هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد جیتگ
(2015-04-27, 22:07)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
واچ داگز هم به اون صورت هست باید روی هارد داخلی و یا هارد اکسترنال کانفیگ شده (یعنی با کنسول فرمت شده) نصب بشه.
برای دو دیسکه های معمولی اگه نرم افزار داش لانچ رو نصب کنید اتوماتیک دو دیسکه ها رو تشخیص میده و تعویض میکنه. فکر کنم آخرین ورژن 3.14 بود.
یعنی هیچ راهی نیست{راستی داداش ژوشه contentرو خدم در هارد اکسترنالم میوتم تشکیل بدم؟ 259
دیگران کاشتند و ما خوردیم بزار هنوز هم بکارند و ما بخوریم
پرخوری ممنونننننن
قصد مزاحمت ندارم هاااا
چرا میزنی من همیشه بیادتونم ولللیییی شارژر ندارممممم والاااا
در ضمن من انفلانزا دارم بهم خیلی نزدیک نشید
و در پایان اگه کسی از دستم ناراحت توی یه کاغذ بنویسه {خوش خط} و کاغذ رو بزنه به سر کچلش من که دارم از ایران میرمممم از الکی102
پاسخ
نه معمولا اونایی که کانتنت نصب میکنن نمیشه به روش دیگری بریزید. (بخشی از این نوع دو دیسکه ها نیز تنها بر روی هارد خود کنسول امکان نصب دارند.)
بله خودتون میتونید یک هارد اکسترنال رو به کنسول متصل کرده و در بخش هارد انتخابش کنید و بعد مقدار مورد نظر رو از طریق گزینه کاستومایز تعیین و آماده و استفاده کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
دادانش هارد داخلی ایکس باکس بعد 20 گیگ 40 گیگه قیمتاش چنده؟
پرخوری ممنونننننن
قصد مزاحمت ندارم هاااا
و در پایان اگه کسی از دستم ناراحت توی یه کاغذ بنویسه {خوش خط} و کاغذ رو بزنه به سر کچلش من که دارم از ایران میرمممم از الکی102
پاسخ
قیمت هارد دستم نیست ولی مثلا حجم 60 گیگ با 120 گیگ چندان تفاوت قیمت نمیکنه. 120 گیگ شاید بین 90 تا 140 هزار تومن باشه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2015-04-28, 01:06)Admin نقل قول به نقل از ->قیمت هارد دستم نیست ولی مثلا حجم 60 گیگ با 120 گیگ چندان تفاوت قیمت نمیکنه. 120 گیگ شاید بین 90 تا 140 هزار تومن بسلا
سلام به داداش گلم در مورد این مقاله مشکل دارم
در ابتدا بگم که نیاز به آپدیت 2.0.9199.0 داریم که می تونید از طریق لایو و یا آفلاین انجام دهید.

روش:

بعد از متصل كردن هارد به xbox360 از طریق USB, به قسمت system setting ميرويد و "Memory" را انتخاب ميكنيد.

در اينجا دو گزينه وجود دارد که ما گزينه دوم يعني Configure را انتخاب مي کنيم.

در اينجا مقدار فضايي که ميخواييم براش تعريف کنيم وجود داره که قاعدتا 16GB رو انتخاب مي کنيم.

16GB براي مموري مصرف ميشود و 512MB هم براي مصارف ديگر.

حالا مي تونيد دو بازي روش نصب کنيد ( بستگي به حجم بازي داره). بعد از نصب
کنسول را خاموش مي کنيم و هارد ديسک رو به رايانه وصل مي کنيم.

مطابق با عکس 1

فايل Xbox360 به صورت مخفي در هارد ديسک موجود هست . حالا نام آن را تغيير مي دهيم به فرض مثال Xbox360-2(عکس 2)

حال هارد را دوباره به xbox360 وصل مي کنيم و از طريق بالا 16GB ديگر فضا
اختصاص مي دهيم. و دوباره وصل مي کنيم و بايد فايل هاي زير را ببينيد.

حال مي تونيد با تکرار اين عمل چندين بار اينکار را تکرار کنيد و اگر به
بازي نياز داشتيد فقط کافي است در رايانه اسم آن را به Xbox360 تغيير دهيد.

1
2
3
{من همین کارو کردم ولی یه ژوشه جدید تشکیل داده [img]
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
[/img] ایا درست ژیش رفتم ایا اصلا مقاله درسته؟} 237
پرخوری ممنونننننن
قصد مزاحمت ندارم هاااا
پاسخ
با سلام
ظاهرا اون مقاله یکم قدیمی هست. آپدیت که داره کنسول شما نیاز به کاری نیست.
در حال حاضر تا 32 گیگ میتونید استفاده کنید.
درمورد Configure نیز این گزینه کل هارد رو فرمت میکنه و اگه اطلاعات دیگه ای روش باشه اونا هم از بین میرن.
اگه Fat32 باشه به جای انتخاب Configure می تونید (customize) رو انتخاب کنید تا کل هارد فرمت نشه. اما اگه فرمت هارد Fat32 نباشه با انتخاب اون گزینه هم باید کل هارد فرمت بشه.

تغییر نام پوشه هم اگه بخواهید یک یا چند پارت 32 گیگی ایجاد کنید به درد میخوره اگه 32 گیگ کافی هست نیاز به اون کار هم ندارید.

پاسخ
(2015-04-28, 12:05)Admin نقل قول به نقل از ->با سلام
ظاهرا اون مقاله یکم قدیمی هست. آپدیت که داره کنسول شما نیاز به کاری نیست.
در حال حاضر تا 32 گیگ میتونید استفاده کنید.
درمورد Configure نیز این گزینه کل هارد رو فرمت میکنه و اگه اطلاعات دیگه ای روش باشه اونا هم از بین میرن.
اگه Fat32 باشه به جای انتخاب Configure می تونید (customize) رو انتخاب کنید تا کل هارد فرمت نشه. اما اگه فرمت هارد Fat32 نباشه با انتخاب اون گزینه هم باید کل هارد فرمت بشه.

تغییر نام پوشه هم اگه بخواهید یک یا چند پارت 32 گیگی ایجاد کنید به درد میخوره اگه 32 گیگ کافی هست نیاز به اون کار هم ندارید.
نه داداش 32 گیگ برام کافی نیست ایا میتونم از این روش استفاده کنم
پاسخ
بله میتونید ولی یکجا نمیده همه رو. باید هربار تغییر نام بدید و بدونید کدام بازی ها روی کدام فولدر هست.

پاسخ
(2015-04-28, 12:15)Admin نقل قول به نقل از ->بله میتونید ولی یکجا نمیده همه رو. باید هربار تغییر نام بدید و بدونید کدام بازی ها روی کدام فولدر هست.
عیبی نداره یکجا نده ولی بده/ الان شما عکسی که گذاشتم رو دیدی ایا درست ژیش رفتم الان بخام برگردم بقبل باید چیکار کنم مثلا بخام 5 تا درست کنم و بعدش بخام برگردم به اولی راستی چرا وقتینت در کامژیوتر تغییر نام میدم و بعدش توی ایکس باکس کانفرنگ میکنم چرا ژوشه جدید تشکیل میده؟
پاسخ
کنسول برای هر کدام یک پوشه جدید با فایل های مجزا و جدید ایجاد خواهد کرد که بقیه رو خراب نکنه.
شما میتونید نام پوشه Xbox360 رو به دلخواه تغییر بدید مثلا 1- 2 - 3 - 4 - 5 - 6
و بعد در هر زمان کنسول پوشه ای رو که نامش دقیقا Xbox360 باشه رو شناسایی میکنه. یعنی زمان نیاز به هر کدام باید روی کامپیوتر تغییرنام بدید.

ظاهرا قراره یک آپدیت جدید بدن که کنسول تا 2 ترابایت رو یکجا پشتیبانی کنه اون بیاد بهتر میشه.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان