هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران مبتدی
(2015-07-15, 21:17)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
احتمالا کاستوم فریمور درایو کنسول قدیمی هست به همین دلیل بازی ها رو دیگه نمیتونه روی داشبرد جدید اجرا کنه. LT+3.0 باید روش ریخته بشه.
ممنون از پاسختون.اگه براتون ممکنه لینک آموزش ریختن lt +3 رو بدید .تشکر
من از Jul 2015 عضو انجمن هکدکنسولز هستم. ( ehsan.nikar )
پاسخ
(2015-07-15, 21:40)ehsan.nikar نقل قول به نقل از ->ممنون از پاسختون.اگه براتون ممکنه لینک آموزش ریختن lt +3 رو بدید .تشکر
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
من از May 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( l_star_l )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin، ehsan.nikar
پاسخ
آپدیت و نصب LT+3 کنسول فت

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
  • l_star_l
پاسخ
سلام امید خان خسته نباشی عزیز .
آقا یه سوال داشتم : تو اینترنت یه مطلبی دیدم با عنوان تبدیل X360 به X1 !
واقعیتش باور کردنش سخته که بشه همچین کاری کرد ولی یه ویدیو دیدم که یک خارجی میاد کل اطلاعات سیستمی X360 رو پاک میکنه و وقتی کنسول روشن میشه با لگو X1 هست . لینک ویدیو رو هم برات میزارم . میخواستم ازت بپرسم آیا واقعا این کار عملیه با توجه به محدودیت های X360 نسبت به وان ؟
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)
من از Oct 2014 عضو انجمن هکد کنسولز هستم. ( mammad73 )
پاسخ
سلام، ممنون
کاملا مشخص هست که سخت افزار 360 اصلا قابل مقایسه با ایکس باکس وان نیست و به هیچ عنوان تبدیل شدن امکان پذیر نیست.
تنها ممکنه تم و یا لوگوی استارت آپ رو بشه تغییراتی داد که احتمال از بین رفتن کنسول نیز در برخی موارد وجود داره.
میشه گفت یک مورد فیک هست.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• mammad73
پاسخ
سلام دوستان.من یک Xbox360 برا سال 2006 دارم که چند روز پیش خودم کپی خورش کردم.درایو دستگاه هیتاچی 59 هستش و من lt3 براش پیدا نکردم و lt2 روش زدم.مادر بردشم فک کنم زنونه.آیا راهی داره که بتونم بازیای lt3 را روش اجرا کنم ؟ چون فک کنم کلا lt3 برا درایو من نیومده که بزنم روش. یه جاییم شنیدم که این دستگاههای که هیتاچی هستن و مادربورد زنون دارن lt3 نیاز نداره و با همون lt2 میتونم بازی های lt3 رو اجرا کنم. ممنون میشم کسی که اطلاع داره راهنماییم کنه.
پاسخ
سلام. غیر از نسخه 78 و 79 برای بقیه نیاز به lt3 نیست و بازی های lt3 نیز به راحتی اجرا میشن.

پاسخ
(2015-09-06, 15:17)Admin نقل قول به نقل از ->سلام. غیر از نسخه 78 و 79 برای بقیه نیاز به lt3 نیست و بازی های lt3 نیز به راحتی اجرا میشن.

ممنون از پاسختون.یک سوال دیگه هم پیش اومده برام.من که هیتاچی 59 lt2 دارم آیا میتونم داشبوردم را آنلاین آپدیت کنم ؟ کپی خور دستگام نمیپره ؟
پاسخ
نه معمولا مشکلی نداره ولی آفلاین ایمن تر هست.

پاسخ
(2015-09-06, 17:03)Admin نقل قول به نقل از ->نه معمولا مشکلی نداره ولی آفلاین ایمن تر هست.
ادمین جان من بنا به گفته شما 2 تا بازی lt3 را تست کردم ( pes2015 fifa2015) ولی هیچ کدوم اجرا نشدن.dvd بازی را که میزارم play game میده ولی عکس بازی نمیاد.روی بازی کلیک میکنم صفحه سیاه میشه و 5 ثانیه بعد میپره بیرون و میاد تو داشبورد و هیچ ارروری هم نمیده. به نظر شما مشکل چیه که بازی اجرا نمیشه ؟
پاسخ