هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد جیتگ
(2014-11-28, 22:01)Admin نقل قول به نقل از ->تفاوت چندان خاصی ندارن و بستگی به تصمیم خودتان دارد.
بیشتر اینکه میشه بعد از دانلود کاور بازی ها، در حالت آفلاین نیز کاور ها رو داشت و یکی هم امکان لیست کردن تمام بازی های رو هارد هست.

اها خیلی ممنون گفتین اخه فک میکردم از واجبات جیتگ هس 193
الان که جیتگ کردم میتونم بازیارو دانلود کنم و بعد با isotogod فرمتش رو درست کنم و داخل هارد بریزم اجراش کنم؟کار خاصی نباید انجام بشه؟
مثلا من میخوام metalgear solid v و battle field4 رو دانلود کنم و اینکارو روش انجام بدم
بدون مشکل اجرا میشه یا قبلش باید کار خاصی روش انجام بدم؟
من از Nov 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mahdi_sh45 )
پاسخ
خیر نصب فری استایل اجباری نیست اصلا و بدون اون نیز میتونید از کنسول جیتگ خود استفاده کنید.

اگه می خواهید پول برای خرید دیسک هم ندید و هزینه اضافی نشه. باید فایل بازی رو از دانلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید که به فرمت ISO اماده بشه.

بهتره یکبار هم با نرم افزار abgx بررسی کنید ایمیج رو که یه موقع در خود ایمیج مشکلی نباشه. تاپیک زیر راهنماش هست:
(البته موارد جانبی امنیتی در جیتگ مهم نیست چون بعد از تبدیل به جیتگ اونا حذف میشن)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

بعد با isotogod ایمیج رو تبدیل کنید و پوشه آماده شده رو به داخل پوشه 0000000000000000 که درون پوشه کانتنت در هارد کنسول وجود دارد کپی کنید.
در این حالت در داشبرد اصلی کنسول نیز بازی در دسترس است و بدون نیاز به دیسک و بدون نیاز به پچ کردن یا کار دیگه و بدون نیاز به اجرای موزیک و... میتوانید راحت بازی کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2014-11-29, 13:38)Admin نقل قول به نقل از ->خیر نصب فری استایل اجباری نیست اصلا و بدون اون نیز میتونید از کنسول جیتگ خود استفاده کنید.

اگه می خواهید پول برای خرید دیسک هم ندید و هزینه اضافی نشه. باید فایل بازی رو از دانلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید که به فرمت ISO اماده بشه.

بهتره یکبار هم با نرم افزار abgx بررسی کنید ایمیج رو که یه موقع در خود ایمیج مشکلی نباشه. تاپیک زیر راهنماش هست:
(البته موارد جانبی امنیتی در جیتگ مهم نیست چون بعد از تبدیل به جیتگ اونا حذف میشن)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

بعد با isotogod ایمیج رو تبدیل کنید و پوشه آماده شده رو به داخل پوشه 0000000000000000 که درون پوشه کانتنت در هارد کنسول وجود دارد کپی کنید.
در این حالت در داشبرد اصلی کنسول نیز بازی در دسترس است و بدون نیاز به دیسک و بدون نیاز به پچ کردن یا کار دیگه و بدون نیاز به اجرای موزیک و... میتوانید راحت بازی کنید.
بسیار متشکر با این توضیحاتی که شما دادین چند وقتی مشکلی نداشتم
یه سوال فقط برام پیش اومد
بازی های چند دیسکه همین روش جواب میده؟من میخوام Battle Field4 و call of duty advanced warfer رو دانلود کنم خواستم بدونم با این روش مشکلی نداره تو اجرا؟تست کردین؟
پاسخ
خواهش میکنم.
مشکلی نداره.
برای داشبرد اصلی: در داش لانچ های جدید قسمت تنظیمات auto swap هست اون فعال باشه و هر دو دیسک رو به یک حالت تبدیل و در هارد کنسول کپی کنید خودش در زمان مورد نیاز تعویض میکنه.
ولی فری استایل باشه باید گزینه فوق در داش لانچ غیرفعال باشه و خودش تعویض میکنه. البته باید پوشه مناسب در یک مسیر ریخته باشید دو دیسک را.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2014-12-01, 16:22)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم.
مشکلی نداره.
برای داشبرد اصلی: در داش لانچ های جدید قسمت تنظیمات auto swap هست اون فعال باشه و هر دو دیسک رو به یک حالت تبدیل و در هارد کنسول کپی کنید خودش در زمان مورد نیاز تعویض میکنه.
ولی فری استایل باشه باید گزینه فوق در داش لانچ غیرفعال باشه و خودش تعویض میکنه. البته باید پوشه مناسب در یک مسیر ریخته باشید دو دیسک را.
منظور از تبدیل هر دو دیسک به یک حالت چیه؟
یعنی جفتشون رو با iso2god کانورت کنم بعد تو هارد بریزم یا جفتشون رو بعد از کانورت تو یه پوشه بریزم بعد وارد هارد کنم؟
پاسخ
بله مثلا هر دو را با iso2god تبدیل کنید و با پوشه های خودشان کپی کنید در هارد

پاسخ
(2014-12-01, 21:18)Admin نقل قول به نقل از ->بله مثلا هر دو را با iso2god تبدیل کنید و با پوشه های خودشان کپی کنید در هارد
یه سوال دیگه
من قبلا این مشکلو نداشتم اما چند روزه وقتی کنسول رو روشن میکنم و پروفایلم رو که انتخاب میکنم که بعد وارد داشبورد میشم دوتا گزینه میاد برای xbox live که باید no بزنم اگرم یس بزنم میره تو قسمت تنظیمات وایرلس
چیکار کنم این دیگه نیاد؟
پاسخ
اون سوال معمولا از پروفایل هایی که آنلاین هستن پرسیده میشه. مشکلی نداره هر بار No رو انتخاب کنید.
گزینه ای جهت لغو این پرسش به چشمم نخورده.

پاسخ
(2014-12-01, 21:18)Admin نقل قول به نقل از ->بله مثلا هر دو را با iso2god تبدیل کنید و با پوشه های خودشان کپی کنید در هارد
سلام
من Call of duty advanced warfer رو دانلود کردم و با همین روش داخل هارد ریختم
ظاهرا اول دیکس 1 باید اجرا بشه و فایلاش نصب بشه و بعد گیم اجرا بشه
ولی متاسفانه نصب نمیشه
من گیم Need For Speed Rivals رو هم که نیاز به نصب داره اینکار رو باش انجام دادم ولی متاسفانه نمیشد نصبش کرد
مشکلش از کجاست؟با این حال GTA V هم باید همین مشکل رو داشته باشم باهاش اگه بخوام دانلودش کنم چون اونم دیسک 1 باید نصب بشه
پاسخ
سلام
دقیق در ذهن ندارم به این صورت خودم نصب کرده ام یا خیر ولی نباید مشکلی باشه مگر اینکه:
چون بازی هایی که به این صورت نصب اجباری دارن و به اجبار نیز فقط باید روی هارد اصلی خود کنسول نصب شوند
و کنسول چک میکنه میبینه هر دو سورس یکی هست احتمالا به همین خاطر به مشکل میخوره.
احتمال اینم هست که با iso2god اونایی که دیسک نصبی هستن درست تبدیل نشن!

به چند روش میشه این مشکل رو رفع کرد:
مثلا شما بازی رو با آموزش لینک زیر اکسترکت کنید و به روی یک هارد اکسترنال داری فرمت Fat32 کپی کنید
و بعد به کنسول متصل کرده و درون نرم افزار xexMenu و داخل پوشه بازی فایل default.xex رو اجرا کنید و اقدام به نصب کنید.

آموزش نرم افزار 360mpGui

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان