رو دقیق چند بار بخونید بعد انجام بدید که مشکلی پیش نیاد.

فری استایل به نوعی داشبرد کنسول با امکانات بهتر برای کنسول های جیتگ هست. در صورت نیاز برای دانلود به تاپیک زیر مراجعه کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

در مورد سوال دوم:
کاور ها فقط زمانی که کنسول آنلاین باشه نمایش داده میشن که برای جیتگ نیز توصیه نمیشه آنلاین بشید. اگه اشتباه نکنم در فری استایل بتونید با کاور داشته باشید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-11-26, 21:07)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
مبارکه. فقط مراقب باشید در زمان ریختن نرم افزار جدید و یا آپدیت ابتدا آموزش ها رو دقیق چند بار بخونید بعد انجام بدید که مشکلی پیش نیاد.

فری استایل به نوعی داشبرد کنسول با امکانات بهتر برای کنسول های جیتگ هست. در صورت نیاز برای دانلود به تاپیک زیر مراجعه کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

در مورد سوال دوم:
کاور ها فقط زمانی که کنسول آنلاین باشه نمایش داده میشن که برای جیتگ نیز توصیه نمیشه آنلاین بشید. اگه اشتباه نکنم در فری استایل بتونید با کاور داشته باشید.

خب راستش من یبار اینو نصب کردم همین داشبرد رو ولی داشبورد اصلی 360 رو بیشتر دوست دارم واسه استفاده
متاسفانه برای اجرات از رو هارد باید موزیک قبلش اجرا کنم از تو داشبورد
راهی میدونید که با فلش توی خورد داخلی کنسولم آهنگ کپی کنم که نیازی به فلش نداشته باشم واسه اجزای موزیک؟
راستی جی تی ای وی رو میتونم عادی نصب کنم؟ مشکلی ایجاد نمیکنه تو اجرا؟
پاسخ
(2014-11-26, 21:16)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->متاسفانه برای اجرات از رو هارد باید موزیک قبلش اجرا کنم از تو داشبورد
اگه کنسول جیتگ هست و هارد هم داره، نیاز به پخش موزیک نیست!
شما هر نوع دیسک بازی رو از همون داشبرد اصلی نصب کنید بعد از طریق XEXmenu نرم افزار NXE2GOD رو اجرا میکنید و فایل بازی پچ سریع و راحت میشه و بعد بدون دیسک و بدون مشکل میتونید بازی رو انجام بدید.
با روش فوق (97% یا برنرمکس) فرق نمیکنه برای جیتگ.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-11-26, 21:31)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-11-26, 21:16)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->متاسفانه برای اجرات از رو هارد باید موزیک قبلش اجرا کنم از تو داشبورد
اگه کنسول جیتگ هست و هارد هم داره، نیاز به پخش موزیک نیست!
شما هر نوع دیسک بازی رو از همون داشبرد اصلی نصب کنید بعد از طریق XEXmenu نرم افزار NXE2GOD رو اجرا میکنید و فایل بازی پچ سریع و راحت میشه و بعد بدون دیسک و بدون مشکل میتونید بازی رو انجام بدید.
با روش فوق (97% یا برنرمکس) فرق نمیکنه برای جیتگ.

خیلی ممنونم بابت سریع جواب دادنتون
برنامه XEX menu نصب هست
آموزش این کاری که فرمودین هست تو انجمن؟چون عرض کردم مبتدیم
پاسخ
خواهش میکنم
به تاپیک زیر مراجعه کنید برای دانلود و توضیحات:

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • demongame
پاسخ
(2014-11-26, 21:45)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم
به تاپیک زیر مراجعه کنید برای دانلود و توضیحات:

اموزش انجام دادم
ممنون دیگه نمیپره بیرون از بازی عالی بود
اموزش نصب free style رو هم میدین؟(آموزششو میگم نه لینک دانلود)
راستی این dash lunch چی هست و به چه دردی میخوره؟
سوال سومم اینه من یه بازیو ایمیجشو گرفتم و با isotogod کانورت کردم وقتی میخوام با filezila بفرستم خیلی زمان میبره
تو هارد اکسترنال ریختم فایلو ولی توی xexmenu هارد رو نمیشناسه چیکار کنم که مستقیم فایلو کپی کنم نه از طریق شبکه؟
بازم از سایت خوبتون متشکرم اغراق نمیکنم ولی اولین انجمنی هست که انقد سریع و درست جواب میده
کلا برای سوالات و راهنمایی های کنسولم فقط تو همین انجمن دیگه میام
پاسخ
(2014-11-27, 10:38)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->اموزش انجام دادم
سوال سومم اینه من یه بازیو ایمیجشو گرفتم و با isotogod کانورت کردم وقتی میخوام با filezila بفرستم خیلی زمان میبره
تو هارد اکسترنال ریختم فایلو ولی توی xexmenu هارد رو نمیشناسه چیکار کنم که مستقیم فایلو کپی کنم نه از طریق شبکه؟
بازم از سایت خوبتون متشکرم اغراق نمیکنم ولی اولین انجمنی هست که انقد سریع و درست جواب میده
خواهش میکنم
نصب free style رو چک میکنم اگه نباشه در انجمن، قرار میدم و اطلاع میدم. (البته کار خاصی نداره فایلش باید دانلود و در پوشه ای درون هارد کنسول کپی شه.)
مثلا برای بالا اومدن اتوماتیک فری استایل باید با dash lunch تنظیم کنید و یا برخی امکانات جالب (امکان تنظیم سرعت فن کنسول. امکان بلاک کردن آپدیت های مایکروسافت که نتونه اجرا بشه و استفاده از برخی پلاگین ها)
معمولا داش لانچ روی همه جیتگ ها نصب و استفاده میشه . بعد از هر سیستم آپدیت باید داش لانچ مجدد نصب شود.

در مورد سوال سوم: جهت انتقال بازی بهتره یه هارد اکسترنال و یا فلش مموری با حجم بالا دارای فرمت Fat32 استفاده کنید که کنسول هارد رو بشناسه و بتونید راحت کپی کنید.

لطف دارید، در خدمتیم

• demongame
پاسخ
(2014-11-27, 13:12)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-11-27, 10:38)mahdi_sh45 نقل قول به نقل از ->اموزش انجام دادم
خواهش میکنم
نصب free style رو چک میکنم اگه نباشه در انجمن، قرار میدم و اطلاع میدم. (البته کار خاصی نداره فایلش باید دانلود و در پوشه ای درون هارد کنسول کپی شه.)
مثلا برای بالا اومدن اتوماتیک فری استایل باید با dash lunch تنظیم کنید و یا برخی امکانات جالب (امکان تنظیم سرعت فن کنسول. امکان بلاک کردن آپدیت های مایکروسافت که نتونه اجرا بشه و استفاده از برخی پلاگین ها)
معمولا داش لانچ روی همه جیتگ ها نصب و استفاده میشه . بعد از هر سیستم آپدیت باید داش لانچ مجدد نصب شود.

در مورد سوال سوم: جهت انتقال بازی بهتره یه هارد اکسترنال و یا فلش مموری با حجم بالا دارای فرمت Fat32 استفاده کنید که کنسول هارد رو بشناسه و بتونید راحت کپی کنید.

لطف دارید، در خدمتیم

متشکرم
من قری استایل رو که اجرا میکنم مسیر پتچ رو هم عوض میکنم اما متاسفانه فقط و فقط بازی اساسین رو نشون میده که اونم قابل اجرا نیست
مسیرمم گذاشتم content~~>000000000
پاسخ
اگه مسیر پروشه رو درست وارد کرده اید عدد Scan Depth رو بیشتر کنید ببینید پیدا میکنه؟
اساسین چه فرمتی هست؟ در حالت عادی اجرا میشه؟

• demongame
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان