هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار های مورد نیاز پس از جیتگ کردن
سلام
میخواستم ببینم از usbوایرلس های tp linkمیتونم بجای xbox wireless adapterاستفاده کنم؟
مدل ایکس باکسم ارکد
پاسخ
(2017-12-31, 14:52)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->سلام
میخواستم ببینم از usbوایرلس های tp linkمیتونم بجای xbox wireless adapterاستفاده کنم؟
مدل ایکس باکسم ارکد

سلام
خیر اصولا چون مثل PC نیست و نمیتونید درایورش رو روی کنسول نصب کنید، لذا شناسایی نمیشه.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
بعد میشه از هدست ایکس باکس برای شنیدن صدا بازی(غیر از لایو)استفاده کرد
پاسخ
(2018-01-01, 14:40)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->بعد میشه از هدست ایکس باکس برای شنیدن صدا بازی(غیر از لایو)استفاده کرد

معمولا خیر، فقط برخی بازی های دستوری با هدست هستن

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
سلام خسته نباشید به شما ادمین گرامی
امروز داخل اینترنت خوندم میشه از بازی ها ps1و ps2وغیره استفاده کرد
ایا نرمفزار خاصی داره؟ اگه نرمفزار ها  رو استفاده کنم برای کنسولم مشکل پیش میاد؟
پاسخ
سلام ممنون
احتمالا امولاتور برای بازی های PS1 داشته باشه
و سعی کنید از سایت های معتبر دانلود کنید تا کنسول رو دچار مشکل نکنه

پاسخ
(2018-01-11, 21:46)Admin نقل قول به نقل از ->سلام ممنون
احتمالا امولاتور برای بازی های PS1 داشته باشه
و سعی کنید از سایت های معتبر دانلود کنید تا کنسول رو دچار مشکل نکنه

شما سایت معتبری رو میشناسید این امولاتور ها رو داشته باشه امروز سرچ زدم فقط نیتندو و ps1و pspداشت اسم سایتش هم 360 hq بود
پاسخ
نه فعلا امولاتور استفاده نمیکنم

پاسخ
سلام خسته نباشید
ببخشید من کنسول ام رو امروز جیتگ کردم اما درایورش سوخته و نمیتونم دی وی دی بازی رو نصب کنم و از بازی هایی که قبلا تو هاردش بود از آموزش هایی که سرچ کردم با برنامه iso2god بازی ها رو از طریق فلش مریزم تو هارد ایکس باکس ولی هنگام اجرا ارور کلین دیسک میده درصورتی که اصلا درایور کار نمیکنه
ممنونم
پاسخ
(2018-01-20, 22:10)ramin_pilot نقل قول به نقل از ->سلام خسته نباشید
ببخشید من کنسول ام رو امروز جیتگ کردم اما درایورش سوخته و نمیتونم دی وی دی بازی رو نصب کنم و از بازی هایی که قبلا تو هاردش بود از آموزش هایی که سرچ کردم با برنامه iso2god بازی ها رو از طریق فلش مریزم تو هارد ایکس باکس ولی هنگام اجرا ارور کلین دیسک میده درصورتی که اصلا درایور کار نمیکنه
ممنونم

سلام
احتمالا دیتا ایراد داره (لزوما این ارور برای درایو نیست) برای تست در صورت امکان یک مورد از بازی هایی که ارور میده رو از اینترنت دانلود کرده و تبدیل و منتقل کنید روی کنید.
و یا از طریق یک دیسک بازی سالم ایمیج گرفته و تست کنید.

* همچنین طبق این آموزش بررسی کنید ایمیج سالم و به روز باشه:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • ramin_pilot
پاسخ