هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار های مورد نیاز پس از جیتگ کردن
(2017-12-08, 17:39)Admin نقل قول به نقل از ->سلام
گاهی پیش میاد و ممکنه دیتا ایراد داشته باشه
همچنین ممکنه در ارتباط با یک باگ از بازی باشه که با نصب آخرین تایتل آپدیت آن بازی احتمالا حل شود

سلام خسته نباشید 
من میخوام اپدیت های Gta san andreas رو دانلود کنم بعد چند تا مورد میاد و هر کدوم تاریخ ساختش فرق میکنه 
برای اپدیت بازی بایدتمام اپدیت ها رو نصب کنم؟یا فقط مورد ساخت جدید؟
پاسخ
سلام
خیر فقط آخرین نسخه تایتل آپدیت نصب شود. (یک نسخه)

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
پاسخ
بعد یه سوال دیگه داشتم چطوری میتونم کاور بازی ها رو بیارم 
یک گیم نت دیدم کاور بازی ها داخل مای گیم رو نشون میداد گفتم میتونی برام بریزی گفت 20 تومان میگیرم 
حالا راهی هست خودم اونو انجام بدم
پاسخ
فری استایل بریزید و بعد کاورها رو نیز در دایرکتوری مربوطه کپی کنید باید که لود کنه

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • MONTOLIVO
پاسخ
(2017-12-08, 20:22)Admin نقل قول به نقل از ->فری استایل بریزید و بعد کاورها رو نیز در دایرکتوری مربوطه کپی کنید باید که لود کنه

یعنی با pc دانلود کنم بعد داخل کدوم پوشه باید بریزم؟؟؟؟؟
پاسخ
پست های تاپیک زیر را بررسی کنید احتمالا توضیح داده شده:
نصب فری استایل

پاسخ
(2017-12-09, 00:11)Admin نقل قول به نقل از ->پست های تاپیک زیر را بررسی کنید احتمالا توضیح داده شده:
نصب فری استایل

قبل از اینکه سوال بپرسم نگاه کردم اما فقط از طریق وصل شدن لایو ایکس باکس از طریق فری استایل بود
من میخوام بدون لایو وصل شدن با کنسول این کارو بکن
مثل راهی هست کاور بازی ها رو از سایت xboxuntiyدانلود و از طریق فلش رو فری استایل لود کنم؟
پاسخ
(2017-12-09, 00:39)MONTOLIVO نقل قول به نقل از ->قبل از اینکه سوال بپرسم نگاه کردم اما فقط از طریق وصل شدن لایو ایکس باکس از طریق فری استایل بود
من میخوام بدون لایو وصل شدن با کنسول این کارو بکن
مثل راهی هست کاور بازی ها رو از سایت xboxuntiyدانلود و از طریق فلش رو فری استایل لود کنم؟

به شخصه تست نکردم، ولی در گوگل این جمله "how to add custom covers in FSD" رو جستجو کرده و ویدئوها و نتایج رو بررسی کنید.

پاسخ
با سلام
من بازیهایی قبل از جیتگ نصب کرده بودم که الان بدون دیسک اجرا میشه.
بازی های بعد جیتگ هم از طریق منوی خود کنسول نصب کردم که اونا هم بدون دیسک اجرا میشه.
یعنی با nxe2god پچ نکردم! امکان داره بعدا در اجرا یا بخش خاصی از بازی به مشکل بخورم؟

یه سوال هم راجع به title update دارم.
title update یکجور آپدیت ساختگی هست یا رسمیه؟
استفادش چیه؟ سایت مرجع برای دانلود داره؟ چجوری نصب میشه؟
پاسخ
(2017-12-12, 22:02)jack sparrows نقل قول به نقل از ->با سلام
من بازیهایی قبل از جیتگ نصب کرده بودم که الان بدون دیسک اجرا میشه.
بازی های بعد جیتگ هم از طریق منوی خود کنسول نصب کردم که اونا هم بدون دیسک اجرا میشه.
یعنی با nxe2god پچ نکردم! امکان داره بعدا در اجرا یا بخش خاصی از بازی به مشکل بخورم؟

یه سوال هم راجع به title update دارم.
title update یکجور آپدیت ساختگی هست یا رسمیه؟
استفادش چیه؟ سایت مرجع برای دانلود داره؟ چجوری نصب میشه؟

سلام
اگه در داشبورد رسمی از روی دیسک بازی نصب کنید اصولا باید پچ شه که بدون دیسک اجرا شه.
خیر اگه بازی بوت شه دیگه موردی نباید باشه.

تایتل آپدیت به صورت رسمی از طرف توسعه دهنده بازی ها به جهت رفع مشکلات و باگ ها (بخش آنلاین یا آفلاین) و یا حذف یا اضافه کردن ویژگی جدید (مثلا درجه سختی جدید) یا تعریف بسته های اضافی بازی و... ساخته و منتشر میشه.
آموزش استفاده از تایتل آپدیت

پاسخ