هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
(2014-04-25, 16:13)vahidbn نقل قول به نقل از ->مرسی بابت پاسخ ، بله این بازیها که گفتید اجرا می شن . پس با خیال راحت آپ می کنم فقط یک سوال دیگه ، من بازی rivel رو وقتی اجرا کرد از من خواست که آپ کنم و بعد دستگاه خاموش و روشن شد ، از اون روز به بعد وقتی sin in می کنم ارور کانتک شدن به لایو رو میده ، چکار باید کنم /؟
خواهش میکنم. مشکلی نداره شما آخرین آپدیت را از پست اول دانلود و نصب کنید بعد امتحان کنید باید بدون مشکل به لایو وصل شود. اگر نشد اطلاع دهید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • vahidbn
پاسخ
(2014-04-25, 16:41)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-04-25, 16:13)vahidbn نقل قول به نقل از ->مرسی بابت پاسخ ، بله این بازیها که گفتید اجرا می شن . پس با خیال راحت آپ می کنم فقط یک سوال دیگه ، من بازی rivel رو وقتی اجرا کرد از من خواست که آپ کنم و بعد دستگاه خاموش و روشن شد ، از اون روز به بعد وقتی sin in می کنم ارور کانتک شدن به لایو رو میده ، چکار باید کنم /؟
خواهش میکنم. مشکلی نداره شما آخرین آپدیت را از پست اول دانلود و نصب کنید بعد امتحان کنید باید بدون مشکل به لایو وصل شود. اگر نشد اطلاع دهید.
آپ شد کنسول ، من الان به لایو نمی تونم وصل شم چون مودم از کنسول دوره برنابراین باید دستگاه وای فای برای کنسول بگیرم ، شما اطلاعی از قیمت دستگاه دارید ؟
پاسخ
(2014-04-25, 16:44)vahidbn نقل قول به نقل از ->آپ شد کنسول ، من الان به لایو نمی تونم وصل شم چون مودم از کنسول دوره برنابراین باید دستگاه وای فای برای کنسول بگیرم ، شما اطلاعی از قیمت دستگاه دارید ؟
ok
مودم وای فای Xbox یکم سخت گیر میاد، قیمتش هم شاید بالای 150 هزار تومن باشه. بهتره مودم adsl رو نزدیکتر بیارید و با کابل شبکه به صورت سیمی به لایو متصل شید.

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • vahidbn
پاسخ
سلام این اپدیت اخرین اپدیت ایکس باکس ؟

کپی خور خراب نمیشه؟
پاسخ
(2014-04-27, 18:00)redbull نقل قول به نقل از ->سلام این اپدیت اخرین اپدیت ایکس باکس ؟

کپی خور خراب نمیشه؟
سلام دوست عزیز
بله جدیدترین ورژن سیستم آپدیت Xbox360 هست.
اگه کنسول اسلیم با برد درایو تعویضی فت نیست و یا کنسول جیتگ نیست، مشکلی ایجاد نمیکنه. در کل برای کپی خور های عادی و یا برد های تیم زکوتر (LTU) مشکلی ایجاد نمیکنه.

پاسخ
سلام من اپدیت رو ریختم رو فلش و وصل کردم به ایکس باکس ولی اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاد و اپدیت نشد
پاسخ
(2014-05-27, 18:45)farhadmz1998 نقل قول به نقل از ->سلام من اپدیت رو ریختم رو فلش و وصل کردم به ایکس باکس ولی اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاد و اپدیت نشد
سلام دوست عزیز

سه حالت ممکنه:
1- یا ورژن کنونی داشبرد شما آخرین ورژن هست.
2- یا پوشه SystemUpdate$ را در روت فلش کپی نکردید.
3- و یا فرمت فلش مموری که استفاده میکنید Fat32 نیست.

پاسخ
چرا موارد 2و3 رو رعایت کردم ولی مورد 1 رو نمیدونم
- - - - ویرایش - - - -
ایکس باکسم چند وقته وقتی میخوام بازی کنم ارور clean the disk رومیده یا وسط بازی این ارور رو میده یا اصلا تو بازی نمیره و این ارور رو میده .امروز به live وصل شدم بعد از اپدیت کردن وقتی رفتم تو تنظیمات دیدم شماره ساخت دستگاه از 2013 به 2012 تغییر کرده
پاسخ
(2014-05-27, 18:56)farhadmz1998 نقل قول به نقل از ->چرا موارد 2و3 رو رعایت کردم ولی مورد 1 رو نمیدونم
در سیستم اینفو چک کنید ورژن کنونی کنسول را.

نکته: کنسول شما جیتگ نیست ؟ روش آپدیت کنسول های جیتگ متفاوت است و نباید فایل اورجینال آپدیت را مستقیم استفاده کنید.

پاسخ
(2014-05-27, 19:05)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-05-27, 18:56)farhadmz1998 نقل قول به نقل از ->چرا موارد 2و3 رو رعایت کردم ولی مورد 1 رو نمیدونم

نکته: کنسول شما جیتگ نیست ؟ روش آپدیت کنسول های جیتگ متفاوت است و نباید فایل اورجینال آپدیت را مستقیم استفاده کنید.
نه ایکس باکسم lt+3
- - - - ویرایش - - - -
(2014-05-27, 19:05)Admin نقل قول به نقل از ->

نه ایکس باکسم lt+3
پاسخ