هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نرم افزار iso2god جهت تبدیل ایمیج بازی برای جیتگ
(2014-10-24, 02:14)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
97% تست نکردم ولی احتمالا درست نشناسه.
البته این نسخه که قرار دادیم XGD3 رو نیز پشتیبانی میکنه و در 97% نیز کل دیتای مورد نیاز بازی موجود هست و فقط برخی کدهای امنیتی حذف شده ان.
اگه به کم بودن حجم ایزو گیر نده و متودش فرقی نکنه شاید بتونه استخراج کنه. باید تست کنید. من چون کلا 97% ندارم نمیتونم این مورد رو تست کنم.

سلام داداش پس میگم چرا اون قسمتی برای دانلود بازی گزاشتی میگی قابلیت ایزو به گاد هم نوشتی من ویندوز xp دارم بعد برنامه ایزو تو گاد رو اجراع نمیکنه اما من قبلاً ویندوز سون یا همان۷ داشتم اجراع میکرد اومدم گشتم وبسایت شمارو دیدم ولی بعد رفتم تو نظرات نوشتی تو باسخ دوستمون این کار رو انجام نمیده
بع مولا موندم چی کار کنم 166 255
پاسخ
سلام به دوستان
من بازی رزیدنت اویل زیرو رو نسخه جیتگش رو دانلود کردم حالا هم میخوام روی dvd9 رایت کنم
لطفا راهنمایی کنید ممنونم
پاسخ
(2022-06-16, 17:15)zakaria9 نقل قول به نقل از ->سلام بازی را ریختیم روی ایکس باکس اما هیچ کدام شکل و شمایل و ایکن ندارند بچه بازی را پیدا نمیکنه زبان انگلیسی بلد نیست

سلام فکر کنم باید فری استایل نصب کنید و کاور بازی ها رو بزارید تا هر کدوم رو با کاور خودش نمایش بده.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2022-12-04, 06:48)gtavparsagtav نقل قول به نقل از ->سلام داداش پس میگم چرا اون قسمتی برای دانلود بازی گزاشتی میگی قابلیت ایزو به گاد هم نوشتی من ویندوز xp دارم بعد برنامه ایزو تو گاد رو اجراع نمیکنه اما من قبلاً ویندوز سون یا همان۷ داشتم اجراع میکرد اومدم گشتم وبسایت شمارو دیدم ولی بعد رفتم تو نظرات نوشتی تو باسخ دوستمون این کار رو انجام نمیده
بع مولا موندم چی کار کنم 166 255

سلام متاسفانه متوجه منظورتون نشدم.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

پاسخ
(2023-07-24, 04:10)Ariadiaco نقل قول به نقل از ->سلام به دوستان
من بازی رزیدنت اویل زیرو رو نسخه جیتگش رو دانلود کردم حالا هم میخوام روی dvd9 رایت کنم
لطفا راهنمایی کنید ممنونم

سلام
اگه میخواهید نسخه گاد رو به عادی تبدیل کنید، دقیق در ذهنم نیست که امکانش هست یا نه ولی با نرم افزارهای موجود باید امتحان کنید.
و همچنین بازی های آرکید کلا امکان تبدیل به دیسک ندارن!

پاسخ