هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران مبتدی
(2015-09-17, 23:19)ehsan.nikar نقل قول به نقل از ->سلام ادمین. برا ایکس باکس میخوام هارد بگیرم.اگه هارد اکسترنال 1ترا بگیرم کارمو راه میندازه ؟ همه بازیارو میتونم روش نصب کنم ؟ یجا شنیدم بیشتر از 32 گیگ ساپورت نمیکنه

سلام
قبلا بله 16 و 32 گیگ بود. حال با آپدیت جدید تا 2 ترابایت رو پشتیبانی میکنه.
نقل قول نقل قول:Plug in any external USB hard drive up to 2 TB

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
سلام.ادمین من یه درایو هیناچی 78 اومده دستم.با جانگل فلشر روش lt3 ریختم. ولی موقع اجرای بازیا play game میده ولی عکس بازی نمیاد و وقتی رو بازی کلیک میکنم صفحه سیاه میشه و بعد میپره تو داشبورد.2 بارم تست کردم و lt3 روش زدم ولی هر 2 بار اینجوری شد بازیام هم سالمه با یه درایو هیتاچی 59 دیگه تست کردم.به نظرت مشکل چیه ؟
من از Jul 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( ehsan.nikar )
پاسخ
سلام. از برنرمکس بودن دیسک اطمینان 100% دارید؟ فقط برنرمکس قابل اجرا هست !

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
ادمین مگه میشه ؟! ینی کلا 97 درصدیا تو هیتاچی اجرا نمیشن ؟ آخه من الان چندتا دیسک 97 درصد دارم که تو اون هیتاچی 59 اجرا میشن ولی تو 78 ه اجرا نمیشن !!
من از Jul 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( ehsan.nikar )
پاسخ
بله تا جایی که خاطرم هست برای LT3 هیتاچی 78 و 79 فقط برنرمکس اجرا میشد.
شما یه برنرمکس تست کنید اگه اجرا کرد یعنی فریمور درست نصب شده و شرایط استفاده به صورت فوق هست.

پاسخ
(2015-09-20, 09:16)ehsan.nikar نقل قول به نقل از ->ینی کلا 97 درصدیا تو هیتاچی اجرا نمیشن ؟

خیر رایت ترانکات (97%) کلا روی هیتاچی اجرا نمیشه.

در صفحه رسمی نیز چک کردم اشاره شده:

Hitachi 32, 36, 40, 46, 47, 58, 59     GDR-3120L     LT+ v2.0

This version adds support for XGD3 backups, and includes the LT-MAX feature which supports

full XGD3 ISOs burned on regular DVD+R DL media with iXtreme Burner MAX.

*NOTE: Hitachi v2.0+ does not support truncated XGD3 nor Xbox 1 backups (Xbox 1 originals are fine).

Hitachi 78/79     LT+ v3.0

This version adds support for topology data in place of AP2.5 replay data for all XGD3 and AP2.5-active XGD2 backups.

*NOTE: For drives that support AP2.5, all backups containing AP2.5 replay data will need to be patched or re-dumped and re-burned for compatibility with v3.0.

iXtreme LT+ v3.0 for Hitachi 78/79 does not support the use of truncated backups,

and requires full XGD3 burns made with a compatible Lite-On iHAS drive flashed with the iXtreme Burner MAX fw.

In LT+ v3.0, backups remain the same layout, but require new "AP2.5 topology data" in place of the

older "AP2.5 replay sector" that was used in LT+ v2.x and older. Burned backups made for v2.x will not work

on v3.0, and vice-versa. In the case of v3.0, the firmware would be looking for nonexistent topology data on

a backup burned for v2.x. For v2.x, the firmware would be looking for nonexistent AP25 replay data on a

backup burned for v3.0. Either way will not work, and will flag your 360 by failing AP2.5 challenges outright.

پاسخ
سلام.دوستان من بازی پیس20116رو برای xbox360 از یه سایت معتبر فروش بازی خریداری کردم.بازیو که داخل کنسول گذاشتم گفت:باید اپدیت کنید وگرنه بازی اجرا نخواهد شد .تایید کردم وبا موفقیت اپدیت شد.حالا هر وقت بازیو میذارم یه صفحه سیاه میاد که یه دایره ابی رنگ پایینش در حال چرخشه ولی بازی بالا نمیاد.داشبورد کنسول:2.017349.0 تاریخ کنسول هم برای سال 2015 هستش.خواهش میکنم کمکم کنید.خیلی ضروریه.خواهش میکنم
پاسخ
سلام
چک کنید اگه از بازی های جدید دیگر بدون مشکل اجرا بشن مشکل از دیسک بازی هست.

پاسخ
سلام آقا امید خسته نباشی .
آقا یه سوال چرا متن ها و نوشته های بعضی از بازی های ایکس باکس 360 خصوصا بازی های جدید در تلوزیون خیلی ریز هستند طوری که به سختی خونده میشه ؟ آیا این به تنظیمات 360 برمیگرده یا TV ؟ من با کابل 3 فیش کنسول رو به تی وی وصل کردم و تلوزیون هم 21 اینچ صفحه تخته . آیا راهی داره بشه درستش کرد ؟
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
سلام. ممنونم.
باید از TV باشه، قابلیت تغییر سایز فونت وجود نداره. باز برای تست خروجی تصویر رو تغییر بدید و بررسی کنید شاید مقدار کمی تغییر کنه.

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • mammad73
پاسخ