هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آنلاین بازی کردن با کنسول جیتگ
سلام
کل انجمن رو گشتم اما چیزی درباره تنظیمات دش لانچ برای انلاین بازی کردن رو پیدا نکردم
اگه میشه بگید کدوم گزینه ها باید فعال و کدام گزینه ها غیر فعال باید باشه
من میخوام فقط کاور و اپدیت بازی ها رو دانلود کنم ایا باید موقعه وصل شدن هارد ایکس باکسمو بر دارم چون داخلش پچ و چند تا بازی ارکد دارم
پاسخ
(2018-01-25, 12:35)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام
کل انجمن رو گشتم اما چیزی درباره تنظیمات دش لانچ برای انلاین بازی کردن رو پیدا نکردم
اگه میشه بگید کدوم گزینه ها باید فعال و کدام گزینه ها غیر فعال باید باشه
من میخوام فقط کاور و اپدیت بازی ها رو دانلود کنم ایا باید موقعه وصل شدن هارد ایکس باکسمو بر دارم چون داخلش پچ و چند تا بازی ارکد دارم

سلام
آنلاین بازی کردن معمولا نرم افزار مجزا استفاده میشه که احتمال بن شدن کم شه و با گزینه ها نمیشه تغییر خاصی ایجاد کرد.

در خصوص سوال دوم از این پست مطالعه کنید:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
الان گزینه live block باید قرمز باشه یا سبز
پاسخ
سلام ب ادمین گرامی من رفتم توی سایت ثبت نام کردم ولی موقعی که توی xbox میزنم میگه یوزرنیم و پسورد اشتباه است لطفا کمکم کنید با تشکر
پاسخ
(2018-01-26, 16:05)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->الان گزینه live block باید قرمز باشه یا سبز

در کنسول های جیتگ که دارای اکانت آنلاین باشن یا فمیلی ستینگ (family settings) فعال باشه، بهتره گزینه فوق فعال باشه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2018-01-26, 16:18)rezadezhahang نقل قول به نقل از ->سلام ب ادمین گرامی من رفتم توی سایت ثبت نام کردم ولی موقعی که توی xbox میزنم میگه یوزرنیم و پسورد اشتباه است لطفا کمکم کنید با تشکر

درود
خودم استفاده نمیکنم ولی ممکنه نیاز به تایید قبل از استفاده داشته باشه. (مثل فعال سازی از طریق لینک ارسالی به ایمیل)

پاسخ
(2018-01-26, 16:18)Admin نقل قول به نقل از ->در کنسول های جیتگ که دارای اکانت آنلاین باشن یا فمیلی ستینگ (family settings) فعال باشه، بهتره گزینه فوق فعال باشه

الان رفتم یه گیم سنتر اون با نرمفزار ارورا اورده بود
بهش گفتم تنظیمات دش لانچ رو بگو گفتم 100تومان میگیرم بهت یاد میدم 
میگفت من حدود 4و5 ماه طول کشید یاد گرفام
..................... .دیگه خسته شدم 2 روزه همه سایت ها رو زیر رو کردم اما هرکس یه تنظیمات رفته
الان من تنظیمات دش لانچ رو دست نزنم؟؟؟ بعد دستگاه رو به نت وصل کنم دستگاه بن میشه؟؟
----- ارسال های ادغام شده -----
(2018-01-26, 16:18)rezadezhahang نقل قول به نقل از ->سلام ب ادمین گرامی من رفتم توی سایت ثبت نام کردم ولی موقعی که توی xbox میزنم میگه یوزرنیم و پسورد اشتباه است لطفا کمکم کنید با تشکر

سلام دادش تنظیمات دش لانچ رو شما دست کاری کردی؟
پاسخ
مشکل این حل شد الان pass میزنه ولی دوتا گزینه بالایی هاش نمیزنه
منظورم از گزینه های بالایش {data port status و broadcast port status} این دوتا رو fail میزنه pass نمیشه
پاسخ
(2018-01-26, 17:32)rezadezhahang نقل قول به نقل از ->مشکل این حل شد الان pass میزنه ولی دوتا گزینه بالایی هاش نمیزنه
منظورم از گزینه های بالایش {data port status و broadcast port status} این دوتا رو fail میزنه pass نمیشه

داداش تنظیمات دش لانچ رو تغییر دادی یا نه
ممنون میشم جوابمو بدی 166
پاسخ
(2018-01-26, 17:34)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->داداش تنظیمات دش لانچ رو تغییر دادی یا نه
ممنون میشم جوابمو بدی 166

نه چیزی رو تغییر ندادم  218 218
پاسخ