هاستینگ میهن وب سرور
« جهت سفارش تبلیغات اینجا کلیک کنید »
رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آپدیت‌های ایکس‌باکس 360 داشبورد رسمی نسخه 17559 افزوده شد
خواهش میکنم دوست عزیز

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

* به سوالات عمومی در تلگرام یا پیام خصوصی پاسخی ارسال نخواهد شد! *
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند:
  • kingkim
پاسخ
این اپدیت جدید که امروز اومده رو دارین؟
پاسخ
(2014-04-01, 14:47)Ayoub_14 نقل قول به نقل از ->این اپدیت جدید که امروز اومده رو دارین؟
درود،
امروز سیستم آپدیت جدیدی در شبکه ایکس باکس لایو قرار داده شده که معمولا نسخه آفلاین اش یکی دو روز دیرتر منتشر میشه. به محض انتشار توسط مایکروسافت در پست اول همین تاپیک با لینک مستقیم قرار خواهیم داد.
252

! قبل از ارسال سوال ابتدا جستجو کنید، اگر تاپیک مرتبط وجود ندارد، در بخش مناسب یک تاپیک جدید ایجاد کنید !

• Ayoub_14
پاسخ
لینک دانلود سیستم آپدیت جدید Xbox360 نسخه 2.0.16747 به پست اول اضافه شد. 252

تغییرات این نسخه:
Xbox Live changes:
  • Cheat Protection has been improved.
  • Xbox Live Marketplace now has everything 20% off.
  • Official last promotion of the Xbox One.
منبع تغییرات:
مشاهده لینک ها در حالت مهمان امکانپذیر نمی باشد! (لطفا ثبت نام کنید یا وارد شوید)

• معین، Ayoub_14
پاسخ
ادمین جان لطفا؛ تغییرات رو به فارسی بنویس ؟
[عکس: 635791986181530459.jpg]
پاسخ
(2014-04-02, 05:40)معین نقل قول به نقل از ->ادمین جان لطفا؛ تغییرات رو به فارسی بنویس ؟
معین جان چیز خاصی نبود: استفاده از چت کد ها و تقلب رو محدود کردن و ظاهرا 20% تخفیف برای همه محصولات در ایکس باکس لایو قرار دادن ... که البته الان منبع رو دوباره چک کردم متن تغییرات این نسخه رو به این حالت تغییر داده:

System Software/Xbox Live Changes
  • Xbox Video rentals started on one platform can be continued on another.
که اینم برای ویدئو های اجاره شده است، ویدئوی اجاره شده در یک کنسول میتونه در کنسول دیگه هم ادامه داشته باشه.

• معین، Ayoub_14
پاسخ
برسی نسخه 2.0.16747.0 برای کنسول های دارای xKey یا LT3

A new dashboard updated has started rolling out and the new dash number is 2.0.16747.0
So far little is known about the actual update however it is reportedly safe to update LT3 flashed drives and also xKey.

As always you should wait for the official word from c4eva before updating.

Update:
The update is mostly backend stuff, the only new feature is Start an
Xbox video rental on Xbox 360 & pick it up on another platform.

We have also tested some units with xKey and those are confirmed to be working fine

Confirmed updated and working drives so far:

LiteOn VAD6039/DG-16D2S 74850C v1/v2, 83850C v1v/2, 93450C

Hitachi 46,47,78,79

Samsung TS-H943 MS25, MS28a, MS28b

BENQ VAD6038/1650V 62430CR, 64930C

طبق بررسی های انجام شده در حال حاضر این نسخه از سیستم آپدیت مشکلی برای کنسول های کپی خور شده ایجاد نمیکند.

• معین، Ayoub_14
پاسخ
سلام
من دستگاهی که خرید کردم elite 250 هست ولی دقیق نمی دونم Lt3 هست یا نه چطوری باید متوجه شم ؟

من راحت بازی های 97% رو کپی می کنم داخل هارد و با پخش آهنگ بازی رو ران می کنم ، بازی های برنر رو هم راحت ران می کنم ، این یعنی Lt3 هست ؟

سوال بعدیم اینه که این ورژن رو نصب کنم آیا سیو بازی هام و آواترام می پره ؟ اتفاقی برای کنسول نمی افته ؟ ممنون میشم راهنکایی کنید

در ضمن ورژن دستگام 16....537 هست ، تغییرات این نسخه چیه ؟ اصلا می خواد آپ کنم یا نه ؟

ممنون
پاسخ
(2014-04-25, 14:19)vahidbn نقل قول به نقل از ->سلام
من دستگاهی که خرید کردم elite 250 هست ولی دقیق نمی دونم Lt3 هست یا نه چطوری باید متوجه شم ؟

من راحت بازی های 97% رو کپی می کنم داخل هارد و با پخش آهنگ بازی رو ران می کنم ، بازی های برنر رو هم راحت ران می کنم ، این یعنی Lt3 هست ؟

سوال بعدیم اینه که این ورژن رو نصب کنم آیا سیو بازی هام و آواترام می پره ؟ اتفاقی برای کنسول نمی افته ؟ ممنون میشم راهنکایی کنید

در ضمن ورژن دستگام 16....537 هست ، تغییرات این نسخه چیه ؟ اصلا می خواد آپ کنم یا نه ؟

ممنون
سلام دوست عزیز
برای اینکه مشخص بشه LT+3.0 نصب هست یا خیر، از بازی های جدید مثل (2014 FIFA World Cup Brazil یا GTA V) تست کنید اگر اجرا شد LT+3.0 نصب هست.
برای سیو بازی ها و آواتار نیز هیچ مشکلی پیش نمیاد.
اگر کنسول جیتگ نیست میتونید با خیال راحت نصب کنید. و اگه آنلاین بازی میکنید این آپدیت ها اجباری هستند و قبل از اینکه بتونید وارد محیط آنلاین بشید باید این آپدیت ها نصب باشند.
تغییرات در مورد امکانات ایکس باکس لایو هست و برای آفلاین تغییری داده نشده.

• vahidbn
پاسخ
(2014-04-25, 14:46)Admin نقل قول به نقل از ->
(2014-04-25, 14:19)vahidbn نقل قول به نقل از ->سلام

ممنون
سلام دوست عزیز
برای اینکه مشخص بشه LT+3.0 نصب هست یا خیر، از بازی های جدید مثل (2014 FIFA World Cup Brazil یا GTA V) تست کنید اگر اجرا شد LT+3.0 نصب هست.
برای سیو بازی ها و آواتار نیز هیچ مشکلی پیش نمیاد.
اگر کنسول جیتگ نیست میتونید با خیال راحت نصب کنید. و اگه آنلاین بازی میکنید این آپدیت ها اجباری هستند و قبل از اینکه بتونید وارد محیط آنلاین بشید باید این آپدیت ها نصب باشند.
تغییرات در مورد امکانات ایکس باکس لایو هست و برای آفلاین تغییری داده نشده.
مرسی بابت پاسخ ، بله این بازیها که گفتید اجرا می شن . پس با خیال راحت آپ می کنم فقط یک سوال دیگه ، من بازی rivel رو وقتی اجرا کرد از من خواست که آپ کنم و بعد دستگاه خاموش و روشن شد ، از اون روز به بعد وقتی sin in می کنم ارور کانتک شدن به لایو رو میده ، چکار باید کنم /؟
  • Admin
پاسخ