هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آنلاین بازی کردن با کنسول جیتگ
(2017-12-16, 20:10)jack sparrows نقل قول به نقل از ->وصل شدن به لایو غیر از آنلاین بازی کردن مزیت دیگه ای هم داره؟

برای جیتگ میتونی بازی ها رو اپدیت کنی  
میتونی کاور بازی ها رو در مای گیم فری استایل بیاری
پاسخ
(2017-12-16, 20:01)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->برای پیغام اپدیت
مدل ایکس باکسم ارکده وایرلس نداره
فقط میتونم از طریق کابل لن وصل بشم
مثل راهی هس کابل لن از ایکس باکس به لب تاپ وصل کنی و لب تاپ هم  وای فای روشن باشه و متصل بشه؟

آخرین نسخه نصب باشه دیگه پیغام آپدیت نمیاد. زمانی هم اگه نیاز به آپدیت بود باید طبق آموزش آپدیت کنسول جیتگ اقدام به ساخت فری بوت و... کنید.
اگه بتونید به درستی انجام بدید میتونید به صورت وایرلس به لپ تاپ اینترنت بدید و بعد از طریق لن به کنسول شیر کنید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2017-12-16, 20:57)Admin نقل قول به نقل از ->آخرین نسخه نصب باشه دیگه پیغام آپدیت نمیاد. زمانی هم اگه نیاز به آپدیت بود باید طبق آموزش آپدیت کنسول جیتگ اقدام به ساخت فری بوت و... کنید.
اگه بتونید به درستی انجام بدید میتونید به صورت وایرلس به لپ تاپ اینترنت بدید و بعد از طریق لن به کنسول شیر کنید.

الان اخرین نسخه اپدیت چیه؟
روش شیر کردن رو میتونید بیشتر توضیح بدید
پاسخ
(2017-12-17, 00:43)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->الان اخرین نسخه اپدیت چیه؟
روش شیر کردن رو میتونید بیشتر توضیح بدید

آخرین نسخه 17511 هست

برای اطلاعات بیشتر این دو تاپیک هم بررسی کنید:
(البته بسته به سیستم عامل، ماژول ها، فایروال و آنتی ویروس میتونه تفاوت هایی داشته باشه که باید خودتون بیشتر تلاش کنید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2017-12-17, 11:33)Admin نقل قول به نقل از ->آخرین نسخه 17511 هست

برای اطلاعات بیشتر این دو تاپیک هم بررسی کنید:
(البته بسته به سیستم عامل، ماژول ها، فایروال و آنتی ویروس میتونه تفاوت هایی داشته باشه که باید خودتون بیشتر تلاش کنید)

ممنون از ادمین زحمت کش Heart 252
پاسخ
(2017-12-17, 20:49)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->ممنون از ادمین زحمت کش Heart 252

خواهش میکنم
موفق باشید

پاسخ
سلام
چند وقت پیش ویندوز لب تاپ رو عوض کردم الان
وقتی میخوام به وای فای متصل بشم یه کد 8 رقمی میخواد که نمیدونم چیه(ایا روشی هس این مشکل حل بشه)
ایا میتونم نت از گوشی به pcشر کنم از طریق کابل یو اس بی و بعد از لب تاپ از طریق کابل LANبه Xbox Jtagنت شر کنم???
شرمنده که خیلی سوال میکنم همیشه 193  Heart
پاسخ
سلام
رمز وای فای رو اگه ندارید میتونید از طریق مودم ریست یا مشاهده کنید یا تغییر دهید.
در خصوص شیر کردن اینترنت آموزش های درج شده در انجمن رو بررسی کنید.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
پاسخ
(2018-01-24, 21:54)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
رمز وای فای رو اگه ندارید میتونید از طریق مودم ریست یا مشاهده کنید یا تغییر دهید.
در خصوص شیر کردن اینترنت آموزش های درج شده در انجمن رو بررسی کنید.

ممنون از پاسخ گویی  سریع شما
پاسخ
خواهش میکنم

پاسخ