هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش
 آنلاین بازی کردن با کنسول جیتگ
یادش بخییر یه مدتی خیلی ا هم تو نخش بودیم و بازی میکردیم
game over( javcity )
پاسخ
(2016-01-28, 02:52)Admin نقل قول به نقل از ->خواهش میکنم

سلام لطفا لینک نرمفزار ها برای. انلاین و صل شدن جیتگ  فقط برای دانلود تایتل و کاور بازی ها رو قرار بدید
ایا با ایکس باکس جیتگ و در داشبورد اصلی ایکس باکس انلاین بشم مشکلی پیش نمیاد
و اگر بن بشی دیگه نمیتونی افلاین بازی کنی؟چون من انلاین اصلا بازی نمیکنم چون حجم کافی ندارم
اگه بن بشی جیتگ میپره
شرمنده اینقدر سوال کردم
پاسخ
ممنون میشم یکی کمکم کنه
پاسخ
اینطور که ما قبل از جیتگ تو نت خوندیم نوشته بودن بعد جیتگ نمیشه رفت لایو یعنی ظاهرا خطر بن شدن کنسول جیتگ از کنسول کپی خور معمولی بیشتره!

اما یه چیزی که برای من سواله اینه که تو ایران با توجه به سرعت و پینگ و این داستانا میشه بدون لگ بازی کرد؟ اگه سرور و بازیکناش چند هزار مایل دورتر باشن چطور؟ اکانت گلد لازمه؟

یادمه روی pc خیلی سال پیش که cod4 رو آنلاین بازی میکردم پینگم با سرورای داخلی ۵۰ بود ولی با سرورهای ترکیه نزدیک ۲۰۰ بود!
پاسخ
(2017-12-15, 17:21)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام لطفا لینک نرمفزار ها برای. انلاین و صل شدن جیتگ  فقط برای دانلود تایتل و کاور بازی ها رو قرار بدید
ایا با ایکس باکس جیتگ و در داشبورد اصلی ایکس باکس انلاین بشم مشکلی پیش نمیاد
و اگر بن بشی دیگه نمیتونی افلاین بازی کنی؟چون من انلاین اصلا بازی نمیکنم چون حجم کافی ندارم
اگه بن بشی جیتگ میپره
شرمنده اینقدر سوال کردم

سلام
لینکش در پست اول هست... شما فری استایل رو نصب کنید فکر کنم امکان دانلود کاور هم داره.
به شبکه لایو رسمی متصل نشید بهتر هست.
اگر بن شید فقط آنلاین متصل نمیشه و آفلاین میتونید باز هم از کنسول استفاده کنید.
جیتگ هم مشکلی پیدا نمیکنه مگر اینکه آپدیت رسمی مایکروسافت رو روی کنسول نصب کنید!
خواهش میکنم

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2017-12-15, 21:40)jack sparrows نقل قول به نقل از ->اینطور که ما قبل از جیتگ تو نت خوندیم نوشته بودن بعد جیتگ نمیشه رفت لایو یعنی ظاهرا خطر بن شدن کنسول جیتگ از کنسول کپی خور معمولی بیشتره!

اما یه چیزی که برای من سواله اینه که تو ایران با توجه به سرعت و پینگ و این داستانا میشه بدون لگ بازی کرد؟ اگه سرور و بازیکناش چند هزار مایل دورتر باشن چطور؟ اکانت گلد لازمه؟

یادمه روی pc خیلی سال پیش که cod4 رو آنلاین بازی میکردم پینگم با سرورای داخلی ۵۰ بود ولی با سرورهای ترکیه نزدیک ۲۰۰ بود!

بله کنسول جیتگ اگه به شبکه رسمی متصل شه سریع بن میشه. مگر با تغییرات خاص یا نرم افزارهای خاص که باز هم ریسک داره.
بستگی داره برخی بازی ها میشه و برخی لگ داره... برخی بازیکن پیدا نمیکنه یا سخت پیدا میکنه و...
از طرفی گاهی ممکنه از سمت سرور بازی باشه و گاهی به خاطر پینگ بالا یا محدود شدن پورت ها از طرف داخل و محدودیت های ISP ها و...

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • jack sparrows
پاسخ
(2017-12-16, 04:28)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
لینکش در پست اول هست... شما فری استایل رو نصب کنید فکر کنم امکان دانلود کاور هم داره.
به شبکه لایو رسمی متصل نشید بهتر هست.
اگر بن شید فقط آنلاین متصل نمیشه و آفلاین میتونید باز هم از کنسول استفاده کنید.
جیتگ هم مشکلی پیدا نمیکنه مگر اینکه آپدیت رسمی مایکروسافت رو روی کنسول نصب کنید!
خواهش میکنم
اها ممنون چون من میترسیدم دیگه نتونم افلاین بازی کنم. اگه کنسول اخرین نسخه اپدیت باشه بازم ارور میده؟
راهی هست اینترنت از لب تاپ یا گوشی بگیرم چون فاصله کنسول تا مودم حدود 10 متر هست؟
پاسخ
(2017-12-16, 16:08)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->اها ممنون چون من میترسیدم دیگه نتونم افلاین بازی کنم. اگه کنسول اخرین نسخه اپدیت باشه بازم ارور میده؟
راهی هست اینترنت از لب تاپ یا گوشی بگیرم چون فاصله کنسول تا مودم حدود 10 متر هست؟

آخرین نسخه برای چه چیزی ارور بده؟
برای اینترنت میتونید هات اسپات گوشی رو امتحان کنید

پاسخ
(2017-12-16, 19:26)Admin نقل قول به نقل از ->آخرین نسخه برای چه چیزی ارور بده؟
برای اینترنت میتونید هات اسپات گوشی رو امتحان کنید

برای پیغام اپدیت
مدل ایکس باکسم ارکده وایرلس نداره
فقط میتونم از طریق کابل لن وصل بشم
مثل راهی هس کابل لن از ایکس باکس به لب تاپ وصل کنی و لب تاپ هم  وای فای روشن باشه و متصل بشه؟
پاسخ
وصل شدن به لایو غیر از آنلاین بازی کردن مزیت دیگه ای هم داره؟
پاسخ