هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار های مورد نیاز پس از جیتگ کردن
(2016-09-29, 15:36)farzannn نقل قول به نقل از ->بله با دکمه اجکت روشن میشه و بالا میاد ولی منطورتون رو از xell نفهمیدم

معمولا کنسول جیتگ رو وقتی با دکمه اجکت روشن کنید به جای داشبورد اصلی کنسول یک صفحه مشکی یا آبی بالا میاد که نوشته xell و یا اینکه با دکمه اجکت روشن نمیشه.
در غیراینصورت احتمالا 99% کنسول شما جیتگ نیست و یا اینکه مستقیم آپدیت کردید (نادرست) و کنسول به حالت کارخانه ای برگشته!

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
پاسخ
(2016-09-29, 15:45)Admin نقل قول به نقل از ->معمولا کنسول جیتگ رو وقتی با دکمه اجکت روشن کنید به جای داشبورد اصلی کنسول یک صفحه مشکلی یا آبی بالا میاد که نوشته xell و یا اینکه با دکمه اجکت روشن نمیشه.
در غیراینصورت احتمالا 99% کنسول شما جیتگ نیست و یا اینکه مستقیم آپدیت کردید (نادرست) و کنسول به حالت کارخانه ای برگشته!

برای من هیچوقت اون صفحه مشکی یا ابی بالا نیومده و من تازه سه روزه 360 خریدم اگه جیتگ نبود که با دکمه ی اجکت روشن نمیشد یا بازی های کپی ای که خریدمو اجرا نمیکرد.
شاید فروشنده اون آپدیت مستقیم رو روش انجام داه.

نرم افزار دیگه ای شبیه زکس منو وجود نداره که کار همونو بکنه؟؟
پاسخ
(2016-09-29, 15:57)farzannn نقل قول به نقل از ->برای من هیچوقت اون صفحه مشکی یا ابی بالا نیومده و من تازه سه روزه 360 خریدم اگه جیتگ نبود که با دکمه ی اجکت روشن نمیشد یا بازی های کپی ای که خریدمو اجرا نمیکرد.
شاید فروشنده اون آپدیت مستقیم رو روش انجام داه.

نرم افزار دیگه ای شبیه زکس منو وجود نداره که کار همونو بکنه؟؟

فروشنده گفته که جیتگ هست؟ ممکنه اشتباه کرده و یا شما بد متوجه شدید.
اجرای دیسک های کپی بازی ها دلیل بر جیتگ بودن نیست! کنسول کپی خور ساده به این صورت میتونه بازی کپی رو اجرا کنه.
روی کنسول های ساده هیچ نرم افزار غیر رسمی قابل اجرا نیست و ارورهایی که شما دریافت کردید رو نشون میده و راهی نداره.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • musashi
پاسخ
سلام، من با استفاده از روش پيشنهادي  شما next2god را نصب كردم تا امكان اجراى بازي از روي هارد بدون نياز به ديسك فراهم شود اما وقتي next2god را اجرا ميكنم شروع به اسكن هارد ميكنه و مشخصات فايل هايي كه پيدا كرده نشان ميده و بعد هنگ مينكه و هيچ عملي انجام نميده ! 
لطفا راهنمايي  بفرماييد . تشكر
پاسخ
شما آخرین ورژن برنامه رو دانلود کنین...................... اگه کار نکرد حتما هارد دستگاه رو فرمت کنین
game over( javcity )
پاسخ
سلام من خیلی وقت پیش دستگاه مو جیتگ کردم یه هارد 20گیگ هم داشتم که داخلش هیچ نرمفزاری. نبود  بعد چند ماه یه هارد 320 گیگ گرفتم بعد داخلش نرمفزار Nxe2god بود این نرمفزار مال چیه بعد پاکش کنم اشکال نداره؟؟؟
پاسخ
برای گاد کردن بازی هست البته اگه شما از auroraاستفاده کنین نیازی به گاد کردن ندارین
game over( javcity )
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • Admin
پاسخ
(2017-09-13, 17:30)javcity نقل قول به نقل از ->برای گاد کردن بازی هست البته اگه شما از auroraاستفاده کنین نیازی به گاد کردن ندارین

auroraچیه ؟؟ بعد یه نرمفزار Expansion installer هم هست این چیه ؟
پاسخ
یه برنامه که دیگه نیازی به استفاده از داشبورد اصلی ایکس باکس نداریین و عکس بازی ها رو هم نشون میده مثله free style...................................... نمیدونم
game over( javcity )
پاسخ
(2017-09-14, 17:29)javcity نقل قول به نقل از ->یه برنامه که دیگه نیازی به استفاده از داشبورد اصلی  ایکس باکس نداریین و عکس بازی ها رو هم نشون میده مثله free style...................................... نمیدونم

اها وقتی داخل aruraمیری راهی هست بتونی برگردی به داشبورد اصلی ایکس باکس؟
پاسخ