هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آنلاین بازی کردن با کنسول جیتگ
(2018-01-26, 23:01)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->از کجا بفهمیم بن شدیم؟

در داشبوردهای قدیم فکر کنم در مراحل تست Banned نمایان میشد اصولا از روی ارور کدها میشه بررسی کرد

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2018-01-27, 23:03)Admin نقل قول به نقل از ->در داشبوردهای قدیم فکر کنم در مراحل تست Banned نمایان میشد اصولا از روی ارور کدها میشه بررسی کرد

سلام
چطوری دستگاه بن میشه (یعنی اگه با دستگاه به نت وصل بشی اگه  داخل Xbox live بری  بن میشی یا نه دستگاه به نت وصل بشه درجا بن میشه)
اگه تنظیمات دش لانچ اشتباه سیو بشه 
مقصد سیو دش لانچ کدوم پوشه است؟
پاسخ
(2018-01-29, 19:57)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام
چطوری دستگاه بن میشه (یعنی اگه با دستگاه به نت وصل بشی اگه  داخل Xbox live بری  بن میشی یا نه دستگاه به نت وصل بشه درجا بن میشه)
اگه تنظیمات دش لانچ اشتباه سیو بشه 
مقصد سیو دش لانچ کدوم پوشه است؟

سلام
چند حالت میتونه باشه، مثلا اگه قبلا با بازی های AP2.5 علامت گذاری شده باشه (Flag) یا استفاده از دیسک های غیر امن.
کلا در جیتگ چون کنسول کامل هک شده و کدهاش غیر رسمی هست با اتصال به شبکه لایو رسمی، مایکروسافت میتونه راحت شناسایی و بنش کنه.

مسیر پیشفرض هارد کنسوله. فکر کنم با نام launch.ini ذخیره میشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
داخل هیچ پوشه ای نیست؟مستقیم تو هارده؟ الان این اسمی که شما گفتین توی هارد هست همینه؟

بعد استفاده از نرمفزار Arura باعث کندی سرعت دستگاه میشه?
پاسخ
(2018-01-30, 21:31)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->داخل هیچ پوشه ای نیست؟مستقیم تو هارده؟ الان این اسمی که شما گفتین توی هارد هست همینه؟

بعد استفاده از نرمفزار Arura باعث کندی سرعت دستگاه میشه?

بله باید خودش باشه... بهتره یک کپی ازش جهت بکاپ تهیه کنید.

خودم استفاده نمیکنم و دقیقا اطلاع ندارم، ولی تا میتونید نرم افزارهای متفرقه روی کنسول اضافه نکنید برخی واقعا لزوم نداره که نصب شه

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
پاسخ
سلام و خسته نباشید خدمت شما ادمین محترم اقا من مبخوام انلاین بازی کنم با ارورا وارد sister link میشه و دیگه خاموش نمیشه کنسول و وارد room هم میشه و عضو میشه ولی موقع join game چیزی بالا نمیاد ک وارد بازی انلاین بشه باید چیکار کرد لطفا کمکم کنید
پاسخ
سلام
متاسفانه خودم با جیتگ آنلاین نمیشم و اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارم
ولی ممکنه از سرور مربوطه باشه، یا دیتای بازی شما هماهنگ نباشه، یا از تنظیمات مودم یا محدودیت های ارائه دهنده اینترنت (ISP) شما.
با بازی دیگه هم تست کنید.

پاسخ
سلام
با جیتگ انلاین مشیم و کاور و اپدیت بازی ها رو دانلود میکنم ولی انلاین نمیتونم بازی کنم
گیزنه ها هم passنمیشن 
باید چیکار کنم
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • 1382soltani
پاسخ
سلام
توی قسمت network نرم افزار داشلانچ کدوم گزینه ها باید فعال بشن تا کنسول بتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه
پاسخ
سلام
لطفا موارد درج شده در پست‌ها رو بررسی کنید.

پاسخ